Menu

Brussels Airlines

Advertisement

Nejvýhodnější akční lety se společností Brussels Airlines na eSky

Cena za 1 dospělého zpáteční

Advertisement

✔️ Kam létá Brussels Airlines?

Jízdní řád Brussels Airlines zahrnuje trasy z mnoha populárních měst. Chcete-li zkontrolovat dostupnost připojení, použijte vyhledávač eSky.

✔️ Kdy si můžete koupit nejlevnější letenky na let Brussels Airlines?

Nejlepší je koupit si letenky na let Brussels Airlines s dostatečným předstihem.

✔️ Jaké letecké společnosti provozují podobné trasy?

Do měst, do kterých provozují lety Brussels Airlines, provozují i další letecké společnosti a najdete je ve vyhledávači eSky.

✔️ Mohu si rezervovat hotel spolu s letem Brussels Airlines?

Pomocí cestovního vyhledávače eSky s letem si můžete také zarezervovat ubytování jako součást balíčku Lot + Hotel. Díky tomu bude Váš výlet nejen pohodlnější, ale také díky slevám na balíčky ušetříte peníze.

Zjistěte více o Brussels Airlines

Brussels Airlines

Belgická společnost Brussels Airlines vznikla v roce 2006 jako výsledek fúze první nízkonákladové letecké společnosti Virgin Express a belgické národní společnosti SN Brussels Airlines. Svou činnost dopravce zahájil 25. března 2007. Od roku 2008 aerolinky patří k letecké alianci Star Alliance. Letecká společnost obsluhuje kol. 300 letů denně, její letadla přistávají na 70 letištích v Evropě a Africe. Dopravce také poskytuje lety na dálkových trasách mj. do New Yorku, Chicaga, Toronta a na letiště ve Spojených arabských emirátech, Číně, Indii a Thajsku.

Zavazadla

U letecké společnosti Brussels Airlines si s sebou na palubu letadla můžete vzít příruční zavazadlo. Jeho rozměry a hmotnost určuje letecká společnost a mohou se měnit v závislosti na rezervační třídě nebo trase. Registrovaná zavazadla u Brussels Airlines také musí mít určené rozměry a hmotnost. Zde také vše závisí na cestovní třídě a trase.

Cestovní třídy

Rezervační třídy u Brussels Airlines se liší podle vybrané letové trasy. Po Evropě můžeme cestovat ve třídách Check&Go, Light@Relax, Flex&Fast a Bizz&Class. Liší se mj. možností změnit termín letu, obsluhou na letišti, hmotnostními limity na zavazadla nebo pohodlím sedadel. Na mezikontinentálních letech jsou dvě rezervační třídy - Economy a Business. V první cestující sedí v ergonomických sedadlech s nastavitelnou opěrkou, mají velký prostor na nohy, audio-video program na dotekové obrazovce, zdarma nápoje a teplé jídlo se salátem, dezertem, pro děti je zmrzlina a speciální dětské menu. Ve třídě Business mají sedadla masážní funkci. V ceně letenky jsou na výběr dva předkrmy a tři hlavní.
Čtěte více

Online odbavení

Online odbavení je možné provést od 24 hodin do hodiny před plánovaným odletem.

Flotila

Letadlová flotila Brussels Airlines je složena ze 45 letadel typu: Avro RJ100, Airbus A319, A320, A330, Dash 8 Q400.

Letiště Brusel-Charleroi

Toto mezinárodní letiště je nejmenší v Belgii. Letiště se nachází 7 km severně od města Charleroi a 46 km od centra hlavního města Belgie. Na území letiště se nachází několik restaurací, bar, kavárna, cukrárna, pekárna, lékárna a obchody. Na celém letišti je přístup k bezdrátovému internetu zdarma.

Jídlo

Podle letové trasy a rezervační třídy nabízí letecká společnost horká jídla, saláty, dezerty, sýry, zmrzlinu, nealkoholické nápoje, vína a likéry. Lze také objednat jídla přizpůsobená zdravotním, náboženským nebo jiným omezením. Musíme ale pamatovat, že speciální jídlo musíme objednat nejpozději 72 hodin před plánovaným odletem. Cestující na krátkých evropských trasách si mohou nápoje a občerstvení koupit v palubním baru.

Doplňkové služby

Na palubě letadel Brussels Airlines mají všichni cestující přístup k nizozemskému a belgickému dennímu tisku.