Menu

Eurowings

Advertisement

Nejvýhodnější akční lety se společností Eurowings na eSky

Cena za 1 dospělého zpáteční

Advertisement

✔️ Kam létá Eurowings?

Jízdní řád Eurowings zahrnuje trasy z mnoha populárních měst. Chcete-li zkontrolovat dostupnost připojení, použijte vyhledávač eSky.

✔️ Kdy si můžete koupit nejlevnější letenky na let Eurowings?

Nejlepší je koupit si letenky na let Eurowings s dostatečným předstihem.

✔️ Jaké letecké společnosti provozují podobné trasy?

Do měst, do kterých provozují lety Eurowings, provozují i další letecké společnosti a najdete je ve vyhledávači eSky.

✔️ Mohu si rezervovat hotel spolu s letem Eurowings?

Pomocí cestovního vyhledávače eSky s letem si můžete také zarezervovat ubytování jako součást balíčku Lot + Hotel. Díky tomu bude Váš výlet nejen pohodlnější, ale také díky slevám na balíčky ušetříte peníze.

Zjistěte více o Eurowings

Eurowings

Aerolinie Eurowings vlastní populární letecká společnost Lufthansa. Firma byla založena v roce 1993 a letový provoz spustila v roce 1994. Spolupráce s Lufthansou trvá od roku 2009. V současné době jsou levné lety společnosti Eurowings stále oblíbenější. Flotilu dopravce tvoří moderní letadla, jako stroje ATR 42 a 72 nebo letadla Airbus A320 a A310. Letecká společnost Eurowings zabezpečuje celou řadu leteckých spojení do mnoha evropských a hlavně německých měst. V letovém plánu Eurowings najdete také Prahu, Vídeň, Krakov, Varšavu nebo Vratislav. Letový řád tohoto dopravce se neustále vyvíjí a rozšiřuje – společnost obsluhuje více než 30 destinací v Evropě a od podzimu 2015 i některé dálkové trasy (Florida, Havana, Bangkok a další).

Pravidla přepravy zavazadel

Společnost Eurowings má vlastní pravidla přepravy zavazadel a každý cestující je musí respektovat. Maximální povolené rozměry a hmotnost zavazadel se odvíjí od cestovní třídy a cílové destinace. Tato pravidla platí také pro registrovaná zavazadla. Cestující si mohou zarezervovat možnost přikoupení dodatečného zavazadla u Eurowings, tato služba je ale spojena s dalšími poplatky za zavazadla.

Eurowings – cestovní třídy

Lidé, kteří cestují s Eurowings, si mohou vybírat z různých cestovních tříd – jejich specifikace a vybavení se liší v závislosti na dopravci (Lufthansa nebo Germanwings). Lufthansa nabízí 4 cestovní třídy – Economy, Premium Economy, Business a První třídu. V případě Germanwings jsou k mání 3 cestovní třídy. Třída BASIC je nejlevnější a zahrnuje pouze naplánovaný let jako takový, tedy bez doplňkových služeb. Ty jsou k dispozici za příplatek. Nízkými cenami vyniká také třída SMART, která ovšem zahrnuje i některé doplňkové služby. Třída BEST je podobná třídě business. Nabízí výjimečné pohodlí a luxus – exkluzivní sklopná sedadla a více prostoru pro nohy.

Online check-in u Eurowings

Cestující, kteří absolvují levné lety se společností Eurowings (pokud operuje jménem společnosti Germanwings), mohou využít Eurowings online check-in. Tato služba je k dispozici v rozmezí od 72 do 3 hodin před plánovaným odletem. Pokud odlétáte z Německa, na většině tamních letišť se můžete odbavit online 30 minut před plánovaným časem odletu. Cestující letící s Lufthansou mohou tuto službu využít 23 hodin před odletem. Další informace o letovém řádu, možnosti odbavení online, stavu letu atd., naleznete na webových stránkách dopravce.

Flotila

V současnosti flotila dopravce sestává převážně z letadel Airbus A319, A320 a A330, někdy bývá do provozu zařazen i Boeing 767-300ER. Všechna letadla jsou moderní a bezpečná. Největším letadlem z nabídky Eurowings je Airbus A330-200, který sveze až 335 cestujících. Také díky své moderní technice je společnost Eurowings považována za spolehlivou a seriózní.

Letiště Düsseldorf

Mezinárodní letiště v Düsseldorfu je největším a nejoblíbenějším letištěm v oblasti Porýní. Nachází se asi 7 kilometrů od centra města Düsseldorf. Cestující mohou na letišti využít několik restaurací, barů, kaváren, obchodů nebo půjčoven aut. K dispozici je také bezplatná síť Wi-Fi.

Zákaznický servis Eurowings

Aerolinie (operující jménem Germanwings) nabízí mnoho různých služeb, například občerstvení na palubě letadla. Nabídka menu se může lišit v závislosti na zvolené cestovní třídě. Pokud si vyberte třídu BEST, jídlo a pití budete mít v ceně letenky. Občerstvení a láhev vody mohou dostat také cestující ve třídě SMART. Cestující třídy BASIC si mohou jídlo a pití vybrat z nabídky SkyBistro. Pokud vás letový řád zaujme a vyberete si lety s Lufthansou, můžete se těst na pokrmy z restaurace prvotřídní kvality. Více informací vám poskytnou recenze Eurowings na internetu.

Doplňkové služby u Eurowings

Cestující, kteří si zarezervovali levné lety a cestují s Eurowings/Germanwings ve třídě BASIC, mohou využívat zábavní systém, elektrické zásuvky nebo bezplatné Wi-Fi na palubě letadla.