Menu

S7 Airlines

Advertisement

Nejvýhodnější akční lety se společností S7 Airlines na eSky

Cena za 1 dospělého zpáteční

Advertisement

✔️ Kam létá S7 Airlines?

Jízdní řád S7 Airlines zahrnuje trasy z mnoha populárních měst. Chcete-li zkontrolovat dostupnost připojení, použijte vyhledávač eSky.

✔️ Kdy si můžete koupit nejlevnější letenky na let S7 Airlines?

Nejlepší je koupit si letenky na let S7 Airlines s dostatečným předstihem.

✔️ Jaké letecké společnosti provozují podobné trasy?

Do měst, do kterých provozují lety S7 Airlines, provozují i další letecké společnosti a najdete je ve vyhledávači eSky.

✔️ Mohu si rezervovat hotel spolu s letem S7 Airlines?

Pomocí cestovního vyhledávače eSky s letem si můžete také zarezervovat ubytování jako součást balíčku Lot + Hotel. Díky tomu bude Váš výlet nejen pohodlnější, ale také díky slevám na balíčky ušetříte peníze.

Zjistěte více o S7 Airlines

S7 Airlines

Letecká společnost S7 jsou ruské aerolinky se sídlem ve městě Novosibirsk. Společnost byla založena v roce 1992. V roce 2010 se stala právoplatným členem Oneworld, jedné ze tří největších leteckých aliancí. Možná vás to překvapí, ale tyto aerolinky jsou opravdu velkým hráčem. Obsluhují celkem 87 tras po celém světě.  S S7 můžete cestovat po Evropě, Asii a Africe. Jsou zároveň jedněmi z největších aerolinek v Ruské federaci. Je take dobré vědět, že tato společnost umožňuje spojení codeshare se společnostmi jako jsou Niki, Etihad Airways a Air Berlin.  Kód IATA je S7.

S7 Airlines – zavazadla a jejich rozměry

Pokud se rozhodnete cestovat s levnou leteckou společností S7, můžete si sebou vzít jak příruční zavazadlo, tak zavazadlo k odbavení. Pokud si zakoupíte letenku v ekonomické třídě, můžete si na palubu vzít kufr o hmotnosti do 10 kg, zatímco vaše zavazadlo k odbavení může mít celých 23 kg. Pokud chcete cestovat ještě více nalehko, tedy jen s příručním zavazadlem, vyberte si tarif basic, se kterým cestujete s leteckou společností S7 ještě levněji. Pro cestující, kteří letí první třídou, aerolinky poskytují možnost vzít si s sebou na palubu příruční zavazadlo o maximální váze 15 kg a odbavit si jedno zavazadlo do hmotnosti 30 kg.

Co nelze převážet v odbaveném zavazadle?

Při balení nesmíme zapomenout na to, že ne všechno je dovolené převážet. Jistojistě nesmíme v našem zavazadle schovávat zbraně a hořlavé přeměty. Do kufru nesmíme umístit ani tekutiny obsahující více než 70 % alkoholu ani např. plynové vařiče. Nezapomeňte ani, že křehké předměty a také veškerá elektroniku (mobily, notebooky, fotoaparáty, kamery) byste si měli vzít s sebou na palubu aerolinek S7.

Lety v jakých třídách nabízí letecká společnost S7?

Při nákupu letenky u aerolinek S7 si můžeme, tak jak u jiných dopravců, vybrat mezi ekonomickou a první třídou. V ekonomické třídě se druhy letenek dělí na basic (levnější), jejíchž cena zahrnuje pouze cestu s příručním zavazadlem a dražší, které umožňují cestování s odbaveným zavazadlem. První třídu si zvolí ti, kteří preferují pohodlí a plánují cestovat s více zavazadly. Zde jsou rovněž nabízeny dva typy tarifů: základní a flex. Pokud si zakoupíme letenku flex, máme nárok na dvě odbavená zavazadla.

Má letecká společnost S7 online odbavení?

I s touto leteckou společností se můžeme jednoduše odbavit online. A proč se to vyplatí? Ušetříme tak čas strávený na letišti, který bohužel často bývá delší než samotný let. Pokud letíme s leteckou společností S7 a jsme odbaveni online, stačí se na letiště dostavit necelou hodinu před odletem. Online odbavení přijde vhod především těm, kteří cestují pouze s příručním zavazadlem a chtějí ušetřit drahocenný čas.

Jaká letadla má ve své flotile letecká společnost S7?

Aerolinky S7 jsou velkou společností, takže se nelze divit tomu, že jejich flotila nepatří mezi ty skromné. Najdou se tu jak Airbusy, tak i Boeingy. V této chvíli je to více než 50 letadel. Jejich počet se však každý rok mění, protože jsou nakupovány nové stroje a vyřazovány ty, které už mají své za sebou. Všechny sedačky, a to v první i ekonomické třídě, jsou přizpůsobeny sezení i spaní. Pro low-costovou leteckou společnost S7 je však na prvním místě bezpečí a vše podléhá pravidelným kontrolám.

Sídlo letecké společnosti S7 se nachází na letišti Novosibirsk-Tolmačovo

Letiště Novosibirsk-Tolmačovo je hlavním letištěm těchto ruských aerolinek. Leží nedaleko od centra města Novosibirsk, konkrétně ve vzdálenosti 16 km. Jedná se o šesté největší letiště v Rusku a jeden z nejdůležitějších dopravních uzlů. Letiště je plné obchodů a restaurací, takže cestující, kteří tu čekají na další spoj, se tu lehce zabaví a naberou síly na cestu. V aerálu letiště najdete také hotel. Do centra města se lze rychle a jednoduše dostat veřejnou dopravou, taxi nebo pronajatým autem.

Další služby nabízené S7 Airlines

Během letů se společností S7 můžete využít nabídku zábavy, o které se dozvíte přímo od obsluhy na palubě. Můžete poslouchat hudbu nebo se podívat na film. Pokud je let kratší než tři hodiny, dostanete malé občerstvení. Pokud je let delší, máte nárok na teplé jídlo a nápoje.