Menu

Vyhledat lety z Milána do Bristolu

Ukazát filtry

Bristol

 • Obecné informace

  Úřední jazyk: angličtina
  Časové pásmo: UTC+1 (léto), UTC+0 (zima)
  Měna: Britská libra (GBP)

 • Barevné nebe

  Každý rok v létě se v Bristolu koná čtyřdenní festival Bristol International Balloon Fiesta. Na nebi lze v těchto dnech vidět stovky barevných vzducholodí.

 • Street art

  Z Bristolu pochází jeden z nejdůležitějších umělců ulice, tedy umělec s přezdívkou Banksy. Pořádně se dívejte kolem, možná najdete jeho práce jako Mild, Mild West, Well nebo Hung Lover?

 • Pirátské historky

  Pokud jste milovníkem příběhů s mořem v pozadí, nahlédněte do nejstarší taverny v Bristolu, tedy The Llandoger Trow. Legenda hlásá, že v tomto příbytku pobýval sám Edward Teach, tedy legendární Černovous.

Co si nesmíte nechat ujít v Bristolu?

Užíváte si romány a filmy odehrávající se na moři, kde vystupují piráti? Chcete pocítit nefalšovanou atmosféru pravé anglické hospody? Nebo dáváte přednost chození po památkách? Určitě se vydejte do Bristolu – toto přístavní město má mnoho tváří.  

Kdysi byl Bristol nejdůležitějším anglickým přístavem, ze kterého vyplouvaly lodě nejen pod vlajkou Velké Británie, ale také pirátů. Nyní na řece Avon na místě starých doků vznikl Bristol Harbour – skvělá odpočinková zóna s nesčetným množstvím hospůdek na ukotvených dřevěných vorech. Stojí za to se sem vydat na večerní procházku a vejít do jedné z taveren. Panuje tam vždy skvělá nálada.
 
Zajímavým místem je také vedoucí historickým centrem města ulice King Street, na které se mj. nachází nejstarší tradiční anglické hospody ve městě. Zapůsobí také tyčící se nad městem věže bristolské katedrály, která byla postavena ve 12. století a také stavba Wills Memorial Building, ve které se v současné době nachází univerzita. Nehledě na davy studentů před a uvnitř budovy doporučujeme vyšlápnout si na věž a prohlédnout si krásné panorama města. Dokonalý výhled čeká také na ty, kteří se vydají obdivovat největší atrakci města, tedy monumentální visutý most Clifton Suspension Bridge. 

Na řece kotví největší osobní parník na světě – SS Great Britain. Pochází z první poloviny 19. století a cestovalo se na něm do Spojených států. V současnosti se v jeho pečlivě restaurovaných interiérech nachází muzeum. Milovníci umění a přírody rozhodně nebudou zklamaní po prohlídce expozic v Bristol Museum & Art Gallery (je tam vstupné zdarma) a ti, co mají rádi vědu, ocení návštěvu v At Museum. Pokud vás fascinuje gregoriánské období, nahlédněte do The Gregorian House Museum, tedy domu s místnostmi vybavenými přesně podle dobových požadavků. 

Pokud máte raději nasávání atmosféry města a pozorování běžného života jeho obyvatel než chození po městě s průvodcem a mapou (nebo smartphonem) v ruce, vydejte se do jednoho z mnoha parků. Během teplých dnů, kterých je zde rozhodně nejvíce v celé Anglii, tady probíhá společenský život. Bristolané zde rádi tráví čas odpoledne a o víkendech. Jedí jídlo s sebou na trávnicích, lavičkách a zídkách. Občas i popíjejí pivo.

✔️ Existují na eSky.cz nějaké speciální nabídky letenek z Milána do Bristolu?

Cestovní nabídky za nízké ceny se pravidelně objevují na eSky.cz. Sledujte nás a nechte se inspirovat!

✔️ Při rezervaci letenek z Milána do Bristolu se mohu postarat o pojištění?

Na eSky.cz si při rezervaci letenek můžete také zakoupit různé druhy pojištění, podle Vašich potřeb. Díky tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Pokud si objednám letenky z Milána do Bristolu, mohu si také rezervovat ubytování na místě?

Na eSky.cz nabízíme vyhledávač ubytování, díky kterému se můžete starat o své ubytování v místě, kam cestujete, ještě před cestou. Ubytování je možné rezervovat nezávisle na letence nebo jako součást balíčku Let+ Hotel.

✔️ Které letecké společnosti nabízejí letenky z Milána do Bristolu?

Na eSky.cz zajišťujeme, aby nabídka letů z Milána do Bristolu zahrnovala nejen nízkonákladové letecké společnosti, ale i ty, které se specializují na vysoký standard.

Užitečné informace o letištích

Milán Bristol

Oblíbené aerolinky na trase Milán - Bristol

Hledáte hotel? Prohlédněte si nejlepší hotely v Bristolu

Najít ubytování v Bristolu