Menu

Vyhledat lety z Afganistánu do Venezuely

Venezuela

 • Barcelona
 • Obecné informace

  Úřední jazyk: španělština
  Časové pásmo: UTC -4
  Měna: Venezuelský bolívar (VEF)

 • Místo chleba

  Během svého pobytu v Barceloně narazíte na arepu – druh pečiva, které se vyrábí z mouky a vody. Peče se, smaží nebo vaří a jí se namísto chleba, samostatně nebo jako příloha k jídlu.

 • Pequeńo

  Pequeńo – pokud uslyšíte toto slovo, budete již vědět, že označuje malý šálek silné aromatické kávy. Ve Venezuele je kultura pití kávy velmi rozšířená. Rozhodně si na ni zajděte.

 • Pobřeží s plážemi

  Pobřeží státu Anzoátegui, jehož hlavním městem je Barcelona, tvoří jedna nekonečná pláž. Je dlouhá více než sto kilometrů a můžete si na ni užít sněhobílý písek.

Co si nesmíte nechat ujít v Barceloně?

Barcelona ve Venezuele asi nebude první, co vás napadne, když uslyšíte název tohoto města. Toto méně známé město, ale také rozhodně stojí za návštěvu. Jeho celý název zní Nueva Barcelona del Cerro Santo, nachází se v severní části země a je hlavním městem oblasti (španělsky municipio) Simón Bolívar a zároveň hlavním městem celého státu Anzoátegui.

Kdy je ta nejlepší doba na návštěvu jedno z nejhustěji osídlených měst ve Venezuele? Po celý rok! Teplota zde neklesá pod 20 stupňů, takže se sem budete moci vydat kdykoli, když budete mít chuť. Barcelona prošla mnoha přestavbami s cílem přizpůsobit moderní architekturu historické zástavbě. Do značné míry se to povedlo, stále ale během procházky můžete vedle sebe vidět budovy, které se k sobě vůbec nehodí. Na tomto místě to ale vytváří velice zajímavý účinek.

Projděte se na historická náměstí, kterými je Barcelona proslulá. Mezi nimi můžeme uvést například náměstí Boyacá, které pochází z dob, kdy bylo město založeno. Dnes je ústředním náměstím Barcelony, je obklopeno budovami v koloniálním stylu a má neskutečnou atmosféru. Další náměstí, která stojí za návštěvu, jsou Miranda a Bolivar.

Ve výčtu atrakcí, které Barcelona nabízí, nesmíme zapomenout na přírodní bohatství. Překrásné pláže, laguny a různorodost rostlinstva zaručí ideální prostředí k několika klidným dnům věnovaným relaxaci a pozorování západů slunce. Rozhodně se také vydejte k horkým pramenům Naricual. Toto místo se nachází pouze několik kilometrů od Barcelony a každý rok ho navštíví mnoho turistů a místních obyvatel. Voda obsahuje velké množství železa, které zbrzďuje její tok a způsobuje, že má bílou barvu. Pohled na vodopád z několikametrové výšky si určitě zapamatujete. Dávejte ale pozor. Teplota vody v některých místech může dosahovat dokonce i padesáti stupňů.

✔️ Existují na eSky.cz nějaké speciální nabídky letenek z Afganistánu do Venezuely?

Cestovní nabídky za nízké ceny se pravidelně objevují na eSky.cz. Sledujte nás a nechte se inspirovat!

✔️ Při rezervaci letenek z Afganistánu do Venezuely se mohu postarat o pojištění?

Na eSky.cz si při rezervaci letenek můžete také zakoupit různé druhy pojištění, podle Vašich potřeb. Díky tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Pokud si objednám letenky z Afganistánu do Venezuely, mohu si také rezervovat ubytování na místě?

Na eSky.cz nabízíme vyhledávač ubytování, díky kterému se můžete starat o své ubytování v místě, kam cestujete, ještě před cestou. Ubytování je možné rezervovat nezávisle na letence nebo jako součást balíčku Let+ Hotel.

✔️ Které letecké společnosti nabízejí letenky z Afganistánu do Venezuely?

Na eSky.cz zajišťujeme, aby nabídka letů z Afganistánu do Venezuely zahrnovala nejen nízkonákladové letecké společnosti, ale i ty, které se specializují na vysoký standard.