Vaše cestovatelská platforma
Praha

Šarm aš-Šajch Praha - Vyhledat lety

Speciální nabídky letů ze Šarm aš-Šajch do Prahy

Proč se vyplatí rezervovat si letenky s eSky?

Kdy sehnat levné letenky do Prahy?

Využijte ideální čas k rezervaci nejlevnějších letenek do Prahy

  • Nejlevnější zpáteční let

    od 4 129 Kč
  • Nejlevnější měsíc pro cestování

    Březen
  • Nejlevnější den pro let

    čtvrtek
  • Nejnižší ceny

    6 měsíců předtím
Led
7 672 Kč
Úno
4 582 Kč
Bře
4 129 Kč
Dub
6 975 Kč
Kvě
6 487 Kč
Čvn
6 288 Kč
Čvc
8 801 Kč
Srp
7 856 Kč
Zář
??
Říj
9 656 Kč
Lis
??
Pro
??

Kdy je nejlepší čas na nákup letenek?

Zjistěte, s jakým předstihem se vyplatí rezervovat si zpáteční letenky.
  • 6 měsíců předtím

    od

    5 449 Kč

  • 3 měsíce předtím

    od

    8 305 Kč

  • 30 dní předtím

    od

    9 616 Kč

  • 7 dní předtím

    od

    12 649 Kč

  • 1 den předtím

    od

    21 061 Kč

Objevte nejlevnější den pro let

Zjistěte, ve který den v týdnu jsou lety obvykle nejlevnější.
11 538 Kč
po
11 293 Kč
út
15 382 Kč
st
6 553 Kč
čt
12 707 Kč
14 119 Kč
so
9 571 Kč
ne

Obecné informace

  • Místní čas (UTC+1)

  • Čas letu ze Šarm aš-Šajch

  • Místní měna

    CZK
Co si nesmíte nechat ujít v Praze?

Město na řece Vltavě je hlavním i největším městem v České republice. Prahu si oblíbili turisté z celého světa. Krásné historické centrum mělo štěstí a přetrvalo v téměř nezměněné podobě až do dnešních dnů, a proto zde mohou návštěvníci stále obdivovat krásu a neopakovatelnou atmosféru, kterou spoluutváří kafkovská zádumčivost, habsburská secese a česká pivní kultura.
Hlavní město České republiky vzhledem ke svým dějinám hrálo také důležitou roli v německé kultuře. Jedna z oblíbených turistických tras je věnována místům, která jsou spojená s životem a dílem Franze Kafky. Praha to ale není jen Kafka, ale především místo, které můžeme neustále znovu a znovu objevovat například Václavské náměstí plné kaváren, hospůdek a stánků s občerstvením, historické centrum se Staroměstským náměstím (je zde galerie, kde si můžeme prohlédnout díla Salvatora Dalího, Andyho Warhola a Alfonse Muchy), Carolinum, tedy nejstarší část Karlovy univerzity.
Během prohlídky v Praze nemůžete vynechat procházku na druhý břeh Vltavy, kde se nacházejí Hradčany. Poté, co přejdete Karlův most, objeví se před vámi nejen Hrad, ale později také monumentální chrám sv. Víta a za vidění stojí také Zlatá ulička, kde na obou stranách jsou malé domečky, ve kterých bydleli královští zlatníci. Milovníci historie by se také měli vydat na Vyšehrad, kde se podle legend nacházelo první sídlo českých panovníků.

Oblíbené lety do České republiky. Cestovatelé milují i tyto destinace.