Menu

Jet2.com

Advertisement

Nejvýhodnější akční lety se společností Jet2.com na eSky

Cena za 1 dospělého zpáteční

Advertisement

✔️ Kam létá Jet2.com?

Jízdní řád Jet2.com zahrnuje trasy z mnoha populárních měst. Chcete-li zkontrolovat dostupnost připojení, použijte vyhledávač eSky.

✔️ Kdy si můžete koupit nejlevnější letenky na let Jet2.com?

Nejlepší je koupit si letenky na let Jet2.com s dostatečným předstihem.

✔️ Jaké letecké společnosti provozují podobné trasy?

Do měst, do kterých provozují lety Jet2.com, provozují i další letecké společnosti a najdete je ve vyhledávači eSky.

✔️ Mohu si rezervovat hotel spolu s letem Jet2.com?

Pomocí cestovního vyhledávače eSky s letem si můžete také zarezervovat ubytování jako součást balíčku Lot + Hotel. Díky tomu bude Váš výlet nejen pohodlnější, ale také díky slevám na balíčky ušetříte peníze.

Zjistěte více o Jet2.com

Jet2.com

Jet2.com je třetí největší leteckou společností ve Velké Británii. Nabízí lety z 11 britských letišť do více než 65 destinací v Evropě, Středozemním moři a na Kanárských ostrovech. Od prvního letu v roce 2003 neustále rozšiřuje svou leteckou flotilu a obsluhuje přes 100 letadel. Jet2.com nabízí levné letenky a špičkové služby.

Společnost Jet2.com získala řadu ocenění, jako je Nejlepší letecká společnost ve Spojeném království podle TripAdvisor. Byla také zařazena do seznamu 10 nejlepších leteckých společností na světě – jako jediná se sídlem ve Velké Británii. Titul Cestovní značka roku 2023 jí udělil časopis "Which?" a pět hvězdiček za dochvilnost dostala od OAG.

Zavazadla

U letecké společnosti Jet2.com si můžete na palubu letadla vzít příruční zavazadla. Jeho rozměry a hmotnost jsou určeny leteckou společností a mohou se u jednotlivých cestovních tříd nebo letových tras lišit. Registrovaná zavazadla u Jet2.com musí také splňovat dané rozměry a hmotnost. Zde také vše závisí na třídě a letové trase.

Cestovní třídy

S leteckou společností Jet2.com se cestuje v ekonomické třídě. Za menší poplatek si můžeme vybrat místo, existuje také možnost zakoupit pohodlné místo s větším prostorem na nohy.

Online odbavení

Pokud se rozhodnete letět se společností Jet2.com, můžete se odbavit online od 28 dnů do 6 hodin před plánovaným odletem.

Flotila

Nízkonákladová letecká společnost Jet2.com má přes 100 letadel – Boeingy a Airbusy.

Letiště

Jet2.com létá z následujících destinací ve Spojeném království: Belfast (BFS), Birmingham (BHX), Bristol (BRS), East Midlands (EMA), Edinburgh (EDI), Glasgow (GLA), Leeds Bradford (LBA), Londýn Stansted (STN), Manchester (MAN), Newcastle (NCL) a Liverpool (LPL). Liverpool bude od března 2024 novou domovskou základnou Jet2.com.

Jídlo

Letecká společnost poskytuje za poplatek jídla o třech chodech za ceny od 260 Kč. Jídlo si můžeme objednat již během online rezervace letenky. Výběr jídel je široký a závisí na datu a letové trase. Jako bonus k jídlu cestující obdrží croissant s máslem.

Doplňkové služby

Jet2.com nabízí cestujícím dárkové poukazy. Letecká společnost má také akce pro stálé zákazníky.