Menu

Vyhledat lety z Afganistánu do Brazílie

Brazílie

 • Recife
 • Florianopolis
 • Curitiba
 • Boa Vista
 • Londrina
 • Porto Seguro
 • Belo Horizonte
 • Obecné informace

  Úřední jazyk: portugalština
  Časové pásmo: UTC -3
  Měna: Brazilský real (BRL)

 • První synagoga

  Centro Cultural Judaico de Pernambuco, tedy centrum židovské kultury, se nachází na tomtéž místě, kde byla v roce 1640 postavena první synagoga v Americe.

 • Regionální výrobky

  Každou neděli odpoledne se na Praça do Arsenal da Marinha koná trh s rukodělnými výrobky. Místní produkci si zde můžete koupit u více než sta řemeslníků působících v okolí Recife.

 • Frevo z Recife

  Zde se také narodilo frevo, tanec propojující evropské a africké tradice. Vyžaduje značnou fyzickou zdatnost a akrobatické dovednosti.

Co si nesmíte nechat ujít v Recife?

Dokonalé pláže s nejlepšími podmínkami pro potápění, karneval, který si v ničem nezadá s tím v Riu a výtečné dary moře – tím si Recife získává srdce turistů. 

Přístavní město na severovýchodním pobřeží Brazílie, ve státě Pernambuco. V roce 1537 město založili Portugalci. Nejokázalejší restaurované stavby ze 17. století se nacházejí ve čtvrti Antigo. Najdete zde také věž Torre Malakoff, první astronomickou observatoř v Americe. Byla postavena v roce 1855. Rozhodně se stojí za to vydat na její vrchol, odkud se rozprostírá neuvěřitelný výhled do okolí. Nahlédněte také do Casa de Cultura de Pernambuco – bývalého městského vězení, které bylo postaveno v roce 1867. Dnes se místo vězňů v každé cele nachází obchůdek s místními suvenýry.  

Večer se vydejte na náměstí Pátio de São Pedro. Během večeře můžete obdivovat katedrálu São Pedro dos Clérigos z 18. století a Casa do Carnaval, kde se nachází galerie plakátů s vyobrazením karnevalu v Pernambuco.

V Recife se nachází Boa Viagem, jedna z nejoblíbenějších pláží v Brazílii. Je dlouhá a písčitá, díky vysokým teplotám zde lze trávit čas téměř po celý rok. Pokud místo lenošení na pláži rádi trávíte čas aktivně, vydejte se do Maria Farinha nebo Porto de Galinhas. Oba místa jsou považována za ideální pro potápění.  

Pokud jedete za taneční zábavou, pak navštivte město v zimě. Karnevalové průvody jsou velkolepé jako ty v Rio de Janeiro. Nejlepší fiesta se koná 14. února.  Nese název Galo da Madrugada, čili Ranní kohout. Pochod obvykle začíná v 9:30 a kol. 18:00 dorazí do historického centra, kde začíná noční část programu. 

Nejchutnější portugalskou kuchyni v Brazílii okusíte v restauraci Leite, která je otevřena od roku 1882. Podávají zde tradičně připravované maso a dary moře. Brazilci zbožňují jídla z grilu a roštu – sami jsou mistry v jejich přípravě, o čem se můžete přesvědčit v restauraci Pobre Juan na ulici Avenida Republica do Libano. Celou Jižní Ameriku na jediném talíři dostanete u Chiwake. Restaurace se specializuje na peruánskou kuchyni. A pokud máte chuť na dezert, pak si ho rozhodně dopřejte u San Paolo Gelato Gourmet, kde se podává zmrzlina všech chutí světa.

✔️ Existují na eSky.cz nějaké speciální nabídky letenek z Afganistánu do Brazílie?

Cestovní nabídky za nízké ceny se pravidelně objevují na eSky.cz. Sledujte nás a nechte se inspirovat!

✔️ Při rezervaci letenek z Afganistánu do Brazílie se mohu postarat o pojištění?

Na eSky.cz si při rezervaci letenek můžete také zakoupit různé druhy pojištění, podle Vašich potřeb. Díky tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Pokud si objednám letenky z Afganistánu do Brazílie, mohu si také rezervovat ubytování na místě?

Na eSky.cz nabízíme vyhledávač ubytování, díky kterému se můžete starat o své ubytování v místě, kam cestujete, ještě před cestou. Ubytování je možné rezervovat nezávisle na letence nebo jako součást balíčku Let+ Hotel.

✔️ Které letecké společnosti nabízejí letenky z Afganistánu do Brazílie?

Na eSky.cz zajišťujeme, aby nabídka letů z Afganistánu do Brazílie zahrnovala nejen nízkonákladové letecké společnosti, ale i ty, které se specializují na vysoký standard.