Menu

Vyhledat lety na letiště Porto Velho Jorge Teixeira

Ukazát filtry

Porto Velho

 • Obecné informace

  Úřední jazyk: portugalština
  Časové pásmo: UTC -4
  Měna: Brazilský real (BRL)

 • V sousedství Bolívie

  Porto Velho je jediným hlavním městem některého z brazilských států, které přímo sousedí s jinou zemí. Tou zemí je Bolívie, se kterou město sdílí západní hranici.

 • Město tří Marias

  Slavné Três Caixas d'Água jsou známé také jako As Três Marias. Kvůli jejich velké popularitě se městu říkalo Cidas das Três Marias.

 • Pro milovníky přírody

  Kolem Porto Velho se nachází několik národních parků a vodních nádrží. Je dobré vědět, že město leží na hranicích Amazonie, známé díky rozsáhlým deštným pralesům a rozmanitosti rostlinných druhů, která je nejvyšší na Zemi právě tady.

Co zajímavého je k vidění v Porto Velho?

Porto Velho je hlavním městem brazilského státu Rondônia. S více než 400 tisíc obyvateli jde o největší město v tomto regionu, známé mimo jiné tím, že v jeho sousedství se v polovině 20. století našlo zlato. Nejlepším způsobem, jak procestovat a poznat Porto Velho, je pronajmout si automobil.

Blízko místní řeky Madeira se nachází malá promenáda Beira Rio s mnoha bary, kde se můžete pohodlně posadit a sledovat západ slunce s působivým odrazem na vodní hladině. V centru města si jistě všimnete Três Caixas d'Água – tři vodní nádrže (každá s objemem 200 litrů), které byli využívány jako vodní rezervoáry pro celé město. Dnes jsou snadno rozpoznatelnou částí koloritu města a patří k místům, které byste při pobytu v Porto Velho měli vidět.

Nedaleko Três Caixas d'Água najdete několik restaurací. San Gennaro (na Rua Duque de Caxias 568) je skvělou volbou, zejména pokud jste na dovolené s dětmi – pečou tu skvělou pizzu (a tu dětí milují, nebo ne?) a připravují i další typická italská jídla. Pokud budete chtít vyzkoušet brazilské speciality, nemusíte chodit daleko – restaurace Celeiro (na Rua Rui Barbosa 739) je odsud co by kamenem dohodil.

Zajímáte se o umění? Pak si udělejte chvilku na prohlídku Casa da Cultura, kde svá díla vystavují místní umělci.

Lákají vás místní chutě? Zajděte na městský trh, který se koná každou neděli. Na pultech tu objevíte nepřeberné množství exotického ovoce a zeleniny všech chutí a barev. Místní vám ochotně poradí, které druhy můžete sníst čerstvé a které lépe chutnají vařené.

Jako typicky brazilské město, i Porto Velho se během karnevalů úplně zblázní. Do ulic vyrazí četné barevné průvody, a pokud jste dosud neznali sambu, během této doby se ji jistě naučíte (nebo alespoň poznáte základní kroky tohoto tance).

✔️ Existují na eSky.cz nějaké speciální nabídky letenek Porto Velho Jorge Teixeira?

Cestovní nabídky za nízké ceny se pravidelně objevují na eSky.cz. Sledujte nás a nechte se inspirovat!

✔️ Při rezervaci letenek Porto Velho Jorge Teixeira se mohu postarat o pojištění?

Na eSky.cz si při rezervaci letenek můžete také zakoupit různé druhy pojištění, podle Vašich potřeb. Díky tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Pokud si objednám letenky Porto Velho Jorge Teixeira, mohu si také rezervovat ubytování na místě?

Na eSky.cz nabízíme vyhledávač ubytování, díky kterému se můžete starat o své ubytování v místě, kam cestujete, ještě před cestou. Ubytování je možné rezervovat nezávisle na letence nebo jako součást balíčku Let+ Hotel.

✔️ Které letecké společnosti nabízejí letenky Porto Velho Jorge Teixeira?

Na eSky.cz zajišťujeme, aby nabídka letů Porto Velho Jorge Teixeira zahrnovala nejen nízkonákladové letecké společnosti, ale i ty, které se specializují na vysoký standard.

Oblíbené aerolinie na trase z Porto Velho Jorge Teixeira

Letový rozvrh: Porto Velho

Hledáte hotel? Prohlédněte si nejlepší hotely v Porto Velho

Najít ubytování v Porto Velho