Menu

Rezervujte cestu pro více než 9 osob
Pošlete nám zprávu

Několik důvodů, proč jet na skupinový výlet s námi:

Šetříte čas - my pro vás vyhledáváme, srovnáváme a pomáháme vybrat nejvýhodnější nabídku.

Zaplatíte méně - naše ceny jsou nejvýhodnější na trhu.

V naší nabídce najdete několik stovek leteckých společností z celého světa.

Využíváte naše mnohaleté zkušenosti.

Zarezervujeme pro vás ubytování - v naší databázi je více než 900 000 hotelů.

V případě problémů během cesty můžete kontaktovat našeho konzultanta.

Kontaktujte nás

Pokud chcete koupit letenky pro skupinu 10 a více osob, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře. Náš konzultant Vám pomůže s výběrem nejlepší nabídky pro skupiny.

Vyplňte kontaktní formulář povinná pole

Kontaktní informace:
Informace o cestě

Několik nápadů na skupinový výlet

Motivační cestování
Motivační výlety

Klesá motivace vašeho týmu? Dejte sbohem monotónnosti a nudě v práci - atraktivní výlet do ČR nebo zahraničí pomůže zvýšit motivaci vašich zaměstnanců a spolupracovníků.

Integrační výlety
Integrační výlety

Chcete upevnit tým a při té příležitosti věnovat svým zaměstnancům nezapomenutelné zážitky? Organizace výletu už nemusí být váš problém - přivezeme vás namísto a zajistíme ubytování pro celou skupinu.

Doprava na loď
Doprava na loď

Plánujete exotickou plavbu po Karibiku ve větší skupině? My vám pomůžeme zorganizovat rychlý a výhodný transfer na místo, odkud loď odplouvá.

Zájezdy na lyže
Zájezdy na lyže

Zadovádějte si na sjezdovkách s partou známých. Zima na horách a dobrá společnost je zárukou skvěle stráveného času. Jakmile začne sezóna, nachystejte vybavení - my bleskurychle zařídíme dojezd ke sjezdovkám.

Školení
Školení

Díky našim zkušenostem, skvělé organizaci a tisícům kontaktů s hotely po celém světe, můžete mít jistotu, že naše nabídka pro skupiny uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Chartery
Chartery

Díky spolupráci s několika stovkami leteckých společností po celém světě můžeme vytvořit nejvýhodnější nabídku pro skupiny, která je ideálně přizpůsobena potřebám zákazníka jak cenově tak i vzhledem k místu a času odletu.