Nezapomenutelné Eurovíkendy

Balíčky Let+HotelPřímé lety3-denní výlety Last MinuteVíkend v zahraničí
icon

Garance nejnižší ceny

Levněji to nenajdete. A pokud ano, vrátíme vám rozdíl v ceně. Chci číst více
icon

Nejširší výběr hotelů

Máme pro vás ubytování od apartmánů až po resorty, na pláži nebo v centru města.
icon

Inspiratívní destinace

Místa, která všichni milují, a ta, která teprve čekají na objevení.
icon

Snadná rezervace

Neztrácejte čas a rezervujte si své Dovolené a Eurovíkendy během pár minut.

Narozeniny CENOVÁ FIESTA

Vydejte se na místa, která všichni milují

Tato místa musíte vidět

Objevte poklady v okolí

Co to je eurovíkend?

eurovíkend je krátký výlet do města (2-5 dní), který zahrnuje let a ubytování v jednom balíčku, který je ihned k dispozici s letenkou a hotelem. Zažíváte atmosféru města a navštěvujete jeho atrakce (muzea, památky, vyhlídky). Obvykle se eurovíkend odehrává v nedalekém městě nebo státě, ale najdete zde také možnosti cestování na jiné kontinenty.

Kde nejlépe strávit eurovíkend za málo peněz?

Mezi nejlevnější destinace pro eurovíkend patří Atény a Lisabon. Pokud hledáte ještě levnější možnosti, můžete zvážit Rigu, Budapešť a další města ve východní Evropě. Důležité je také, zda plánujete cestovat o víkendu nebo během pracovního týdne, a samozřejmě i datum vaší cesty. Například náklady na eurovíkend kolem svátků mohou být výrazně vyšší než v říjnu.

Kam na krátkou dovolenou?

Nejčastěji vybíranými destinacemi pro eurovíkend jsou historické hlavní města, jako jsou Paříž, Barcelona, Londýn nebo Řím. Určitě stojí za to dát šanci i menším městům, jako je italská Bologna, gruzínské Tbilisi nebo španělská Malaga.

Kam na víkend?

Na víkendový eurovíkend turisté často vybírají města s bohatým nočním životem, jako jsou Madrid nebo Milán. Dalšími oblíbenými destinacemi jsou skandinávské hlavní města, například Kodaň a Oslo, díky krátkým a častým letům. Dobré destinace pro rychlý víkendový výlet jsou také Berlín, Amsterdam, Dublin a Edinburgh.

Kde je nejlepší eurovíkend?

Určitě není třeba nikoho přesvědčovat o cestě do Paříže nebo Říma. Je ale dobré dát šanci méně známým hlavním městům, jako jsou Bukurešť nebo Sofia - můžete se tam projít ve větším klidu, bez davu lidí a objevit něco zcela nového. Stále populárnějšími cíli pro eurovíkendy jsou také ostrovy, jako je Malta a Island, a města na jiných kontinentech, například New York, Abu Dhabi nebo Dubaj.

Kolik stojí eurovíkend?

Krása eurovíkendu spočívá v tom, že snadno přizpůsobíte náklady svému rozpočtu. Mnoho lidí si vybírá levné lety (naštěstí už nemusíte hledat, koneckonců jste na eSky.cz) a ubytování ve 2-3 hvězdičkových hotelech, aby mělo více peněz na další výdaje.
Stáhněte si naši aplikaci a plánujte své cesty pohodlně
  • Nejlépe hodnocená aplikace v kategorii cestování
  • Každý den nové nabídky na dosah ruky
  • Všechny vaše rezervace na jednom místě

Naplánujte si cestu

Přečtěte si více

Letecké společnosti

O eSky

Jižní Amerika

Evropa

Afrika

Asie

Austrálie a Oceánie

Mezinárodní web-stránky

Copyright © eSky. Doporučeno pro cestovatele. Všechna práva vyhrazena.