Menu

Air Corsica

Advertisement

Nejvýhodnější akční lety se společností Air Corsica na eSky

Cena za 1 dospělého zpáteční

Advertisement

✔️ Kam létá Air Corsica?

Jízdní řád Air Corsica zahrnuje trasy z mnoha populárních měst. Chcete-li zkontrolovat dostupnost připojení, použijte vyhledávač eSky.

✔️ Kdy si můžete koupit nejlevnější letenky na let Air Corsica?

Nejlepší je koupit si letenky na let Air Corsica s dostatečným předstihem.

✔️ Jaké letecké společnosti provozují podobné trasy?

Do měst, do kterých provozují lety Air Corsica, provozují i další letecké společnosti a najdete je ve vyhledávači eSky.

✔️ Mohu si rezervovat hotel spolu s letem Air Corsica?

Pomocí cestovního vyhledávače eSky s letem si můžete také zarezervovat ubytování jako součást balíčku Lot + Hotel. Díky tomu bude Váš výlet nejen pohodlnější, ale také díky slevám na balíčky ušetříte peníze.

Zjistěte více o Air Corsica

Air Corsica

Letecká společnost Air Corsica je lokální francouzský dopravce. Existuje od června 1989, původně se společnost jmenovala Compagnie Corse Maditerranee, poté CCM Ailines a od roku 2010 používá název Air Corsica. Je to jediná korsická letecká společnost. Společnost poskytuje lety mezi Korsikou a kontinentální Francií. Letadla společnosti létají také do Říma.

Zavazadla

U letecké společnosti Air Corsica si s sebou na palubu letadla můžete vzít příruční zavazadlo. Jeho rozměry a hmotnost určuje letecká společnost a mohou se měnit v závislosti na rezervační třídě nebo trase. Registrovaná zavazadla u Air Corsica také musí mít určené rozměry a hmotnost. Zde také vše závisí na cestovní třídě a trase.

Flotila

Letadlová flotila je složena z 11 letadel typu ATR 72-500 a Airbus A320.

Letiště Ajaccio

Mezinárodní letiště Ajaccio Napoleona Bonaparta se nachází na francouzském ostrově Korsika na východ od města Ajaccio, 5 km od centra. V budově terminálu se nachází mnoho restaurací, automatů na nápoje, obchodů s místními potravinami, je zde půjčovna aut. Na letišti mohou cestující zdarma používat bezdrátový internet.

Jídlo

Na letech do 30 minut společnost nabízí cestujícím minerální vodu a sušenky. Od 10 hodin večer je podáváno teplé jídlo a studené nápoje. Na trasách delších než 1 a půl hodiny jsou podávány také moučníky.

Doplňkové služby

Během cesty mají cestující k dispozici polštáře a deky.