Menu

Vyhledat lety z Ĺland do Peru

Peru

 • Pucallpa
 • Tarapoto
 • Puerto Maldonado
 • Huanuco
 • Andahuaylas
 • Obecné informace

  Úřední jazyk: španělština, kečuánština, ajmarština
  Časové pásmo: UTC -5
  Měna: Sol (PEN)

 • Fotka z anakondou

  Po druhé straně řeky se rozkládá další přírodní park se zvířaty. Můžete tu nakrmit tukany, vyfotit se s anakondou nebo dokonce s krokodýlem!

 • Základna pro výlety

  Pucallpa je skvělou základnou pro výlety do okolí i do Amazonie - ano, do džungle! Po řece Ucayali se totiž dostanete až do vod Amazonky.

 • Nezvyklé dobroty

  Pucallpa, podobně jako jiná města v Peru, nabízí originální pochutiny, o kterých se Vám dříve ani nesnilo. Pokud byste chtěli ochutnat hmyz, želví maso nebo maso z tapíra, jste na správném místě!

Co navštívit v Pucalpě?

Pucallpa se nachází v severovýchodní části Peru a je hlavním městem regionu Ucayali a provincie Coronel Portillo. Rozkládá se na levém břehu řeky Ucayali.

Do Pucallpy se můžete dostat různými způsoby: vzduchem, po zemi i po vodě! Nejbližším letištěm je Aeropuerto Internacional Capitán FAP David Abensur Rengifo. Nachází se přímo ve městě a obsluhuje vnitrostátní lety, především ty do hlavního města Peru, Limy. Po silnici se sem z Limy dostanete za přibližně 18 hodin. Třetím způsobem, jak do Pucallpy dojet, je vodní cestou. Tuto možnost můžete zvolit, pokud sem Vaše kroku směřují z měst jako Iquitos nebo Leticia.

Oblíbeným způsobem přemisťování se po městě jsou tzv. mototaxi. Tyto tříkolky však uvezou jen jednoho pasažéra. Pokud je Vás více, využijete spíše Collectivos. To jsou soukromá auta, jejichž majitelé nabírají zákazníky po cestě. Ceny jsou sice nízké, ale (ne)pohodlí tomu odpovídá. Řidiči se totiž snaží do auta nacpat tolik zákazníků, kolik se dá. A občas ještě víc. Dobrou zprávou je, že staré město se dá v pohodě projít pěšky.

Jestli se sem chystáte s ratolestmi, nenechte si ujít místní přírodní park se ZOO. Budete tu moci krmit zvířátka a prohlédnout si je opravdu zblízka. ZOO má také svojí historickou část, která rozhodně stojí za návštěvu.

Přibližně pět kilometrů od města se nacházíé jezero Yarinacocha, které je skvělým cílem pro jednodenní výlet. Můžete se tu procházet, jen tak relaxovat nebo si pochutnat na dobrém obědě obklopeni přírodou. A kde se nejlépe najíte? Doporučujeme restauraci Anakonda u Malecon Puerto Callao, která se specializuje na peruánskou kuchyni.

✔️ Existují na eSky.cz nějaké speciální nabídky letenek z Ĺland do Peru?

Cestovní nabídky za nízké ceny se pravidelně objevují na eSky.cz. Sledujte nás a nechte se inspirovat!

✔️ Při rezervaci letenek z Ĺland do Peru se mohu postarat o pojištění?

Na eSky.cz si při rezervaci letenek můžete také zakoupit různé druhy pojištění, podle Vašich potřeb. Díky tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Pokud si objednám letenky z Ĺland do Peru, mohu si také rezervovat ubytování na místě?

Na eSky.cz nabízíme vyhledávač ubytování, díky kterému se můžete starat o své ubytování v místě, kam cestujete, ještě před cestou. Ubytování je možné rezervovat nezávisle na letence nebo jako součást balíčku Let+ Hotel.

✔️ Které letecké společnosti nabízejí letenky z Ĺland do Peru?

Na eSky.cz zajišťujeme, aby nabídka letů z Ĺland do Peru zahrnovala nejen nízkonákladové letecké společnosti, ale i ty, které se specializují na vysoký standard.