Menu

Vyhledat lety z Bratislava M. R. Štefánika do Hurghada Intl Airport

Ukazát filtry

Hurghada

 • Obecné informace

  Úřední jazyk: arabština
  Časové pásmo: UTC +2
  Měna: Egyptská libra (EGP)

 • Jako houby po dešti

  První hotel byl na tomto místě postaven v roce 1965. Další pak přibývaly s neuvěřitelnou rychlostí. Dnes na pobřeží Hurghady, na úseku dlouhém cca 60 km, stojí více než 300 hotelů.

 • Čtvrť s atmosférou

  Pokud chcete prožít jedinečnou atmosféru města, rozhodně se vydejte do výjimečné čtvrti Hurghady – Daharu. Projděte se na největší trh a objednejte si v kavárně pravou tureckou kávu.

 • Obdivujte krásu moře

  Rozhodně stojí za to využít možnosti a pozorovat barevný podvodní svět. Mnoho půjčoven nabízí loďky s průhledným dnem, takže můžete v suchu pozorovat neuvěřitelné korálové útesy.

Co si nesmíte nechat ujít v Hurghadě?

Hurghada je městem nacházejícím se ve východní části Egypta, na pobřeží Rudého moře. Jedná se o jeden z nejdůležitějších bodů na turistické mapě světa, je částí riviéry Rudého moře – regionu, ve kterém v nejchladnějším měsíci v roce teplota neklesá pod 25 stupňů. 

Hurghadu si zamilují ti, co se rádi potápějí. Nachází se totiž mezi padesáti korálovými útesy, z nichž jsou nejproslulejší Erg Abu Ramada, Omo Gammar, Shabroor Om Gammar a South Abu Ramada. V regionu najdete kolem dvou set potápěčských základen a také mnoho potopených lodí, kam se budete moci vydat s potápěčskou výpravou. Potopily se zde například Salem Express, Seastar a Thistlegorm. 

Potápění samozřejmě není jediným vodním sportem, kterému se v této destinaci můžete věnovat. Aktivně můžete trávit čas na kitesurfingu, windsurfingu nebo surfování. Nacházejí se zde také překrásné písčité pláže a moře v neuvěřitelné azurově modré barvě. Ideální prostředí pro relaxaci.  

Když už budete v Hurghadě, určitě zajděte na městský trh. Tisíce barev v každém stánku na vás určitě udělají hluboký dojem. Co si stojí to za na tomto místě pořídit? Rozhodně aromatické koření a výjimečné čaje. Nehledě na to, co si vyberete, mějte na paměti, že nesmíte souhlasit s prvotní cenou. Smlouvání je zde neoddělitelnou součástí rituálu nakupování. 

Díky vysokému zájmu o město mezi turisty, zde najdete mnoho míst, kde si můžete dát něco dobrého. Velmi oblíbená je například restaurace Le Garage - Gourmet Burger na ulici Abu Tig Marina, která se specializuje na hamburgery. Ty nejchutnější dary moře si zase můžete dát v The Heaven na adrese Hurghada Marina Boulevard, pokud tedy holdujete tomuto typu jídel, rozhodně se zde vydejte. Restaurace, kde je nejlepší zajít po setmění, je Chuchichaschtli - swiss house na ulici El Balad.  Je zde velký prostor určený k hodování pod hvězdou oblohou, atmosféru zde dotváří rostliny a rozsvícené lampičky.

✔️ Existují na eSky.cz nějaké speciální nabídky letenek Bratislava M. R. Štefánika Hurghada Intl Airport?

Cestovní nabídky za nízké ceny se pravidelně objevují na eSky.cz. Sledujte nás a nechte se inspirovat!

✔️ Při rezervaci letenek Bratislava M. R. Štefánika Hurghada Intl Airport se mohu postarat o pojištění?

Na eSky.cz si při rezervaci letenek můžete také zakoupit různé druhy pojištění, podle Vašich potřeb. Díky tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Pokud si objednám letenky Bratislava M. R. Štefánika Hurghada Intl Airport, mohu si také rezervovat ubytování na místě?

Na eSky.cz nabízíme vyhledávač ubytování, díky kterému se můžete starat o své ubytování v místě, kam cestujete, ještě před cestou. Ubytování je možné rezervovat nezávisle na letence nebo jako součást balíčku Let+ Hotel.

✔️ Které letecké společnosti nabízejí letenky Bratislava M. R. Štefánika Hurghada Intl Airport?

Na eSky.cz zajišťujeme, aby nabídka letů Bratislava M. R. Štefánika Hurghada Intl Airport zahrnovala nejen nízkonákladové letecké společnosti, ale i ty, které se specializují na vysoký standard.

Oblíbené aerolinky na trase Bratislava M. R. Štefánika - Hurghada Intl Airport

Hledáte hotel? Prohlédněte si nejlepší hotely v Hurghadě

Najít ubytování v Hurghadě