Menu

Vyhledat lety do Eindhovenu

Ukazát filtry

Eindhoven

Letenky do Eindhovenu - jak se dostat z letiště v Eindhovenu do centra města

Letiště v Eindhovenu je druhým největším v Nizozemsku a také významným železničním uzlem, ze kterého se dostanete do všech koutů země. Pokud tedy plánujete cestu do Nizozemí, letiště v Eindhovenu je dobrou alternativou k obrovskému amsterdamskému letišti Schiphol. Létají sem především všechny známé evropské nízkonákladovky (Ryanair, Vueling, Wizz Air, Transavia a další). Pojeďte si užít multikulturní Nizozemsko!

Z letiště Eindhoven do centra Eindhovenu

Autobusem: Letiště Eindhoven se nachází blízko centra města. Autobusy na/z letiště jezdí z centrálního nádraží. Jízda autobusy 400 a 401 trvá pouhých 15 minut. Lístek koupíte na zastávce před terminálem.

Taxi nebo Uber: Díky krátké vzdálenosti není cesta taxíkem nebo Uberem drahá. Pokud jedete do centra, neměla by Vás jízda vyjít na více než 20 euro.

Z letiště v Eindhovenu do jiných měst

Pokud míříte do Amsterdamu, Haagu, Rotterdamu, Utrechtu nebo dalších měst v Nizozemí, můžete z autobusu zamířit rovnou na nádraží. Jízdenky koupíte levněji přes internet na stránkách www.ns.nl.

Z letiště odjíždí také několik minibusů do např. Utrechtu (jednosměrná jízdenka stojí 15,5 euro) nebo do Amsterdamu (jednosměrná jízdenka za 22 euro). Jízdenky a více informací získáte na stránkách společnosti Terravision.

Kdy koupit nejlevnější letenky do Eindhovenu

Není žádným tajemstvím, že letecké společnosti mění ceny letenek doslova každých pár minut. Za momentální cenou letenek do Eindhovenu se skrývá mnoho faktorů, mezi kterými hraje největší roli oblíbenost trasy v daném termínu. Lety na oblíbených trasách, jako jsou právě lety z Prahy do Eindhovenu, jsou pro letecké společnosti lukrativní, a tedy není tak lehké vždy dostat tu nejlepší cenu. Nejlepší cenu letenek do Eindhovenu (a také do jiných destinací) dostanete mimo sezónu a na termíny, které se nepokrývají s žádným svátkem. Pokud plánujete letět do Eindhovenu v období letních prázdnin, během květnových svátků, na zářijový nebo říjnový prodloužený víkend nebo na Velikonoce (tak jako tisíce dalších výletníků), zaplatíte za letenku výrazně více než v jiných měsících. Nevyplatilo by se Vám se sem vydat třeba až na samém konci sezóny nebo počkat s výletem na jaro nebo podzim? Počasí se sice může být trochu větrné, ale to tak trochu k Nizozemsku patří, nemyslíte? Lepší ceny také obvykle dostanete na lety v úterý, středu, čtvrtek a sobotu. Letenky od pátku do pondělí bývají výrazně dražší.

Ceny letenek se neustále mění a je velice pravděpodobné, že právě Vy narazíte na levné letenky do Eindhovenu. Abyste měli informace o letech do Eindhovenu, akčních nabídkách a cenách letenek do všech destinací, zaregistrujte se k odebírání našeho newsletteru. Při registraci můžete nastavit maximální cenu, jakou jste ochotni za let do Vaší vysněné destinace zaplatit a my Vám dáme vědět hned, jak se letenky odpovídající Vašim požadavkům objeví. Server eSky je Vaším nejlepším přítelem při hledání letenek - nezapomeňte ale na to, že levné letenky do Eindhovenu chce ulovit spousta cestovatelů. Pokud tedy dostanete informaci o akčních letenkách do Eindhovenu, jejich koupi rozhodně neodkládejte.

Levné letenky do Eindhovenu

Letenky do Eindhovenu můžete dostat za slušnou cenu především s low-costovými aerolinkami. Z Prahy, a také z německých a polských letišť, se do Eindhovenu dostanete klidně za cenu kolem 250 korun za jednosměrný let. Nevěříte? Sledujte trpělivě (a především pravidelně) ceny letenek na posezónní lety a přesvědčte se sami. Nezapomeňte, že někdy se vyplatí letět z jiného letiště než toho, které máte nejblíž.

Tip: Jsou ceny letenek z Prahy do Eindhovenu vyšší, než jste doufali? Zkuste letět z Vídně, Krakova nebo Vratislavi, odkud také létají nízkonákladovky. Nebo na to jděte z druhé strany: zkuste letět do Bruselu, Amsterdamu nebo Düsseldorfu

V případě hledání levných letenek, a to nejen do Eindhovenu, se vždy podívejte také na nabídku z letišť u našich sousedů. Někdy se vyplatí pořídit i tzv. letenku multi-city - např. tam z Prahy, zpátky do Krakova. Pokud hledáte levné letenky do Eindhovenu, klikněte na záložku „akční letenky“ na www.esky.cz. Právě zde najdete letenky za ty nejlepší ceny. Destinace a ceny se mění každý den, ale Nizozemsko se tu objevuje docela často. Za opravdu nízkou cenu je obvykle nabízeno jen pár prvních letenek, a proto doporučujeme si s nákupem pospíšit. Mezi akčními letenkami nejčastěji najdete právě ty první, tzn. lety až za několik měsíců, nebo naopak „last minute“ - letíte třeba už za týden. U levných letenek platí jednoduché pravidlo: čím flexibilnější jste, tím levněji pořídíte.

Letecké společnosti létající do Eindhovenu

Z Prahy do Eindhovenu létá bez mezipřistání Ryanair a Transavia. Obvykle zaplatíte asi 1100 korun za zpáteční let lehce po sezóně. Let z Prahy do Eindhovenu trvá přibližně dvě hodiny.

Pokud to nemáte daleko do Krakova, zjistěte si, za kolik nabízejí letenky do Eindhovenu společnosti Ryanair a Transavia odtud. Pro příklad: zatímco zpáteční letenka z Prahy do Eindhovenu na zářijový víkend stála 2680 Kč, z Krakova v tom samém termínu byla k mání za 1880 Kč. Pokud jste ze severní Moravy, Krakov je pravděpodobně pro Vás nejvýhodnější (zvláště, pokud výlet spojíte s poznáváním tohoto krásného města).

Spojte výlet do Nizozemska s poznáváním perly jižního Polska - krásné Vratislavi! Lety z Vratislavi do Eindhovenu nabízí levný Wizz Air, jehož ceny se po sezóně pohybují i kolem 800 korun za zpáteční letenku. Hledejte, zkoušejte, kombinujte!

Pokud nechcete letět pouze s příručním zavazadlem, určitě si nezapomeňte zkontrolovat, zda v ceně Vaší letenky je i odbavené zavazadlo. Většina společností, včetně ČSA, nabízí tarify „basic“, které jsou sice levné, ale poletíte bez odbaveného zavazadla. O něco dražší je pak tarif „economy“, jehož součástí je i odbavení jednoho kufru nebo většího batohu. Kromě toho bývá v ceně i občerstvení na palubě. V případě nejlevnějších tarifů nebo letenek od nízkonákladových společností si i za kávu nebo vodu během letu budete muset připlatit.

✔️ Existují na eSky.cz nějaké speciální nabídky letenek do Eindhovenu?

Cestovní nabídky za nízké ceny se pravidelně objevují na eSky.cz. Sledujte nás a nechte se inspirovat!

✔️ Při rezervaci letenek do Eindhovenu se mohu postarat o pojištění?

Na eSky.cz si při rezervaci letenek můžete také zakoupit různé druhy pojištění, podle Vašich potřeb. Díky tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Pokud si objednám letenky do Eindhovenu, mohu si také rezervovat ubytování na místě?

Na eSky.cz nabízíme vyhledávač ubytování, díky kterému se můžete starat o své ubytování v místě, kam cestujete, ještě před cestou. Ubytování je možné rezervovat nezávisle na letence nebo jako součást balíčku Let+ Hotel.

✔️ Které letecké společnosti nabízejí letenky do Eindhovenu?

Na eSky.cz zajišťujeme, aby nabídka letů do Eindhovenu zahrnovala nejen nízkonákladové letecké společnosti, ale i ty, které se specializují na vysoký standard.

Užitečné informace o letištích v Eindhovenu

Oblíbené aerolinie na trase z do Eindhovenu

Využijte skvělých cen letenek do Eindhovenu a vydejte se prozkoumat jižní část Nizozemska! Tato plochá zemička známá svými nekonečnými poli tulipánů pro vás odhalí svou druhou - industriální - část právě zde, v Eindhovenu. S levnými letenkami do Eindhovenu se sem dostanete za necelé dvě hodinky a bude jen na vás, zda jako první zamíříte do centra moderního umění Van Abemmuseum, centrálního Marktu s přerůznými obchody a restauracemi nebo Philips Museum, kde v roce 1891 Gerard Philips začal ve skromných podmínkách vyrábět své žiletky. Levné lety do Eindhovenu jsou dostupné v mnoha termínech a ať už se sem vydáte kdykoli, užijete si zde fantastický city break plný nových dojmů a zážitků!

Letový rozvrh: Eindhoven

Hledáte hotel? Prohlédněte si nejlepší hotely v Eindhovenu

Najít ubytování v Eindhovenu