Menu

Jet2.com

Advertisement

Nejvýhodnější akční lety se společností Jet2.com na eSky

Cena za 1 dospělého zpáteční

Advertisement

✔️ Kam létá Jet2.com?

Jízdní řád Jet2.com zahrnuje trasy z mnoha populárních měst. Chcete-li zkontrolovat dostupnost připojení, použijte vyhledávač eSky.

✔️ Kdy si můžete koupit nejlevnější letenky na let Jet2.com?

Nejlepší je koupit si letenky na let Jet2.com s dostatečným předstihem.

✔️ Jaké letecké společnosti provozují podobné trasy?

Do měst, do kterých provozují lety Jet2.com, provozují i další letecké společnosti a najdete je ve vyhledávači eSky.

✔️ Mohu si rezervovat hotel spolu s letem Jet2.com?

Pomocí cestovního vyhledávače eSky s letem si můžete také zarezervovat ubytování jako součást balíčku Lot + Hotel. Díky tomu bude Váš výlet nejen pohodlnější, ale také díky slevám na balíčky ušetříte peníze.

Zjistěte více o Jet2.com

Jet2.com

Dopravce Jet2.com je britská nízkonákladová letecká společnost, která patří ke skupině Dart PLC. Letecká společnost zahájila činnost v roce 1983 s názvem Chanel Express jako dopravce zboží. Od roku 2001 poskytuje rovněž charterové a cestovní služby. Aerolinie Chanel Express v roce 2003 vytvořily značku Jet2.com, která je zastoupila. Nejdříve měla společnost své sídlo na letišti v Bournemouthu, ale v roce 2006 bylo sídlo přeneseno na mezinárodní letiště Leeds Bradford, odtud také odletěl první nízkonákladový let do Amsterdamu. Jet2.com má k dispozici až sedm operačních základen v Alicante, Belfastu, East Midlands, Edinburghu, Glasgow, Leeds/Bradford, Manchesteru a Newcastlu. Britská nízkonákladová společnost má síť s 80 cílovými destinacemi v 12 zemích. Jet2.com je nositelem celé řady ocenění. Již první rok činnosti na letišti Schiphol v Amsterdamu byla společnost vyhlášena za nejdochvilnější aerolinku. V roce 2004 v Yorkshire na rozdání cen Bílá růže linie obdržely cenu za Nejlepší debut na turistickém trhu. V květnu roku 2004 čtenáři The Guardian a Observer zvolili aerolinky nejlepším dopravcem na krátkých trasách. V roce 2008 britský deník Daily Telegraph na základě výzkumu provedeného mezi čtenáři udělil společnosti cenu za Nejlepší leteckou společnost roku. V anketě mezi čtenáři magazínu Holiday Which? byly uznány za nejdochvilnějšího dopravce ve Velké Británii a staly se druhou leteckou společností na světě, kterou by čtenáři doporučili svým známým.

Zavazadla

U letecké společnosti Jet2.com si můžete na palubu letadla vzít příruční zavazadla. Jeho rozměry a hmotnost jsou určeny leteckou společností a mohou se u jednotlivých cestovních tříd nebo letových tras lišit. Registrovaná zavazadla u Jet2.com musí také splňovat dané rozměry a hmotnost. Zde také vše závisí na třídě a letové trase.

Cestovní třídy

S leteckou společností Jet2.com se cestuje v ekonomické třídě. Za menší poplatek si můžeme vybrat místo, existuje také možnost zakoupit pohodlné místo s větším prostorem na nohy.

Online odbavení

Pokud cestujeme s leteckou společností Jet2.com můžeme provést online odbavení od 35 dnů do 5 hodin před plánovaným odletem.

Flotila

Nízkonákladová společnost Jet2.com vlastní 55 letadel. Flotila je složená pouze z Boeingů 737-300, 737-300QC, 737-800, 757-200, 737-300F.

Letiště Leeds/Bradford

Jedná se o mezinárodní letiště mezi městy Leeds a Bradford. Je to největší letiště v hrabství Yorkshire. Na letišti se nachází celá řada barů, hospod, kaváren, je tam také knihkupectví, obchod s denním tiskem a obchod duty-free. V budově dostupný bezdrátový internet.

Jídlo

Letecká společnost poskytuje za poplatek jídla o třech chodech za ceny od 260 Kč. Jídlo si můžeme objednat již během online rezervace letenky. Výběr jídel je široký a závisí na datu a letové trase. Jako bonus k jídlu cestující obdrží croissant s máslem.

Doplňkové služby

Jet2.com nabízí cestujícím dárkové poukazy. Letecká společnost má také akce pro stálé zákazníky.