Menu

Vyhledat lety z Prahy do Malagy

Ukazát filtry

Malaga

 • Obecné informace

  Úřední jazyk: španělština
  Časové pásmo: UTC+2 (léto), UTC+1 (zima)
  Měna: Euro (EUR)

 • Picassovo město

  V Malaze se narodil nejslavnější kubistický malíř Pablo Picasso. Turisté mohou navštívit jeho rodný dům na náměstí Plaza de la Merced a také Picassovo muzeum v v Malaze na ulici San Agustin, ve kterém jsou obrazy z každého jeho uměleckého období.

 • Španělské Pompidou

  Toto město se postupně stává hlavní kulturní metropolí na jihu Španělska. Svou pobočku zde nedávno otevřelo Centrum Georges Pompidou, tedy proslulé pařížské muzeum současného umění.

 • Potkat Banderase

  Malaga je také rodným městem herce Antonia Banderase. Jak informují média, často ho lze potkat v ulici Calle Larios nebo během pouličních poutí během Vánoc a Velikonoc.

Levné lety z Prahy – jaké jsou možnosti?

Vaše úžasná dovolená může začít už na Letišti Václava Havla Praha. Denně nabízí desítky letů do celého světa. Svým zákazníkům nabízí nevídanou flexibilitu a šetří především jejich čas. Své služby zde nabízí několik leteckých společností. Do různých koutů světa se tak dostanete rychle a pohodlně. S akční nabídkou levných letenek Praha Málaga se můžete těšit na okamžiky prozářené sluncem.

Dovedete si představit například 26hodinovou jízdu autem do Málagy? Tato možnost rozhodně nepřichází v úvahu. Cestování nikdy nebylo tak snadné, stačí nasednout do letadla a za tři hodiny vás přivítají nádherné pláže. Všechny důležité informace a detaily zařídíte s pomocí stránky eSky.

Město Málaga ve Španělsku patří k těm nejkrásnějším a nejvyhledávanějším destinacím, ať vám tak nabídka levných letenek Praha Málaga rychle neuteče. Nevíte jak na to? Zapomeňte na unavující vyhledávání levných letenek na několika stránkách. Všechny zavřete a navštivte na internetu to jediné místo – stránku eSky.

Začněte tak, že do vyhledávacího pole zadáte místo příletů a odletu. Poté zvolíte datum, možnost jednosměrné nebo zpáteční letenky, počet cestujících a třídu. Inteligentní systém vyhledávání letů Praha Malága vám během několika vteřin nabídne ty pravé možnosti pro vás a jednotlivé lety rychle propojí. Díky stránce eSky máte jistotu, že si vyberete ten nejvýhodnější let a nejlepší cenu.

V dalším kroku zvolíte let. Nastal čas přizpůsobit ho svým požadavkům. Můžete zvolit sedadlo v letadle, přidat pojištění a asistenční službu pro dítě nebo dospělého. Posledním krokem je doplnění osobních údajů a kliknutí na tlačítko pro zaplacení. Jednoduché, že? Můžete začít s balením a plánováním krásného výletu ve slunečném Španělsku.

Praha – zajímavosti

Praha patří mezi nejkrásnější metropole Evropy. Patří k vyhledávaným cílům milionů turistů a je zajímavá především z historického a kulturního hlediska. Na letiště se pohodlně dostanete autem, které můžete zaparkovat na parkovišti v areálu letiště. Kvůli velikému zájmu a vytíženosti letiště doporučujeme rezervovat si parkovací místo při online rezervaci.

Můžete také využít speciální expresní linku, která vás zavede přímo k terminálu. Stačí nastoupit na ulici Wilsonové před historickou Fantovou budovou. Linka jezdí v pravidelných intervalech každých 30 minut a vy se nemusíte obávat zpoždění. V letním období je interval mezi odjezdy zkrácen na 15 minut.

Na letiště se pohodlně dostanete i díky dálkovým autobusům, které vás dovezou přímo před terminál. Dopravu na letiště nabízí také městská hromadná doprava – například autobusová linka 119, 100, 191 nebo noční linka 910. Jízdenky nemusíte rezervovat dopředu, ale je nutné si je koupit před odjezdem. Další možností je jízda taxíkem, které mají u terminálu vyhrazené místo. Zde máte několik možností jak se rychle a spolehlivě dopravit na Letiště Václava Havla Praha a nemusíte se obávat zpoždění. Jste připraveni na výprodeje letenek?

Málaga – zajímavosti

Nádherné město Málaga se nachází ve Španělsku a leží u středozemního moře. Ročně láká miliony turistů z celého světa. Je proslulé svou architekturou, historií a nádhernými plážemi. Narodil se zde jeden z nejvlivnějších malířů: Pablo Picasso. Počasí během roku je zde příjemně teplé. Paprsky slunce vám zaručeně zlepší náladu a dodají sílu pro nová dobrodružství. Zažijete zde neopakovatelné večírky, ochutnáte skvělá jídla a uvidíte spoustu atrakcí.

Toto město je šesté největší ve Španělsku a je jako stvořeno pro milovníky vody, slunce a krásných pláží. Mezi nejlepší patří například Torremolinos Beach, Malagueta Beach nebo La Caleta Beach. Ať už vyrazíte na romantický výlet ve dvojici nebo veselou rodinnou dovolenou – toto jsou místa, která byste rozhodně měli navštívit. Pokud vás fascinuje podmořský svět, mezi velice vyhledávané atrakce zde patří mořské akvárium Benalmádena. Tajemné kouzlo mořských hlubin odhalíte díky podvodnímu tunelu. Na své si přijdou nejen ti nejmenší ale i dospělí.

Nejznámější památkou je Katedrála de le Encarnación de Málaga. Zajímavostí je, že není dokončená, najdete v ní však muzeum, překrásné sochy a prvky antické architektury. Pokud milujete architekturu a krásný výhled, zamiřte na zříceninu hradu Gibralfaro. Nabídne se vám pohled, který bere dech. Je z něj vidět na celé město a Středozemní moře. Ve městě Málaga máte příležitost poznat místní historii o něco víc. Jedná se o pevnost La Alcazaba, která je sídlem archeologického muzea. Miliony návštěvníků okouzlily i pozůstatky římského divadla, do kterého je vstup zcela zdarma.

Milovníky umění jistě potěší rodný dům legendárního malíře Pabla Picassa, který se nachází na náměstí Plaza de la Merced. Po stopách malíře se můžete vydat i do kostela Parroqiua Santiago Apostole. Zajímavostí je, že uvnitř najdete křestní list malíře. Tento kostel je navíc jedním z těch nejstarších a podobně jako v případě jiných chrámů, na jeho místě stála dříve mešita.

Ve městě Malága najdete také spoustu kaváren, obchodů a galerií. Neopakovatelnou atmosféru zažijete v Málaga Central Market Atarazanas. Lze zde koupit čerstvé produkty, zejména ryby, sýry, bylinky nebo koření. Všude kolem vás bude nádherná vůně čerstvých pochoutek. Pobyt v Málaze je skvělou příležitostí ochutnat skvělou středomořskou kuchyni. Vychutnejte si mořské plody, čerstvé ryby nebo proslulou paellu. Vyrazte pak v noci do ulic a užívejte si noční atmosféru zejména v oblastech Calle Larios a Calle Granda.

Ceny letenek Praha Málaga

Pokud chcete mít letenky za skvělou cenu, doporučujeme hledat letenky s delším časovým odstupem. Díky stránce eSky však nemusíte čekat a o všech slevách se dozvíte včas. Stačí navštívit sekci akční letenky, ve které najdete lety z Prahy do různých koutů světa. Nabízíme i levné lety Praha Málaga. Vyhledávání letů tam může být mnohem snazší.

Nabízíme i možnost zapsat se k odběru newsletteru. Nabídky levných letenek tak budou čekat v pohodlí domova ve vaší e-mailové schránce. Upřednostňujete smartfon? Stačí nainstalovat aplikaci eSky a všechny informace máte jak na dlani. Už vám neujde ani jedna příležitost a můžete rychle a jednoduše naplánovat váš odpočinek.

Problémy s ubytováním? Vyhledávací systém se přizpůsobí vašim požadavkům. Klikněte na sekci Let+Hotel a můžete si vybrat několik desítek hotelů. Díky recenzím předchozích uživatelů na vás nebudou čekat žádná nepříjemná překvapení. Hotely budou navíc seřazeny podle vzdálenosti od letiště. Myslíme na váš čas a chceme ulehčit i na první pohled zdlouhavé cestování. Pryč s dlouhým čekáním, vyčerpávající rezervací, které by komplikovaly celkový zážitek z dovolené. Pravidelně pro vás vybíráme ty nejlepší nabídky levných letů Praha Málaga.

 

✔️ Existují na eSky.cz nějaké speciální nabídky letenek z Prahy do Malagy?

Cestovní nabídky za nízké ceny se pravidelně objevují na eSky.cz. Sledujte nás a nechte se inspirovat!

✔️ Při rezervaci letenek z Prahy do Malagy se mohu postarat o pojištění?

Na eSky.cz si při rezervaci letenek můžete také zakoupit různé druhy pojištění, podle Vašich potřeb. Díky tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Pokud si objednám letenky z Prahy do Malagy, mohu si také rezervovat ubytování na místě?

Na eSky.cz nabízíme vyhledávač ubytování, díky kterému se můžete starat o své ubytování v místě, kam cestujete, ještě před cestou. Ubytování je možné rezervovat nezávisle na letence nebo jako součást balíčku Let+ Hotel.

✔️ Které letecké společnosti nabízejí letenky z Prahy do Malagy?

Na eSky.cz zajišťujeme, aby nabídka letů z Prahy do Malagy zahrnovala nejen nízkonákladové letecké společnosti, ale i ty, které se specializují na vysoký standard.

Užitečné informace o letištích

Praha Malaga

Oblíbené aerolinky na trase Praha - Malaga

Zabookujte si už nyní letenky do Málagy! Ať už se sem chystáte v plavkové sezóně s cílem přivézt si domů ten nejbronzovější bronz nebo mimo turistickou sezónu, kdy je město klidnější, můžeme vám garantovat, že si toto místo zamilujete. Vyberte si z levných letů do Málagy, která je branou do temperamentní Andalusie a poznejte místní široké pláže, více než 3000 let starou kulturu, tajemný maurský hrad Gibralfaro a bohatý noční život. Rodiště Pabla Picassa a Antonia Banderase má rozhodně co nabídnout! Lety Praha Málaga vám umožní poznat tuto perlu jižního Španělska, ale také nedaleká a neméně slavná města jako Sevilla, Cordóba a Granada. Lehce se odtud dostanete také do Gibraltaru.

Hledáte hotel? Prohlédněte si nejlepší hotely v Maladze

Najít ubytování v Maladze