Menu

Vueling

Advertisement

Nejvýhodnější akční lety se společností Vueling na eSky

Cena za 1 dospělého zpáteční

Advertisement

✔️ Kam létá Vueling?

Jízdní řád Vueling zahrnuje trasy z mnoha populárních měst. Chcete-li zkontrolovat dostupnost připojení, použijte vyhledávač eSky.

✔️ Kdy si můžete koupit nejlevnější letenky na let Vueling?

Nejlepší je koupit si letenky na let Vueling s dostatečným předstihem.

✔️ Jaké letecké společnosti provozují podobné trasy?

Do měst, do kterých provozují lety Vueling, provozují i další letecké společnosti a najdete je ve vyhledávači eSky.

✔️ Mohu si rezervovat hotel spolu s letem Vueling?

Pomocí cestovního vyhledávače eSky s letem si můžete také zarezervovat ubytování jako součást balíčku Lot + Hotel. Díky tomu bude Váš výlet nejen pohodlnější, ale také díky slevám na balíčky ušetříte peníze.

Zjistěte více o Vueling

Vueling

Vueling Airlines je španělská nízkonákladová letecká společnost se základnami na barcelonském letišti El Prat a v Římě na letišti Fiumicino. Název pochází ze španělského slova „vuelo“, které znamená let.
Letecký dopravce operuje z těchto základen: A Coruña, Alicante, Amsterdam, Bilbao, Florencie, Gran Canaria, Malaga, Palma de Mallorca, z letiště Charlese de Gaulla a z letiště Paříž-Orly, dále také z destinací Santiago de Compostela, Sevilla, Valencie, Ibiza a Menorca, které využívá zejména během letní sezóny.
Aerolinka poskytuje lety na 100 trasách mezi Barcelonou a Římem a letišti v Africe, Evropě a Asii. Je druhým největším dopravcem ve Španělsku.
Vueling Airlines vznikla v roce 2004. Na počátku měla flotila dva Airbusy 320, které létaly na trasách mezi Barcelonou, Ibizou, Palma de Mallorka a pařížským letištěm Charlese de Gaulla.

Zavazadla

U letecké společnosti Vueling Airlines si s sebou na palubu letadla můžete vzít příruční zavazadlo. Jeho rozměry a hmotnost určuje letecká společnost a mohou se měnit v závislosti na rezervační třídě nebo trase. Registrovaná zavazadla v Vueling Airlines také musí mít určené rozměry a hmotnost. Zde také vše závisí na cestovní třídě a trase.

Cestovní třídy

U letecké společnosti Vueling Airlines je k dispozici jedna rezervační třída, v jejímž rámci můžete využít několik tarifů. Cestování s tarifem Basic umožňuje sbírat body Punto programme. Každý zákazník obdrží 1 bod za 2 eura, která zaplatit za let. Tarif Optima nabízí výběr sedadla. Na některých letištích je možnost změnit čas letu na dřívější ten samý den. V Excellence Fare má cestující k dispozici nejpohodlnější sedadla v první řadě s prázdnými sousedními sedadly. V tomto tarifu lze měnit datum a čas odletu. Cestující využívají přednostní kontrolu na letišti, prioritní vstup na palubu a výběr z palubního menu.

Čtěte více

Online odbavení

Pokud se cestující odbaví online, ušetří čas, který by jinak museli strávit na letišti. Palubní lístek lze vytisknout nebo si ho stáhnout na telefon pomocí mobilní aplikace. Online odbavení je možné ihned po provedení rezervace letenky a končí 4 hodiny před odletem (s výjimkou letišť, kde možnost online odbavení končí 24 hodiny před odletem – Lisabon, Cardiff, Lyon, Praha, Frankfurt, Londýn-Heatrow). Během online odbavení si cestující mohou vybrat sedadlo na palubě letadla.

Flotila

Flotila společnosti Vueling sestává z více než 100 letadel, včetně strojů Airbus A319-100, Airbus A320-200, Airbus A320neo či Airbus A321-200.

Čtěte více

Barcelona-El Prat Airport

Letiště se nachází 12 km jihozápadně od centra Barcelony. Je to druhé největší letiště ve Španělsku po madridském Barajas a 31. nejpoužívanější letiště na světě. Svou základnu zde kromě Vuelingu mají také Iberia Regional a Ryanair. Většinu letů obsluhuje Vueling, easyJet, Lufthansa, Air Europa. Nejoblíbenější letové trasy jsou na letiště Londýn-Gatwick, Amsterdam-Schiphol, Paříž Charles de Gaulle, Frankfurt Internetional, Řím-Fiumicino.

Jídlo

Vueling nabízí široký výběr jídel. V tarifu Excellence je v ceně občerstvení a nápoje.

Doplňkové služby

Cestující v rámci tarifu Excellence mají přístup do letištních salónků.