Menu

Vyhledat lety z letiště Orlando Intl Airport

Orlando Intl Airport

 • Obecné informace

  Úřední jazyk: angličtina
  Časové pásmo: UTC-4 (léto), UTC-5 (zima)
  Měna: Americký dolar (USD)

 • Dobýt vesmír

  Když budete v Orlandu, můžete se vypravit do kosmodromu amerického úřadu pro letectví a kosmonautiku NASA. Nachází se na mysu Cannaveral.

 • Pro fanoušky motorismu

  V Daytona Beach, nedaleko Orlanda, se nachází jedna z nejproslulejších závodních drah na světě a sídlo NASCAR, tedy největší závodní organizace ve Spojených státech.

 • Voskoví dvojníci

  V Orlandu má také své sídlo muzeum voskových figurín Madame Tussaud. Můžete si zde udělat fotku s podobiznou svého oblíbeného herce či herečky nebo se známými politiky a celebritami.

Co si nesmíte nechat ujít v Orlandu?

Orlando, které Američané nazývají „The City Beautiful“, je jedním z turisticky nejatraktivnějších měst na Floridě. Je tomu tak díky řadě tematických zábavních parků včetně největšího Disneylandu na světě. 

Přestože Orlando bylo založeno již před 130 lety, začalo být přitažlivé pro turisty až ve druhé polovině 20. století. Všechno díky zábavním parkům, které zde začaly růst jako houby po dešti. Každý rok je navštíví více než 60 milionů lidí. 

Symbolem města je fontána postavena ve středu jezera. Lze ji obdivovat ze břehu v malebném parku Lake Eola. Nachází se v nejstarší části Orlanda, která zde byla už v 19. století, s názvem Lake Eola Heights. Její hlavní reprezentační ulice, Church Street, je vydlážděna pálenou cihlou a nacházejí se na ni nejlepší restaurace, bary a také historické domy.

Již v 70. letech 20. století vznikl 34 kilometrů od centra města Walt Disney World s charakteristickým Popelčiným zámkem. Brzy se stal Mekkou fanoušků Mickey Mouse, Kačera Donalda nebo Psa Pluta. Zajímavě lze strávit čas v rodinném kruhu také v nedávno otevřeném Království zvířat Walta Disneye (Disney's Animal Kingdom) a v Disney MGM Studios, kde se můžete mj. dozvědět, jak v tomto studiu vznikají animované pohádky a hrané filmy. Dalším disneyovským parkem je Epcot, který se soustředí na technologický pokrok.  

Fanoušci filmu jistě nebudou zklamaní návštěvou v Universal Orlando Resort, kde budou moci strávit čas v scenériích kasovních trháků jako Harry Potter, Shrek, Čelisti, Jurský park nebo E. T. Mezi další oblíbené atrakce patří oceanárium Sea World, kde se několikrát denně konají show s kosatkami, delfíny, tuleni a lachtany, a také aquaparky jako například Typhoon Lagoon nebo Blizzard Beach.

✔️ Existují na eSky.cz nějaké speciální nabídky letenek Orlando Intl Airport?

Cestovní nabídky za nízké ceny se pravidelně objevují na eSky.cz. Sledujte nás a nechte se inspirovat!

✔️ Při rezervaci letenek Orlando Intl Airport se mohu postarat o pojištění?

Na eSky.cz si při rezervaci letenek můžete také zakoupit různé druhy pojištění, podle Vašich potřeb. Díky tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Pokud si objednám letenky Orlando Intl Airport, mohu si také rezervovat ubytování na místě?

Na eSky.cz nabízíme vyhledávač ubytování, díky kterému se můžete starat o své ubytování v místě, kam cestujete, ještě před cestou. Ubytování je možné rezervovat nezávisle na letence nebo jako součást balíčku Let+ Hotel.

✔️ Které letecké společnosti nabízejí letenky Orlando Intl Airport?

Na eSky.cz zajišťujeme, aby nabídka letů Orlando Intl Airport zahrnovala nejen nízkonákladové letecké společnosti, ale i ty, které se specializují na vysoký standard.

Oblíbené aerolinie na trase z Orlando Intl Airport

Letový rozvrh: Orlando (FL)