Menu

Bulgaria Air

Advertisement

Nejvýhodnější akční lety se společností Bulgaria Air na eSky

Cena za 1 dospělého zpáteční

Advertisement

✔️ Kam létá Bulgaria Air?

Jízdní řád Bulgaria Air zahrnuje trasy z mnoha populárních měst. Chcete-li zkontrolovat dostupnost připojení, použijte vyhledávač eSky.

✔️ Kdy si můžete koupit nejlevnější letenky na let Bulgaria Air?

Nejlepší je koupit si letenky na let Bulgaria Air s dostatečným předstihem.

✔️ Jaké letecké společnosti provozují podobné trasy?

Do měst, do kterých provozují lety Bulgaria Air, provozují i další letecké společnosti a najdete je ve vyhledávači eSky.

✔️ Mohu si rezervovat hotel spolu s letem Bulgaria Air?

Pomocí cestovního vyhledávače eSky s letem si můžete také zarezervovat ubytování jako součást balíčku Lot + Hotel. Díky tomu bude Váš výlet nejen pohodlnější, ale také díky slevám na balíčky ušetříte peníze.

Zjistěte více o Bulgaria Air

Bulgaria Air

Letecká společnost Bulgaria Air je bulharský národní dopravce. Vznikla na konci roku 2002 pod názvem Balkan Air Tour. Dopravce nabízí lety na více než dvaceti trasách, během letní sezóny také na vnitrostátních trasách do Burgasu a Varny. Bulgaria Air má codeshare smlouvy s několika leteckými společnostmi mj. s Aeroflotem, Air Berlin, Air France, Air Serbia, Alitalią, Iberią, KLM, PLL LOT, ČSA, Olympik Airlines a TAROM. Navíc bulharská společnost nabízí charterové lety do více než 80 destinací v Evropě, Africe a Asii.

Zavazadla

U letecké společnosti Bulgaria Air si s sebou na palubu letadla můžete vzít příruční zavazadlo. Jeho rozměry a hmotnost určuje letecká společnost a mohou se měnit v závislosti na rezervační třídě nebo trase. Registrovaná zavazadla u Bulgaria Air také musí mít určené rozměry a hmotnost. Zde také vše závisí na cestovní třídě a trase.

Cestovní třídy

S leteckou společností Bulgaria Air můžete cestovat ekonomickou nebo business třídou.

Online odbavení

Online odbavení lze provést od 24 do 2 hodin před plánovaným odletem.

Flotila

Letadlová flotila Bulgaria Air se skládá z 10 letadel typu Airbus A319, A320, A330, Boeing 737-300, BAe 146-200, Embraer E-190.

Letiště Sofie

Mezinárodní letiště v Sofii je největším letištěm v Bulharsku. Na letišti se nacházejí kavárny, bary, restaurace, květinářství, lékárny a knihkupectví. Na území celého letiště lze zdarma používat bezdrátový internet.

Jídlo

V ekonomické třídě Bulgaria Air společnost cestujícím nabízí lehká jídla podle denní doby a nápoje. Každý cestující business třídou je na palubě uvítán přípitkem. Jídla jsou zde také podávaná podle denní doby.

Doplňkové služby

Během letu s leteckou společností Bulgaria Air mohou cestující nakupovat v SkyShopu.