Menu

Air Serbia

Advertisement

Nejvýhodnější akční lety se společností Air Serbia na eSky

Cena za 1 dospělého zpáteční

Advertisement

✔️ Kam létá Air Serbia?

Jízdní řád Air Serbia zahrnuje trasy z mnoha populárních měst. Chcete-li zkontrolovat dostupnost připojení, použijte vyhledávač eSky.

✔️ Kdy si můžete koupit nejlevnější letenky na let Air Serbia?

Nejlepší je koupit si letenky na let Air Serbia s dostatečným předstihem.

✔️ Jaké letecké společnosti provozují podobné trasy?

Do měst, do kterých provozují lety Air Serbia, provozují i další letecké společnosti a najdete je ve vyhledávači eSky.

✔️ Mohu si rezervovat hotel spolu s letem Air Serbia?

Pomocí cestovního vyhledávače eSky s letem si můžete také zarezervovat ubytování jako součást balíčku Lot + Hotel. Díky tomu bude Váš výlet nejen pohodlnější, ale také díky slevám na balíčky ušetříte peníze.

Zjistěte více o Air Serbia

Air Serbia

Letecká společnost Air Serbia, vlajkový a největší dopravce Srbska, patří k nejstarším leteckým společnostem na světě. Aerolinky byly založeny 17. června 1927 s názvem Aeroput, v roce 1947 změnily název na Yugoslav Airlines a v roce 2003 na Jat Airlines. O 10 let později, na základě dohod tří stran - Etihad Airways, Jat Airways a Srbska, byla vytvořena společnost Air Serbia. Aerolinky poskytují dopravní služby, cargo a charterové lety. Dopravní síť propojuje 30 letišť kolem Středozemního moře, společně s partnerem Etihad Airways poskytují letové spojení codeshare do Asie, Severní a Jižní Ameriky a Austrálie. Letecká společnost spolupracuje také s německým dopravcem Air Berlin.

Zavazadla

U letecké společnosti Air Serbia si s sebou na palubu letadla můžete vzít příruční zavazadlo. Jeho rozměry a hmotnost určuje letecká společnost a mohou se měnit v závislosti na rezervační třídě nebo trase. Registrovaná zavazadla u Air Serbia také musí mít určené rozměry a hmotnost. Zde také vše závisí na cestovní třídě a trase.

Cestovní třídy

Letadly Air Serbia můžete cestovat ekonomickou nebo business třídou. V ekonomické třídě je podle délky trasy podáváno jídlo. Třída business má rozšířený audio-video program. Na letišti mohou cestující s touto třídou využívat letištních salónků, mají také prioritní vstup na palubu letadla.

Online odbavení

Aerolinky neposkytují možnost online odbavení. Cestující se mohou odbavit pouze na letišti.

Flotila

Flotila Air Serbia se skládá ze čtyřech letadel typu Boeing 737-300, třech typu ATR 72-200, dvou typu ATR 72-500, osmi typu Airbus A319 a dvou typu Airbus 320.

Letiště Bělehrad

Mezinárodní letiště Bělehrad Nikoly Tesly je vzdáleno 18 km západně od hlavního města Srbska. V budově terminálu se nacházejí bary, restaurace, různorodé obchody a půjčovny aut.

Jídlo

V ekonomické třídě na krátkých trasách dopravce nabízí občerstvení a horké nápoje. Během letu trvajícího od 2 do 3 hodin mají cestující na výběr studené občerstvení nebo hlavní jídlo a bar service zdarma. Na letech delších než 3 hodiny si cestující mohou vybrat hlavní jídlo z menu. V business třídě na krátkých trasách je podáván aperitiv a chlebíčky. Na trasách od 1 do 2 hodin si cestující mohou vybrat jídlo z palubního menu. Na delších trasách je cestujícím podáváno jídlo o třech chodech. Air Serbia na přání připravuje speciální jídla, ale musí se objednat alespoň 24 hodin před odletem.

Doplňkové služby

Během letu s letadly Air Serbia mohou cestující využívat speciálně připravený program – filmy, 20 televizních kanálů, 8 lokálních srbských kanálů, audiobooky a 12 her. Na palubě letadla Airbus 319 mají cestující k dispozici iPad a sluchátka.