Nezapomenutelné Eurovíkendy

Balíčky Let+HotelPřímé lety3-denní výlety Last MinuteVíkend v zahraničí
icon

Garance nejnižší ceny

Levněji to nenajdete. A pokud ano, vrátíme vám rozdíl v ceně. Chci číst více
icon

Nejširší výběr hotelů

Máme pro vás ubytování od apartmánů až po resorty, na pláži nebo v centru města.
icon

Inspiratívní destinace

Místa, která všichni milují, a ta, která teprve čekají na objevení.
icon

Snadná rezervace

Neztrácejte čas a rezervujte si své Dovolené a Eurovíkendy během pár minut.

Cestujte za bezkonkurenční ceny

Víkend pro dva

Přizpůsobte si Eurovíkend svým potřebám

TOP města pro Eurovíkend

Ponořte se do historie Říma, objevte tajemství Londýna nebo romantické stezky Paříže. Podívejte se na žebříček nejzajímavějších míst a vyberte si příští cíl svého Eurovíkendu

Víkendový únik

Normální, nebo prodloužený víkend? Několik dní v okouzlujícím městě k odpočinku stačí. Využijte nadcházející příležitosti k víkendovému cestování

Co to je eurovíkend?

eurovíkend je krátký výlet do města (2-5 dní), který zahrnuje let a ubytování v jednom balíčku, který je ihned k dispozici s letenkou a hotelem. Zažíváte atmosféru města a navštěvujete jeho atrakce (muzea, památky, vyhlídky). Obvykle se eurovíkend odehrává v nedalekém městě nebo státě, ale najdete zde také možnosti cestování na jiné kontinenty.

Kde nejlépe strávit eurovíkend za málo peněz?

Mezi nejlevnější destinace pro eurovíkend patří Atény a Lisabon. Pokud hledáte ještě levnější možnosti, můžete zvážit Rigu, Budapešť a další města ve východní Evropě. Důležité je také, zda plánujete cestovat o víkendu nebo během pracovního týdne, a samozřejmě i datum vaší cesty. Například náklady na eurovíkend kolem svátků mohou být výrazně vyšší než v říjnu.

Kam na krátkou dovolenou?

Nejčastěji vybíranými destinacemi pro eurovíkend jsou historické hlavní města, jako jsou Paříž, Barcelona, Londýn nebo Řím. Určitě stojí za to dát šanci i menším městům, jako je italská Bologna, gruzínské Tbilisi nebo španělská Malaga.

Kam na víkend?

Na víkendový eurovíkend turisté často vybírají města s bohatým nočním životem, jako jsou Madrid nebo Milán. Dalšími oblíbenými destinacemi jsou skandinávské hlavní města, například Kodaň a Oslo, díky krátkým a častým letům. Dobré destinace pro rychlý víkendový výlet jsou také Berlín, Amsterdam, Dublin a Edinburgh.

Kde je nejlepší eurovíkend?

Určitě není třeba nikoho přesvědčovat o cestě do Paříže nebo Říma. Je ale dobré dát šanci méně známým hlavním městům, jako jsou Bukurešť nebo Sofia - můžete se tam projít ve větším klidu, bez davu lidí a objevit něco zcela nového. Stále populárnějšími cíli pro eurovíkendy jsou také ostrovy, jako je Malta a Island, a města na jiných kontinentech, například New York, Abu Dhabi nebo Dubaj.

Kolik stojí eurovíkend?

Krása eurovíkendu spočívá v tom, že snadno přizpůsobíte náklady svému rozpočtu. Mnoho lidí si vybírá levné lety (naštěstí už nemusíte hledat, koneckonců jste na eSky.cz) a ubytování ve 2-3 hvězdičkových hotelech, aby mělo více peněz na další výdaje.

Naplánujte si cestu

Přečtěte si více

Letecké společnosti

O eSky

Jižní Amerika

Evropa

Afrika

Asie

Austrálie a Oceánie

Mezinárodní web-stránky

Copyright © eSky. Doporučeno pro cestovatele. Všechna práva vyhrazena.