Menu

Vyhledat lety na letiště Ipatinga Usiminas

Ipatinga

 • Obecné informace

  Úřední jazyk: portugalština
  Časové pásmo: UTC-3 (léto), UTC-2 (zima)
  Měna: Brazilský real (BRL)

 • Mekka kávy

  Region, ve kterém se nachází Ipatinga, se proslavil výtečnou kávou. Pokud jste fanouškem tohoto nápoje, určitě využijte příležitost a přivezte si domů trochu zrníček. 

 • Výtečné jídlo

  Místní obyvatelé jsou proslulí svými nezvyklými gastronomickými dovednostmi. Připravte se na opravdovou jihoamerickou hostinu. Hlavně se zde podává vepřové, fazole, rýže a banány. 

 • Výjimečný stát

  Minas Gerais je výjimečným státem. Na jeho území se nachází nejvíce míst zapsaných na Seznam světového dědictví UNESCO a také je považován za nejbezpečnější stát v zemi. 

Co si nesmíte nechat ujít v Ipatindze?

Ipatinga je město nacházející se ve východní části státu Minas Gerais, na jihovýchodě Brazílie. Jedná se o větší město s počtem obyvatel dosahujícím 250 tisíc. Kolem Ipatingy jsou stále patrné prvky tradice dávných kultur jako například existence zajímavých řemesel. 

Město návštěvníkům i obyvatelům nabízí široké možnosti jak trávit čas v přírodě. Můžete se vydat do parku Parque Ipanema, který se nachází u bulváru Avenida Roberto Burle Marx. V něm najdete rybník, malebné můstky a lucerny, který vytvářejí velmi příjemnou atmosféru. 

Dalším místem je akvapark pod holým nebem Faisao Resort Acqua Park. Nacházejí se zde koupací fontány, tobogány a bazény různých velikostí a pro různé typy vodních radovánek. Na území akvaparku jsou také stánky s občerstvením, kde si můžete dát něco dobrého, pokud vás zastihne hlad či žízeň. 

Ve městě se také nachází vědeckotechnologický park, Ipatinga Science Park. Najdete ho u bulváru Avenida Roberto Burle Marx. Je zde otevřeno každý den od osmi ráno do šesti večer, kromě neděle, kdy je park uzavřen celý den. 

Další místo vás ještě více přiblíží přírodě. Jedná se o Clube Parque das Cachoeiras, který se nachází na Rua Itajuba 220. Okouzlí vás krásný vodopád a aleje, kterými se můžete procházet a užívat si sytou exotickou zeleň. 

Máte hlad? V Ipatindze najdete velké množství barů a restaurací. Mezi těmi, které doporučují cestovatelé i místní, můžeme uvést například Buoni Amici na Avenida Castelo Branco 240 – zde si můžete objednat skvělé těstoviny s dary moře. Na oběd s místními se také můžete vydat do Dona Conceicao na Avenida Pedro Linhares Gomes 3000. Další velice dobrou restaurací, kde mimo jiné ochutnáte ryby, je Pecado Da Carne v obchodním domě Vale Do Aco. Pokud si ale neumíte představit jídlo bez pořádného kusu grilovaného masa, pak se v Ipatandze musíte najíst v Horto Grill na Avenida Castelo Branco 65.

✔️ Existují na eSky.cz nějaké speciální nabídky letenek Ipatinga Usiminas?

Cestovní nabídky za nízké ceny se pravidelně objevují na eSky.cz. Sledujte nás a nechte se inspirovat!

✔️ Při rezervaci letenek Ipatinga Usiminas se mohu postarat o pojištění?

Na eSky.cz si při rezervaci letenek můžete také zakoupit různé druhy pojištění, podle Vašich potřeb. Díky tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Pokud si objednám letenky Ipatinga Usiminas, mohu si také rezervovat ubytování na místě?

Na eSky.cz nabízíme vyhledávač ubytování, díky kterému se můžete starat o své ubytování v místě, kam cestujete, ještě před cestou. Ubytování je možné rezervovat nezávisle na letence nebo jako součást balíčku Let+ Hotel.

✔️ Které letecké společnosti nabízejí letenky Ipatinga Usiminas?

Na eSky.cz zajišťujeme, aby nabídka letů Ipatinga Usiminas zahrnovala nejen nízkonákladové letecké společnosti, ale i ty, které se specializují na vysoký standard.

Oblíbené aerolinie na trase z Ipatinga Usiminas

Letový rozvrh: Ipatinga

Hledáte hotel? Prohlédněte si nejlepší hotely v Ipatindze

Najít ubytování v Ipatindze