Menu

Je možné během Black Friday najít akční nabídky letů?

Je možné během Black Friday najít akční nabídky letů?

Lidé, kteří rádi nakupují ve výprodejích, si většinou rádi počkají na ten jeden den v roce s velice nízkými cenami. Prakticky vše si lze tehdy pořídit i za poloviční cenu. Řeč je samozřejmě o Black Friday, oblíbené tradici, která pochází ze Spojených států. Co je to Black Friday? Lze během Black Friday zakoupit také akční letenky? Nakupujete za výhodné ceny pouze oblečení, kosmetiku a elektroniku?

Kdy je Black Friday?

Kdy je Black Friday? Tento svátek výhodných nákupů pochází ze Spojených států a obvykle se jedná o první den po Dni díkůvzdání, který je v listopadu. Black Friday také zahajuje vánoční sezónu. Mnoho lidí čeká na tento den, protože mají možnost nakoupit dárky k Vánocům. Skvělou zprávou však je, že nabídka Black Friday se netýká pouze oblečení nebo elektroniky. Tento den nabízí i zajímavé akce související s cestováním.

Kde hledat akční letenky během Black Friday?

Akční letenky během Black Friday lze rychle najít na specializovaných internetových stránkách, které obsahují nejvíce nabídek leteckých společností. Díky nim můžete mít jistotu, že vám neuniknou žádné akční letenky těch nejoblíbenějších leteckých společností i těch méně známých, které pravidelně nabízejí akční letenky. Tímto způsobem můžete najít ty nejlepší lety, ať už hledáte first minute nebo last minute lety.

Black Friday – kde a jaké akce lze najít? Díky sekci Akční letenky najdete v eSky letenky až o 60 % levněji. Je to proto skvělý nápad pro všechny, kteří si chtějí naplánovat dovolenou třeba na příští rok. Využít můžete také vyhledávací systém eSky, který za vás najde nejlevnější letenky na vybranou trasu a ve vybraných termínech. Zajímavostí je, že levné letenky v sekci Akční letenky a ve vyhledávači eSky můžete hledat nejen během Black Friday, ale po celý rok!

Nízkonákladové letecké společnosti – akční letenky

Nízkonákladové letecké společnosti také nabízejí pravidelné slevy a akční letenky. Black Friday je skvělou příležitostí na nákup letenek za skvělé ceny. V sekci Akční letenky a ve vyhledávači eSky najdete nabídky oblíbených leteckých společností, které jsou známé svými nízkými cenami, jako je Wizz Air nebo Ryanair. Zajímavostí je, že také letecké společnosti s pravidelnými linkami, jako je ČSA nebo Lufthansa, také často nabízejí svou síť spojů a snižují ceny letenek, které lze také najít ve vyhledávači (a to nejen během Black Friday). Jedná se o zajímavou alternativu, protože s těmito dopravci se letí mnohem pohodlněji (např. si můžete vzít mnohem větší zavazadla bez dalších poplatků) a často ve srovnání s nízkonákladovými leteckými společnostmi využívají letiště, která jsou v blízkosti měst.

Je tedy Black Friday vhodným obdobím na hledání letenek za výhodné ceny? Samozřejmě! Kromě vyhledávání v nabídkách obchodů s elektronikou, oblečením nebo nábytkem se můžete pustit i do hledání akcí leteckých společností. Možná se ukáže, že konec listopadu je vhodná doba na plánování výletů na příští rok nebo na návštěvu nádherného města během předvánočního období.

Rady a tipy v tomto článku a dalších navazujících článcích mají informativní charakter a nemohou být základem jakýchkoli nároků vůči eSky.cz.

Obsahuje tento článek informace, které jste hledali? Ano | Ne
Myslím, že tenhle článek:
Děkujeme za váš názor!