Menu

Balíček „Let+Hotel“ – co to vlastně je?

Balíček „Let+Hotel“ – co to vlastně je?

Každý, kdo si někdy plánoval delší pobyt v zahraničí a chystal se využít leteckou dopravu, ví, jak složité a problematické je najít a spárovat datum letu s ubytováním. Obtížnost úkolu vzrůstá, pokud cestující hledá ubytování v atraktivní lokalitě, které by absolutně vyhovovalo jeho potřebám.

Balíčky „Let + Hotel“ představují skvělé řešení všech zmíněných problémů. Jde o službu, díky které lze objednat a zaplatit let i ubytování najednou. Při tomto způsobu rezervace není nutné hledat zvlášť letenky a zvlášť ubytování – do hry totiž vstupuje pokročilý vyhledávací systém, který vyhledá všechny dostupné možnosti a pro každou z nich zobrazí konečnou cenu za ubytování i s letenkou. Nejlepší ze všeho je, že rezervací letenky a ubytování můžete ušetřit až 30 % nákladů.

Jak balíček „Let+Hotel“ funguje?

Chcete-li vyhledat dostupné možnosti ubytování, můžete použít vyhledávací systém, který kombinuje rozsáhlou databázi letenek a ubytovacích možností v daném místě a čase. Jeho ovládání je opravdu jednoduché a intuitivní. Musíte akorát vybrat místo odletu, cílovou destinaci, termín letu a počet cestujících. Další postup zařídí sám vyhledávač, který vyhledá a nabídne možnosti letů v kombinaci s ubytováním.

Výsledky vyhledávání můžete navíc zacílit ještě přesněji podle vlastních potřeb; nabídku lze filtrovat podle:

  • standardu ubytování (od jedné do pěti hvězdiček),
  • hodnocení hostů (jeden až pět bodů),
  • druhu objektu (hotel, apartmán, pension a jiné),
  • možností v okolí (centrum města, památky, atrakce, zastávky veřejné dopravy),
  • počtu jídel v ceně,
  • ceny
  • vybavení hotelu (přístup k internetu, klimatizace, parkoviště, atd.).

Kromě toho má uživatel možnost využít také mapu ubytování ve vybraném městě. Každé ubytovací zařízení disponuje bohatou fotogalerií, díky níž může vidět a poznat detaily místa svého pobytu.

Benefity balíčků “Let+Hotel”

Svou cestu můžete organizovat dvěma způsoby. Můžete to, samozřejmě, udělat tradičně: najdete letenku nebo ubytování a pak se je snažíte přizpůsobit. Můžete také vyzkoušet synchronizaci termínů, destinací a dopravy z jednoho místa na druhé. Je tady ale i jiná možnost – využijte vyhledávací systém, který nejenže najde ty nejlepší nabídky v databázi s více než 1 miliónem ubytovacích zařízení, ale ještě vám díky slevám na ubytování a letenkách umožní ušetřit až 30%. To vše během pár sekund. S balíčky „Let+Hotel“ můžete zaplatit za celou cestu jediným kliknutím – rychleji, jednodušeji a bez skrytých poplatků. Objevujte nejlepší cestovatelské možnosti se službou „Let + Hotel“!

 

Rady a tipy v tomto článku a dalších navazujících článcích mají informativní charakter a nemohou být základem jakýchkoli nároků vůči eSky.cz.

Obsahuje tento článek informace, které jste hledali? Ano | Ne
Myslím, že tenhle článek:
Děkujeme za váš názor!