Menu

Belavia

Advertisement

Nejvýhodnější akční lety se společností Belavia na eSky

Cena za 1 dospělého zpáteční

Advertisement

✔️ Kam létá Belavia?

Jízdní řád Belavia zahrnuje trasy z mnoha populárních měst. Chcete-li zkontrolovat dostupnost připojení, použijte vyhledávač eSky.

✔️ Kdy si můžete koupit nejlevnější letenky na let Belavia?

Nejlepší je koupit si letenky na let Belavia s dostatečným předstihem.

✔️ Jaké letecké společnosti provozují podobné trasy?

Do měst, do kterých provozují lety Belavia, provozují i další letecké společnosti a najdete je ve vyhledávači eSky.

✔️ Mohu si rezervovat hotel spolu s letem Belavia?

Pomocí cestovního vyhledávače eSky s letem si můžete také zarezervovat ubytování jako součást balíčku Lot + Hotel. Díky tomu bude Váš výlet nejen pohodlnější, ale také díky slevám na balíčky ušetříte peníze.

Zjistěte více o Belavia

Belavia

Letecká společnost Belavia Belarusian Airlines je běloruský národní dopravce. Aerolinky byly založeny běloruským státem v roce 1996 jako výsledek restrukturalizace státní letecké dopravy na základě místního oddělení Aeroflotu. O dva roky později se dopravce spojil s běloruskými aerolinkami Minskavia. Belavia spolupracuje mj. s Aeroflotem, Aer Lingus, LOT, Lufthansou a Austrian Airlines, dopravce s nimi podepsal smlouvy o obchodní spolupráci. Letecká společnost poskytuje lety do většiny evropských zemí.

Zavazadla

U letecké společnosti Belavia Belarusian Airlines si s sebou na palubu letadla můžete vzít příruční zavazadlo. Jeho rozměry a hmotnost určuje letecká společnost a mohou se měnit v závislosti na rezervační třídě nebo trase. Registrovaná zavazadla u Belavia Belarusian Airlines také musí mít určené rozměry a hmotnost. Zde také vše závisí na cestovní třídě a trase.

Cestovní třídy

Z Belavia mohou cestující cestovat business nebo ekonomickou třídou. Ekonomická se dělí na několik tarifů: Economy Flexible, Economy Semi-Flexible, Economy Restricted, Economy Promotion. Cestující business třídou si mohou vzít těžší příruční i registrované zavazadlo. Mají také možnost používat VIP salónky.

Online odbavení

U pravidelných letů s leteckou společností Belavia se můžeme odbavit online od 22 do 3 hodin před plánovaným odletem.

Flotila

Flotila Belavie je složena z 26 letadel typu Boeing 737-300, 737-500, Bombardier CRJ 100/200LR, Tu-154 M, Embraer 175, 195.

Letiště Minsk

Mezinárodní letiště v Minsku se nachází 42 km východně od centra hlavního města Běloruska. Na letišti se nachází několik restaurací, barů s rychlým občerstvením, hospod, obchodů a půjčoven aut. Internet je dostupný pouze na určených místech.

Jídlo

Ve všech třídách letecké společnosti Belavia je podáváno jídlo zdarma.

Doplňkové služby

Pokud cestujeme s leteckou společností Belavia můžeme využívat programu pro věrné zákazníky, sbírat body, které lze následně vyměnit za ceny. Dopravce umožňuje přepravu zvířat, poskytuje asistenci nemocným a postiženým osobám, těhotným ženám a dětem ve věku 5-11 let cestujícím bez doprovodu.