Menu

UTair

Advertisement

Nejvýhodnější akční lety se společností UTair na eSky

Cena za 1 dospělého zpáteční

Advertisement

✔️ Kam létá UTair?

Jízdní řád UTair zahrnuje trasy z mnoha populárních měst. Chcete-li zkontrolovat dostupnost připojení, použijte vyhledávač eSky.

✔️ Kdy si můžete koupit nejlevnější letenky na let UTair?

Nejlepší je koupit si letenky na let UTair s dostatečným předstihem.

✔️ Jaké letecké společnosti provozují podobné trasy?

Do měst, do kterých provozují lety UTair, provozují i další letecké společnosti a najdete je ve vyhledávači eSky.

✔️ Mohu si rezervovat hotel spolu s letem UTair?

Pomocí cestovního vyhledávače eSky s letem si můžete také zarezervovat ubytování jako součást balíčku Lot + Hotel. Díky tomu bude Váš výlet nejen pohodlnější, ale také díky slevám na balíčky ušetříte peníze.

Zjistěte více o UTair

UTair

Letecká společnost UTair Aviation byla založena relativně dávno, a to již v roce 1967. Jde o ruského dopravce, který provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety. Zajímavé je, že nízkonákladová letecká společnost UTair Aviation má také místo pro přistání vrtulníků. Tato aerolinka sídlí v ruském městě Chanty-Mansijsk, jinak známém jako Brána Sibiře. Město se nachází na Sibiři a má vlastní letiště se stejným názvem, které ale není sídlem UTair Aviation. UTair Aviation je společností zapojenou do aktivit OSN. UTair Aviation provozuje lety do východní a střední Evropy a také v rámci Ruska. IATA kód: UT.

UTair Aviation – rozměry a hmotnost zavazadel

Pokud cestujeme s UTair Aviation, můžeme si vzít jak příruční, tak zavazadla k odbavení. Hmotnost příručního a odbaveného zavazadla závisí na třídě, ve které s UTair Aviation letíme. V ekonomické třídě můžeme mít příruční zavazadla o max. hmotnosti 5 kg. Jeho rozměry jsou: 40 × 30 × 20 cm. V business třídě můžeme letět s příručním zavazadlem do 10 kg. Povolené rozměry: 55 × 40 × 25 cm. Nezapomeňte, že si můžete vzít a odbavit ještě kufr. V ekonomické třídě můžeme mít až 20 kg, zatímco v business třídě dva kusy o max. hmotnosti 30 kg. Co můžete převážet ve svém příručním zavazadle u UTair Aviation? Nezapomeňte, že kosmetika, kterou zabalíte do průhledného uzavíratelného sáčku, musí být pouze v lahvičkách po 100 ml. Na palubě nelze mít větší verzi kosmetických výrobků. Kromě toho nemůžeme mít v příručním zavazadle ostré předměty, holicí strojky na tělo ani pilníky na nehty.

V jaké třídě můžeme letět s UTair Aviation?

Tato letecká společnost má 3 rezervační třídy! Dvě základní jsou ekonomická a business. Pokud si koupíte letenku u UTair Aviation v ekonomické třídě, můžete si dát levné jídlo na palubě, ale musíte za něj zaplatit zvlášť. Pro cestující, kteří letí do Evropy, tedy poměrně daleko, je tu kromě business class také třída Komfort. V business třídě  samozřejmě dostaneme jídlo zdarma. V ceně jsou i jiné služby: kapesníky zdarma, hřeben, přikrývky, polštáře a další. Zavazadla klientů Business třídy jsou také obsluhována jako první. Důležité je, že nízkonákladová letecká společnost UTait Aviation vám umožňuje využít výhod třídy Komfort, která má o něco nižší standardy než třída business, ale stále vyšší než ekonomická. Dostanete v ní zdarma jídlo na palubě a budete moci využít prostorná sedadla.

Czy UTair Avistion ma odprawę online?

Stejně jako většina leteckých společností nabízí UTair Aviation možnost online odbavení. Je však třeba zkontrolovat, zda se týká i vašeho letu. Proč se vyplatí odbavit se online? Hlavní výhoda spočívá v možnosti dorazit na letiště později. Tímto způsobem ušetříme spoustu času a zajistíme si při náročné cestě více pohodlí. Odbavit se online můžeme na UTair Aviation nejdříve 24 hodin a nejpozději 2 hodiny před odletem. Je třeba dávat pozor na čas, protože jakmile bude uzavřen nástup na palubu, nebudeme moci  vstoupit.

Jaká letedla má ve své flotile Utair Aviation?

Letecká společnost UTair Aviation je poměrně velkým dopravcem a má ve své flotile mnoho letadel. Flotila UTair Aviation se může pochlubit přibližně 70 letadly několika typu - Boeingy a ATR. Každé letadlo prochází každoroční pravidelnou kontrolou včetně zabezpečení uvnitř. Pokud letadla nejsou vhodná pro další použití, jsou nahrazeny novými.

Sídlo letecké společnosti UTair Aviation – Letiště Ťumeň

Hlavním letištěm nízkonákladové letecké společnosti UTair Aviation je letiště v Tyumen. Letiště se nachází přibližně 13 km od centra města Ťumeň a jedná se o poměrně velké letiště. Do centra města se snadno dostanete městskou hromadnou dopravou, taxíkem nebo pronajatým autem. Na místě si můžeme odpočinout v několika kavárnách a restauracích. Můžeme tu také snadno koupit dárky pro blízké v různých obchodech. Je zde také bezcelní zóna.

Další služby letecké společnosti UTair Aviation

Letecká společnost UTair Aviation má vlatní věrnostní program. Po nasbírání určitého počtu bodů bodů můžete využít mnoha výhod jako cestování v business class, jídlo na palubě zdarma, atd. S levnou společností UTair Aviation si můžete také pronajmout charterový let.