Menu

Vnitrostátní lety - Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty

 • Dubaj
 • Obecné informace

  Úřední jazyk: arabština
  Časové pásmo: UTC +4
  Měna: Dirham (AED)

 • Sen všech hoteliérů

  Dubaj je jediným místem na světě, kde můžete strávit noc v 7-hvězdičkovém hotelu. Jde pouze o marketingový trik? Možná ano a možná ne. Faktem ale zůstává, že hotel Burj Al Arab zaručuje jedinečný luxus a služby na špičkové úrovni.

 • Mekka nakupování

  Není divu, že Dubaj je nákupním centrem regionu. Nabízí mnoho obrovských nákupních center s pestrou paletou tovarů za poměrně výhodné ceny a také tradiční trhy, takzvané Souks. Díky tomu se toto město stalo Mekkou všech shopaholiků.

 • Zvyky

  V Dubaji nekoupíte alkohol v běžném obchodě nebo v restauraci. Oblíbený drink dostanete pouze v duty-free obchodech, hotelích a nočních klubech. Co se týče oblečení, nemusíte se bát žádných omezení. Na pláž se běžně chodí v plavkách, pozor si ale dávejte zejména při procházkách s partnerem či partnerkou – líbání na veřejných místech je zcela zakázáno.

Co byste měli vědět, vidět a zažít v Dubaji?

Dubaj je místem, kde mají odvážné projekty a světové rekordy vždy zelenou. Můžeme zde najít nejvyšší budovu světa, 829,5 metrů vysokou Burj Khalifa, největší nákupní centrum na světě (Dubai Mall) a také největší fontánu, sedmi hvězdičkový Burj Al Arab coby nejluxusnější hotel, největší umělý ostrov, nejrychlejší výtah a mnoho dalšího.

Místní infrastruktura je vskutku impozantní; neustále se rozšiřuje, modernizuje a stává se den ode dne působivější. Nedávno dokonce začala výstavba mrakodrapu, který má svou výškou překonat dosavadního rekordmana, téměř 830 metrů vysokou budovu Burj Khalifa! Dalším úžasným a již realizovaným projektem jsou umělé palmové ostrovy, kde má svou rezidenci mnoho slavných osobností. A to, samozřejmě, není všechno ze zázraků Dubaje – na pouštích, které obklopují město, najdete hned několik golfových hřišť a dokonce umělou sjezdovku!

Dubaj je zkrátka jedinečným místem, které nabízí také řadu zábavních parků, kde si přijdou na své rodiny s dětmi i lovci silných a nezapomenutelných zážitků. O ty není nouze ani na zdejších plně vybavených plážích (poznámka: opalování nahoře bez není dovoleno!). A co poušť? I ta je sama o sobě atrakcí, vždyť nabízí atraktivní safari nebo návštěvu nefalšovaného beduínského tábora. Pokud máte v oblibě ruch moderních měst, zbystřete pozornost – Abu Dhabi, hlavní město Spojených arabských emirátů, je od Dubaje vzdáleno necelou hodinu a půl jízdy autem.

✔️ Existují na eSky.cz nějaké speciální nabídky letenek ze Spojených arabských emirátů do Spojených arabských emirátů?

Cestovní nabídky za nízké ceny se pravidelně objevují na eSky.cz. Sledujte nás a nechte se inspirovat!

✔️ Při rezervaci letenek ze Spojených arabských emirátů do Spojených arabských emirátů se mohu postarat o pojištění?

Na eSky.cz si při rezervaci letenek můžete také zakoupit různé druhy pojištění, podle Vašich potřeb. Díky tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Pokud si objednám letenky ze Spojených arabských emirátů do Spojených arabských emirátů, mohu si také rezervovat ubytování na místě?

Na eSky.cz nabízíme vyhledávač ubytování, díky kterému se můžete starat o své ubytování v místě, kam cestujete, ještě před cestou. Ubytování je možné rezervovat nezávisle na letence nebo jako součást balíčku Let+ Hotel.

✔️ Které letecké společnosti nabízejí letenky ze Spojených arabských emirátů do Spojených arabských emirátů?

Na eSky.cz zajišťujeme, aby nabídka letů ze Spojených arabských emirátů do Spojených arabských emirátů zahrnovala nejen nízkonákladové letecké společnosti, ale i ty, které se specializují na vysoký standard.

Oblíbené aerolinky na trase Spojené arabské emiráty - Spojené arabské emiráty