Menu

Air Austral

Advertisement

Nejvýhodnější akční lety se společností Air Austral na eSky

Cena za 1 dospělého zpáteční

Advertisement

✔️ Kam létá Air Austral?

Jízdní řád Air Austral zahrnuje trasy z mnoha populárních měst. Chcete-li zkontrolovat dostupnost připojení, použijte vyhledávač eSky.

✔️ Kdy si můžete koupit nejlevnější letenky na let Air Austral?

Nejlepší je koupit si letenky na let Air Austral s dostatečným předstihem.

✔️ Jaké letecké společnosti provozují podobné trasy?

Do měst, do kterých provozují lety Air Austral, provozují i další letecké společnosti a najdete je ve vyhledávači eSky.

✔️ Mohu si rezervovat hotel spolu s letem Air Austral?

Pomocí cestovního vyhledávače eSky s letem si můžete také zarezervovat ubytování jako součást balíčku Lot + Hotel. Díky tomu bude Váš výlet nejen pohodlnější, ale také díky slevám na balíčky ušetříte peníze.

Zjistěte více o Air Austral

Air Austral

Letecká společnost Air Austral je francouzský dopravce. Společnost byla založena v roce 1974 místním podnikatelem Gerardem Ethevem. Dopravce byl první komerční dopravce na francouzském ostrově Réunion v Indickém oceánu. Na počátku aerolinky působily pod názvem Reunion Air Services, v prosinci 1986 změnily název na Air Reunion, a poté na název, který nosí dodnes. První let byl uskutečněn letadlem Hawker Siddey HS 748 turboprop z letiště Saint-Marie na Mayotte. V roce 2003 Air Austral zavedly první pravidelný dálkový let do Paříže. Dnes letecká společnost obsluhuje lety mezi ostrovem Réunion a Francií, Jihoafrickou republikou, Austrálií, Novou Kaledonií a mnoha jinými místy v Indickém oceánu.

Zavazadla

U letecké společnosti Air Austral si s sebou na palubu letadla můžete vzít příruční zavazadlo. Jeho rozměry a hmotnost určuje letecká společnost a mohou se měnit v závislosti na rezervační třídě nebo trase. Registrovaná zavazadla u Air Austral také musí mít určené rozměry a hmotnost. Zde také vše závisí na cestovní třídě a trase.

Cestovní třídy

Cestující leteckou společností Air Austral mají na výběr z několika rezervačních tříd: Loisir-Economy, Confort-Eco Premium i Club Austral-Business. V Leisure-Economy cestující obdrží relaxační sadu, včetně ponožek a během letu mohou sledovat filmy. V Confort-Eco Premium cestují v soukromé kabině a mají k dispozici kožená sedadla s podnožkami. Cestující v této třídě mají k dispozici video. Club Austral-Business poskytuje nejvyšší komfort, cestující mají v soukromých kabinách k dispozici 6 filmových kanálů, obdrží mj. teplé ručníky.

Online odbavení

Online odbavení mohou cestující provést od 24 hodin do 60 minut před plánovaným odletem.

Flotila

Letadlová flotila je složena z 9 letadel typu ATR 72-500, Boeing B737-800NG, B777-200LR a B777-300ER.

Letiště Réunion

Mezinárodní letiště Rolanda Garrose je jediným letištěm na ostrově Réunion. Nachází se kol. 10 km východně od centra hlavního města ostrova, Saint-Denis. V budově terminálu mají cestující k dispozici bary, restaurace, kavárny, obchody. Své služby zde také poskytuje firma zabývající se pronájmem aut. Je zde bezplatné Wi-Fi.

Jídlo

Ve třídě Loisir-Economy jsou cestujícím podávány nápoje a jídlo. V Confort-Eco Premium jsou uvítáni šampaňským a vínem, mají na výběr ze dvou menu, jedno z nich je založeno na tradiční místní kuchyni. Cestující se třídou Club Austral-Business si mohou vybrat jedno menu ze třech, je podáváno šampaňské a víno, po jídle espresso.

Doplňkové služby

Cestujícím, kteří často využívají leteckých služeb, Air Austral nabízí věrnostní programy Indigo Card a Capricorn. Během letu mají cestující přístup k palubnímu audio-video systému. Letecká společnost nabízí 46 videoprogramů, 80 audioprogramů a několik her. Díky systému geolokalizace mohou cestující během letu sledovat polohu letadla.