Menu

Vyhledat lety na letiště Dallas Love Field

Dallas (TX)

 • Obecné informace

  Úřední jazyk: angličtina
  Časové pásmo: UTC-5 (léto), UTC-6 (zima)
  Měna: Americký dolar (USD)

 • Býci z bronzu

  Nedaleko Pioneer Plaza narazíte na nezvyklou sochu – několik desítek krav a býků odlitých z bronzu. Tato instalace vznikla na památku pasení dobytka a kovbojů, kteří byli kdysi v tomto městě velice početní.

 • Historické centrum?

  Dallas, podobně jako většina amerických měst, se nemůže pochlubit historickou architekturou. Malebné budovy z přelomu 19. a 20. století ale naleznete v okolí Swiss Avenue.

 • 27 ha zahrad

  Ve východní části města se nachází arboretum a botanická zahrada s řadou zahrad v různém stylu. Vše začalo velkou květinovou zahradou ve španělském duchu, která patřila jednomu z místních obyvatel.

Co si nesmíte nechat ujít v Dallasu?

Prohlídku města začněte návštěvou Reunion Tower – vysoké vyhlídkové věže, která vypadá jako obrovská koule postavená na nožičce tenké jak jehla. Z vyhlídkové terasy se rozprostírá neuvěřitelný podle na celé panoráma Dallasu. Doporučujeme zde návštěvu po setmění, kdy se světla města odrážejí od nespočetných mrakodrapů ze skla a ocele.

V Dallasu je návštěva muzea fascinujícím zážitkem. V Muzeu umění uvidíte nejen sbírku více než 2000 děl amerických a evropských malířů, ale také si budete moci zblízka prohlédnout práci restaurátorů a seznámíte se s nejnovějšími technikami restaurování obrazů. Děti určitě nadchne návštěva v Přírodovědeckém muzeu Perot, které je otevřeno již od roku 1936. Každý den jsou zde organizovány vzdělávací programy. Chcete vidět na vlastní oči, jak vypadal život na americkém venkově a dotknout se předmětů, které každý den používali obyvatelé Dallasu na konci 19. století? Navštivte Dallas Heritage Village.   

Právě v Dallasu byl zavražděn prezident John Kennedy. Ale Američané umí udělat i ze smutné události atrakci. Nachází se zde park a muzeum věnované bývalému prezidentovi. Six Floor Museum at Dealay Plaza se nachází v téže budově, ze které útočník na Kennedyho střílel.

Jednou z nejstarších budov ve městě je katedrála Santuario de Guadalupe postavená v roce 1902. Jedná se o katedrálu ve viktoriánském stylu postavenou z cihel, která si dodnes zachovala původní vzhled. Dnes jsou zde organizována společenská setkání, vzdělávací programy pro dospělé a pomoc lidem v nouzi.

Americká kuchyně v tom nejlepším stylu? Nahlédněte do Kenny's Wood Fired Grill na adrese 5000 Belt Line Rd Ste 775. Po mnoho let zde funguje restaurace, která se stala jednou z kulinářských vizitek Dallasu. Kromě výtečných steaků a vegetariánských jídel vás překvapí milá domácí atmosféra.

✔️ Existují na eSky.cz nějaké speciální nabídky letenek Dallas Love Field?

Cestovní nabídky za nízké ceny se pravidelně objevují na eSky.cz. Sledujte nás a nechte se inspirovat!

✔️ Při rezervaci letenek Dallas Love Field se mohu postarat o pojištění?

Na eSky.cz si při rezervaci letenek můžete také zakoupit různé druhy pojištění, podle Vašich potřeb. Díky tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Pokud si objednám letenky Dallas Love Field, mohu si také rezervovat ubytování na místě?

Na eSky.cz nabízíme vyhledávač ubytování, díky kterému se můžete starat o své ubytování v místě, kam cestujete, ještě před cestou. Ubytování je možné rezervovat nezávisle na letence nebo jako součást balíčku Let+ Hotel.

✔️ Které letecké společnosti nabízejí letenky Dallas Love Field?

Na eSky.cz zajišťujeme, aby nabídka letů Dallas Love Field zahrnovala nejen nízkonákladové letecké společnosti, ale i ty, které se specializují na vysoký standard.

Oblíbené aerolinie na trase z Dallas Love Field

Letový rozvrh: Dallas (TX)

Hledáte hotel? Prohlédněte si nejlepší hotely v Dallasu (TX)

Najít ubytování v Dallasu (TX)