Menu

Vyhledat lety z Praha Vaclav Havel do Londýn Stansted

Ukazát filtry

Londýn

 • Obecné informace

  Úřední jazyk: angličtina
  Časové pásmo: UTC+1 (léto), UTC+0 (zima)
  Měna: Britská libra (GBP)

 • Atrakce zdarma

  Londýn se může pochlubit těmi nejlepšími muzei a galeriemi na světě. Rozhodně stojí za to navštívit British Muzeum, Galerii Tate, Přírodovědecké muzeum nebo Vědecké muzeum, ve kterých můžete vejít do stálých expozic zdarma.

 • Divadlo

  Tvrdí se, že Londýn je městem divadla. Přitahuje ty největší talenty, nejzajímavější představení a nejvýznamnější divadelní soubory. Můžete zde vidět klasické divadelní hry, reprízy klasických muzikálů stejně jako nové produkce z West Endu – výběr je jen na vás!

 • Koncerty

  Londýn se proslavil svou bohatou hudební scénou a mnohými koncerty světových hvězd, které se konají v městských parcích nebo na stadionech. Každou chvíli se město rozezní díky některé významné osobnosti světové hudební scény!

Co si nesmíte nechat ujít v Londýně?

Majestátní, nádherný, starodávný, aristokratický, kosmopolitní, umělecký, hudební, módní, nezapomenutelný… o Londýně umíme psát jen s obdivem.
Neexistuje člověk, který by nebyl ohromen, když poprvé spatří slavné londýnské pamětihodnosti. Pohled na London Eye, slavné muzeum Madame Tussauds, Big Ben, který určuje rytmus dne v metropoli, procházka po krásném Buckinghamském paláci nebo majestátním mostu Tower Bridge, pohled do úchvatných sbírek Britského muzea. Každý podlehne kráse těchto míst!
Vydejte se na procházku podél řeky Temže, je to ideální způsob, jak se vyhnout hlučným ulicím a v klidu obdivovat neskutečné pohledy na město. Nezapomeňte také navštívit malebné kanály Regent a Little Venice.
Na rozdíl od jiných evropských hlavních měst nemusí místní obyvatelé utíkat z města, aby si odpočali pod korunami stromů a dali si šlofíka ve stínu keřů. Skoro 11 % rozlehlého města tvoří zeleň – osm krásných královských parků, včetně Hyde Parku, St. James's a Richmondu. V severní části lze obdivovat výjimečný výhled z Hampstead Heath nebo se nabažit jemnými vůněmi v Královské botanické zahradě nebo Bylinné zahradě.
Nezáleží na tom, kolikrát navštívíte Londýn, vždy je zde něco, co můžete objevit. Pokaždé vás překvapí něco nového – restaurace ve východní části města nebo zajímavá výstava v jedné z mnohých galerií… V Londýně se nikdy nebudete nudit, takže se zde určitě zase brzy vrátíte.

✔️ Existují na eSky.cz nějaké speciální nabídky letenek Praha Vaclav Havel Londýn Stansted?

Cestovní nabídky za nízké ceny se pravidelně objevují na eSky.cz. Sledujte nás a nechte se inspirovat!

✔️ Při rezervaci letenek Praha Vaclav Havel Londýn Stansted se mohu postarat o pojištění?

Na eSky.cz si při rezervaci letenek můžete také zakoupit různé druhy pojištění, podle Vašich potřeb. Díky tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Pokud si objednám letenky Praha Vaclav Havel Londýn Stansted, mohu si také rezervovat ubytování na místě?

Na eSky.cz nabízíme vyhledávač ubytování, díky kterému se můžete starat o své ubytování v místě, kam cestujete, ještě před cestou. Ubytování je možné rezervovat nezávisle na letence nebo jako součást balíčku Let+ Hotel.

✔️ Které letecké společnosti nabízejí letenky Praha Vaclav Havel Londýn Stansted?

Na eSky.cz zajišťujeme, aby nabídka letů Praha Vaclav Havel Londýn Stansted zahrnovala nejen nízkonákladové letecké společnosti, ale i ty, které se specializují na vysoký standard.

Oblíbené aerolinky na trase Praha Vaclav Havel - Londýn Stansted

Díky nabídce levných letů z Letiště Praha-Ruzyně na letiště Londýn Stansted patří cestování do hlavního města Velké Británie k tomu nejdostupnějšímu na trhu. Levné letenky a přímé spojení do této evropské metropole nabízejí letecké společnosti Ryanair a easyJet. Díky těmto letenkám se za necelé dvě hodiny dostanete do města, ve kterém můžete navštívit nejlepší muzea na starém kontinentu – jako British Museum, Tate Gallery nebo The National Gallery. Do všech státních muzeí a galerií je vstup pro návštěvníky zdarma, takže se jedná o instituce nejen s množstvím zajímavých exponátů, ale jsou to také střediska kulturního života. Levné lety na letiště Londýn Stansted ale neumožňují pouze možnost dostupného poznávání. Tato letecká spojení jsou také velice oblíbená pro ty, co jedou za prací nebo navštěvují své příbuzné. Vyhledejte letenky do Londýna za atraktivní ceny a poznávejte svět!  

Hledáte hotel? Prohlédněte si nejlepší hotely v Londýně

Najít ubytování v Londýně