Menu

Vyhledat lety z Afganistánu do Hondurasu

Honduras

 • Roatán
 • Obecné informace

  Úřední jazyk: španělština
  Časové pásmo: UTC -6
  Měna: Lempira (HNL)

 • Festival krevet

  Pokud máte rádi dary moře, rozhodně navštivte Roatán v červnu, kdy se zde koná Roatan Shrimps Festiwal. V tomto období se tato specialita připravuje v každé restauraci na různé způsoby.

 • Zahrajete si golf?

  Nemějte obavy – až se začnete nudit na pláži nebo ve vodě, vždy zde najdete něco, co můžete dělat. Pokud budete mít chuť na golf, zajděte na pole Black Pearl.

 • Setkání s náčelníkem

  Chcete se vydat dál od turistických atrakcí? Bay Island Adventures organizuje výpravy na Cayos Cochinos, kde žijí původní obyvatelé Hondurasu, lid Garifuna. Uvidíte zblízka, jak místní pracují i odpočívají.

Co si nesmíte nechat ujít v Roatánu?

Karibský ostrov vzdálený 65 km od pobřeží Hondurasu je proslulý skvěle připraveným turistickým zázemím. Ještě nedávno bylo na Roatánu několik vesniček. Dnes zde najdete rekreační střediska, ve kterých se můžete věnovat potápění, vodním sportům nebo rybaření. Z přístavu můžete vyplout na výpravu ke korálovým ostrovům, kde budete obdivovat pestrobarevné ryby i korálovce. 

Jedna z nejoriginálnějších atrakcí na vás čeká v Deturu Roatan. Pokud potápění není vaši silnou stránkou, zde se podíváte na podvodní svět bez potápěčského vybavení. Vydejte se na plavbu lodí se skleněným dnem a prohlédněte si zblízka život pod hladinou. Jedná se také o skvělou aktivitu pro rodiny s dětmi. 

Nahlédněte do rajské zahrady Blue Harbor Tropical Arboretum. Během netypického výletu po ovocném sadu a oranžérii poznáte místní ovoce – mango, růžové grepy nebo karamboly – charakteristické podélné ovoce hvězdicovitého tvaru. Toto místo si oblíbí také milovníci pozorování ptáků, ti zde hnízdí nedaleko místního rybníka. 

Pokud se nebojíte výšek a chcete se cítit jako král džungle, máme pro vás skvělý tip. V Jungletop Zipline se vydejte s průvodcem na výpravu do pralesa. Ale nebude to ledajaká výprava. Na trase na vás budou čekat visuté bambusové mosty a jízda na lanové dráze. Během výpravy vám budou dělat společnost veselé opičky, které rády kamarádí s lidmi. Doporučujeme pro dospělé a starší děti. 

Chcete se potápět s delfíny? Zdejší delfíni se sice neučí typické finty – nedávají lidem pusinku, ale za to si zbožňují hrát. Nebojte se jim nabídnout trs řas, určitě zareagují na tuto nabídku ke hře. 

Až po celém dni zážitků zjistíte, že máte hlad, dejte si místní specialitu – polévku z mořských plodů – krabů, krevet, ústřic a ryb. Doporučujeme navštívit restauraci Roatan Oasis na ulici Careterra Principal. Dokonalou kreolskou kuchyni, a navíc za výhodnou cenu, vyzkoušíte u Creole's Rotisserie Chicken na adrese West End Road.

✔️ Existují na eSky.cz nějaké speciální nabídky letenek z Afganistánu do Hondurasu?

Cestovní nabídky za nízké ceny se pravidelně objevují na eSky.cz. Sledujte nás a nechte se inspirovat!

✔️ Při rezervaci letenek z Afganistánu do Hondurasu se mohu postarat o pojištění?

Na eSky.cz si při rezervaci letenek můžete také zakoupit různé druhy pojištění, podle Vašich potřeb. Díky tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Pokud si objednám letenky z Afganistánu do Hondurasu, mohu si také rezervovat ubytování na místě?

Na eSky.cz nabízíme vyhledávač ubytování, díky kterému se můžete starat o své ubytování v místě, kam cestujete, ještě před cestou. Ubytování je možné rezervovat nezávisle na letence nebo jako součást balíčku Let+ Hotel.

✔️ Které letecké společnosti nabízejí letenky z Afganistánu do Hondurasu?

Na eSky.cz zajišťujeme, aby nabídka letů z Afganistánu do Hondurasu zahrnovala nejen nízkonákladové letecké společnosti, ale i ty, které se specializují na vysoký standard.