Menu

Vyhledat lety z Bratislavy do Athén

Ukazát filtry

Athény

✔️ Existují na eSky.cz nějaké speciální nabídky letenek z Bratislavy do Athén?

Cestovní nabídky za nízké ceny se pravidelně objevují na eSky.cz. Sledujte nás a nechte se inspirovat!

✔️ Při rezervaci letenek z Bratislavy do Athén se mohu postarat o pojištění?

Na eSky.cz si při rezervaci letenek můžete také zakoupit různé druhy pojištění, podle Vašich potřeb. Díky tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Pokud si objednám letenky z Bratislavy do Athén, mohu si také rezervovat ubytování na místě?

Na eSky.cz nabízíme vyhledávač ubytování, díky kterému se můžete starat o své ubytování v místě, kam cestujete, ještě před cestou. Ubytování je možné rezervovat nezávisle na letence nebo jako součást balíčku Let+ Hotel.

✔️ Které letecké společnosti nabízejí letenky z Bratislavy do Athén?

Na eSky.cz zajišťujeme, aby nabídka letů z Bratislavy do Athén zahrnovala nejen nízkonákladové letecké společnosti, ale i ty, které se specializují na vysoký standard.

Užitečné informace o letištích

Bratislava Athény

Oblíbené aerolinky na trase Bratislava - Athény

Máme pro vás výbornou zprávu – dvakrát týdně jsou odbavovány lety Bratislava Atény. Levné lety Bratislava Atény má ve své nabídce nízkonákladová společnost Ryanair, se kterou se do hlavního města Řecka dopravíte za dvě hodiny a deset minut. Díky letenkám z Bratislavy do Athén máte na dosah ruky starověké památky jako Akropolis, hrnčířskou čtvrť Kerameikos nebo Dionýsovo divadlo. Atény to ale nejsou jen památky. I zde pocítíte řeckou atmosféru a pohostinnost. Výborné jídlo a samozřejmě pití si vychutnáte v aténské čtvrti Monastiraki, ze které se rozprostírá krásný výhled na celou Akropoli. Starodávné město je také výborným výchozím bodem pro cestování po celém Balkánu nebo pokud se chystáte na několik dnů k moři. Letiště je od centra města vzdáleno cca 20 km a spojení je zajištěno pravidelnými vlaky a autobusy.

Hledáte hotel? Prohlédněte si nejlepší hotely v Athénách

Najít ubytování v Athénách