Menu

KM Malta Airlines

Advertisement

Nejvýhodnější akční lety se společností KM Malta Airlines na eSky

Cena za 1 dospělého zpáteční

Advertisement

✔️ Kam létá KM Malta Airlines?

Jízdní řád KM Malta Airlines zahrnuje trasy z mnoha populárních měst. Chcete-li zkontrolovat dostupnost připojení, použijte vyhledávač eSky.

✔️ Kdy si můžete koupit nejlevnější letenky na let KM Malta Airlines?

Nejlepší je koupit si letenky na let KM Malta Airlines s dostatečným předstihem.

✔️ Jaké letecké společnosti provozují podobné trasy?

Do měst, do kterých provozují lety KM Malta Airlines, provozují i další letecké společnosti a najdete je ve vyhledávači eSky.

✔️ Mohu si rezervovat hotel spolu s letem KM Malta Airlines?

Pomocí cestovního vyhledávače eSky s letem si můžete také zarezervovat ubytování jako součást balíčku Lot + Hotel. Díky tomu bude Váš výlet nejen pohodlnější, ale také díky slevám na balíčky ušetříte peníze.

Zjistěte více o KM Malta Airlines

KM Malta Airlines

Malta je malý ostrovní stát obklopený Středozemním mořem. I takto malá země se může pochlubit skvělými aerolinkami: společností Air Malta založenou před téměř padesáti lety. Společnost byla zaregistrována po rozhodnutí maltského parlamentu v roce 1973. První letadlo společnosti vzlétlo o rok později, 1. dubna 1974. V té době však nikdo nepředpokládal tak velký úspěch tehdy nevelkých aerolinek Air Malta. Dnes tyto aerolinky nabízejí 45 tras a létají do evropských, blízkovýchodních a afrických destinací. Kód IATA maltských aerolinek je KM.

Zavazadlo k odbavení u Air Malta

Je dobré vědět, že odbavené zavazadlo u společnosti Air Malta nesmí přesáhnout váhu 32 kg. Povolená váha zavazadla je vždy upřesněna při rezervaci letenky. Pokud cestujete ekonomickou třídou, máte v ceně jedno zavazadlo o hmotnosti 32 kg. Pokud si zakoupíte u Air Malta letenky v business class, můžete cestovat se dvěma zavazadly o váze 32 kg/kus. Pokud vaše zavazadlo váží víc než je povolená hmotnost, budete za kilogramy navíc muset zaplatit podle ceníku společnosti. Proto si nezapomeňte váhu vašeho kufru nebo batohu zkontrolovat ještě před odbavením (nejlépe doma). Pokud jsou ve vašem zavazadle křehké nebo cenné předměty, informujte o tom společnost Air Malta s předstihem, aby se o vaše zavazadlo mohli postarat s náležitou péčí.

Příruční zavazadlo u Air Malta

Společnost Air Malta má jako jiné aerolinky pravidla týkající se převozu příručního zavazadla. Rozměry a váha kufru, tašky nebo batohu jsou přesně daná – musí se totiž vejít do úložného prostoru. Zároveň nesmí překročit rozměry 40 x 30 x 15 cm. Nezapomeňte, že i u Air Malta příruční zavazadlo nesmí obsahovat ostré předměty jako jsou žiletky a pilníky na nehty. Pokud chcete do příručního zavazadla umístit kosmetiku nebo nápoje, pamatujte, že jejich objem nesmí překročit 100 ml.

V jakých třídách nabízí cestování společnost Air Malta?

Air Malta, stejně jako většina jiných aerolinek, nabízí své lety v ekonomické a business třídě. V závislosti na výběru třídy můžete počítat s různým rozpětím a úrovní služeb. Pokud letíte ekonomickou třídou s Air Malta, výhody týkající se jídla, pohodlí a převozu zavazadel budoou logicky nižší než u letenky v business třídě. Letenka v business třídě u Air Malta s sebou přináší mimo jiné příjemnější odbavení. V praxi to znamená méně čekání na check-in a tedy rychlejší získání palubní vstupenky. Navíc mají cestující business třídy přístup do relaxační zóny připravené pouze pro ně. Necháte se zlákat? Pokud máte letenku do business třídy, máte také možnost let zrušit bez jakýchkoli dalších poplatků.

Online odbavení u Air Malta

U společnosti Air Malta je online odbavení opravdu hračkou. Na stránkách aerolinek stačí zadat své údaje, odpovědět na pár otázek týkajících se bezpečnosti a vytisknout si svůj palubní lístek. Díky online odbavení stačí přijet na letiště 45 minut před odletem. U odbavovacího pásu pouze necháte svá zavazadla a můžete si to namířit rovnou k letadlu. Online odbavení vám ušetří spoustu času, a tak do své destinace přiletíte svěží a odpočatí. Je ale dobré vědět, že Air Malta nenabízí odbavení online u všech destinací. Podívejte se předem, jak je to u vašeho letu a vyhněte se komplikacím. A nezapomeňte na čas! Díky odbavení online sice můžete dorazit na letiště později, ale pokud se zpozdíte, letadlo na vás nepočká.

Jaká letadla má Air Malta ve své flotile?

Air Malta létá letadly Airbus. Přestože flotila těchto aerolinek není nijak veliká, patří do ní několik Airbusů A320-200 a A319-100 a také jeden model A320neo. Počet letadel se mění, avšak jejich počet se pohybuje kolem stálých deseti letadel. I přes nevelký počet letadel Air Malta má slušnou nabídku 45 tras.

Kde se nachází sídlo společnosti Air Malta?

Pokud letíte na Maltu s touto společností, přistanete na letišti Malta Airport. To se nachází jen 6.5 km od hlavního města Valetty. Díky krátké vzdálenosti mezi letištěm a centrem města je doprava z/na letiště opravdu rychlá a snadná. Toto letiště je jediným mezinárodním na Maltě, a tedy také tím nejfrekventovanějším. Z letiště odjíždí několik autobusových linek do různých částí ostrova. Na letišti se nachází centrála společnosti Air Malta a také několik obchodů a restaurací, které vám pomohou zpříjemnit čekání na váš spoj.

Pokud si zakoupíte letenku do business třídy, získáte přístup do VIP zóny, jako je např. Vallette Club. Tato letištní zóna umožňuje před letem cestujícím relaxaci v klidném prostředí. Air Malta dovoluje svým zákazníků, cestovat se svými mazlíčky. Při letech s touto společností můžete vzít s sebou na palubu svého pejska nebo kočičku (do 10 kg váhy). Objemnější mazlíčci pak cestují ve speciálním prostoru. Občerstvení běhěm letu dostanou pasažéři s letenkou v business třídě. Pokud letíte ekonomickou třídou, využijte restaurací na letišti, ať už před nebo po odbavení.