Menu

Vyhledat lety z Afganistánu do Brazílie

Brazílie

 • Londrina
 • Curitiba
 • Recife
 • Florianopolis
 • Vitória
 • Obecné informace

  Úřední jazyk: portugalština
  Časové pásmo: UTC-3 (léto), UTC-2 (zima)
  Měna: Brazilský real (BRL)

 • Zemědělské město

  Přestože Londrina je velké město, stále se tu mnoho lidí věnuje zemědělství a tento druh obživy se tu nadále rozvíjí. Kromě kávy proslula taky místní kukuřice, obilí, ořechy, rýže a cukrová vata.

 • Dráha Ayrtona Senny

  Ano, v Londrině duch mistra Formule 1 Ayrtona Senny stále žije. Můžete tu obdivovat dráhy nebo dokonce uvidět závody. Jsou tu také k prohlédnutí auta z časů mistra pilota Senny.

 • Jezero Igapo

  Toto veliké jezero je oblíbené jak mezi milovníky vodních sportů, tak mezi těmi, kteří sem chodí odpočívat a obdivovat zdejší faunu a floru. Projděte se po vyznačených stezkách a vychutnejte si pobyt v přírodě.

Co navštívit v Londrině?

Město na jihu exotické Brazílie, jehož prvními osadníky byli imigranti z Velké Británie. Oficiálně ho ale založila skupina přistěhovalců z Japonska a Německa v roce 1930. Tento „malý Londýn“ se začal rychle rozvíjet a o pár let později už byl kulturním, politickým a ekonomickým centrem regionu.

A co je tu k vidění? Určitě navštivte sanktuarium Gracas Schoenstatt, a to i v případě, že Vás svatostánky nijak zvlášť netáhnou. Tohle je ale roztomile malinká svatyně s nevelkým zeleným pláckem ukrytá mezi paneláky. Efekt umocňuje břečťan, který kostelík obtáčí ze všech stran. Zajímavý je také park Tomi Nakagawa, který byl postavený na počest imigrantů z Japoska. Východní architktura v tropické Brazílii vyvolává vskutku neobyčejný dojem!

Noční život v Londrině, jako v jiných částech Brazílie, stojí více než za zmínku. Zajděte do populárního klubu Kingdom 2008 na ulici Avenida Higienopolis a pokud máte raději rock než klubovou muziku, o pár kroků dál do Vitrola Baru. Tady vystupují lokální rockové skupiny a lidé se tu baví do opravdu pozdních ranních hodin. Tanec, zpěv, zábava a nekonečné diskuze – to je Folks Pub Sertanejo na ulici Avenida Maringa. O něco klidnější je třeba Deck Bar Londrina na Rua Espirito Santo. V baru s interiéry z dřeva a cihel nalévají výtečné drinky a servírují skvělé jídlo.

Na nákupy se vydejte na trh Mercado Shangrila. Toto obrovské tržiště se rozkládá na ulici Rua Visconde de Maua ve čtvrti Shangrila. Nakupují tu jak místní, kteří tu obvykle obstarávají veškeré nákupy, tak turisté, kteří tu nakupují suvenýry a originální dárečky pro své nejbližší. Odvezte si s sebou domů chuť úžasné Brazílie a nakupte tu koření, ořechy nebo sušené ovoce. Kromě toho tu mají ručně vyráběnou bižuterii a skvělé sladkosti. Nejen nakupování, ale i samotná procházka po trhu bude opravdovým zážitkem!

✔️ Existují na eSky.cz nějaké speciální nabídky letenek z Afganistánu do Brazílie?

Cestovní nabídky za nízké ceny se pravidelně objevují na eSky.cz. Sledujte nás a nechte se inspirovat!

✔️ Při rezervaci letenek z Afganistánu do Brazílie se mohu postarat o pojištění?

Na eSky.cz si při rezervaci letenek můžete také zakoupit různé druhy pojištění, podle Vašich potřeb. Díky tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Pokud si objednám letenky z Afganistánu do Brazílie, mohu si také rezervovat ubytování na místě?

Na eSky.cz nabízíme vyhledávač ubytování, díky kterému se můžete starat o své ubytování v místě, kam cestujete, ještě před cestou. Ubytování je možné rezervovat nezávisle na letence nebo jako součást balíčku Let+ Hotel.

✔️ Které letecké společnosti nabízejí letenky z Afganistánu do Brazílie?

Na eSky.cz zajišťujeme, aby nabídka letů z Afganistánu do Brazílie zahrnovala nejen nízkonákladové letecké společnosti, ale i ty, které se specializují na vysoký standard.