Menu

Vyhledat lety do Luqy

Ukazát filtry

Luqa

Lety do Luqy

Malta je jeden z nejkrásnějších ostrovů. Objevte ji díky letům do Luqy s eSky.cz! Z České republiky sice v současnosti nemáme přímé lety, ale přesto se sem můžete dostat levně a pohodlně. Z okolních zemí tam totiž létají nízkonákladovky, se kterými se tam dostanete za nevelké peníze. Vydejte se objevit tento kouzelný ostrov s jedinečnou kulturou a historií!

Co vás čeká na Maltě

vZarezervujte si levné letenky na Maltu a vydejte se poznat opravdový středomořský ráj. Letenky do Luqy jsou dostupné za skvělé ceny, a to je další z důvodů, proč Maltu navštívit. Ostrov je směsicí kultur, tradicí a mekkou středověkých památek. Nejmenší země Evropské unie vás přivítá ve velkém stylu: romantickými plážemi, nepřeberným množstvím atrakcí a fantastickou kuchyní. V té se (stejně tak jako v maltském jazyce) mísí vlivy italské, arabské a francouzské gastronomie. Maltská republika se skládá ze tří obydlených ostrovů: Malta, Gozo a Comino. Pokud Vás neužije jen na polehávání na pláži, můžete je navštívit všechny tři! Letenky do Luqy jsou dostupné za super ceny, tak na nic nečekejte a vyrazte na Maltu!

Kdy koupit nejlevnější letenky do Luqy

Není žádným tajemstvím, že letecké společnosti mění ceny letenek doslova každých pár minut. Za momentální cenou letenek do Luqy se skrývá mnoho faktorů, mezi kterými hraje největší roli oblíbenost trasy v daném termínu. Lety na oblíbených trasách, jako jsou právě lety na Maltu, jsou pro letecké společnosti lukrativní, a tedy není tak lehké vždy dostat tu nejlepší cenu. Nejlepší cenu letenek do Luqy (a také do jiných destinací) dostanete mimo sezónu a na data, které se nepokrývají s žádným svátkem nebo významnou událostí v místě vašeho plánovaného pobytu. Pokud chcete letět do Luqy v období letních prázdnin, během květnových svátků, na zářijový nebo říjnový prodloužený víkend nebo na Velikonoce (tak jako spousty dalších výletníků), zaplatíte za letenku výrazně více než v jiných měsících. Nevyplatilo by se vám se sem vydat třeba až na samém konci turistické sezóny nebo počkat s výletem na jaro nebo podzim? Počasí je tu pěkné od března do konce října. V jarních a podzimních měsících tu může být trochu větrno, ale od konce května do konce září si tu užijete ten pravý dovolenkový ráj.

Ceny letenek se neustále mění a je velice pravděpodobné, že právě vy narazíte na levné letenky do Luqy. Abyste měli informace o letech do Luqy, akčních nabídkách a cenách letenek do všech možných zajímavých destinací, zaregistrujte se k odebírání našeho newsletteru. Při registraci můžete nastavit maximální cenu, jakou jste ochotni za let do vaší vysněné destinace zaplatit a my vám dáme vědět hned, jak se letenky odpovídající vašim požadavkům objeví. Server eSky je vaším nejlepším přítelem při hledání letenek - nezapomeňte ale na to, že levné letenky do Luqy chce ulovit spousta cestovatelů. Pokud tedy dostanete informaci o akčních letenkách do Luqy, jejich koupi rozhodně neodkládejte.

Levné letenky do Luqy

Letenky do Luqy můžete dostat za slušnou cenu nejen s low-costovými aerolinkami. Z polských a německých letišť se do Luqy dostanete klidně za cenu kolem 1000 korun za jednosměrný let. Nevěříte? Sledujte trpělivě (a především pravidelně) ceny letenek na posezónní lety a přesvědčte se sami. Nezapomeňte, že někdy se vyplatí letět z jiného letiště než toho, které máte nejblíž.

Tip: Jsou ceny letenek vyšší, než jste doufali? Zkuste letět např. z Norimberku nebo Bratislavy, odkud také létají nízkonákladovky, a udělejte si dva výlety v jednom.

V případě hledánílevných letenek, a to nejen do Luqy, se vždy podívejte také na nabídku z letišť u našich sousedů. Někdy se vyplatí pořídit i tzv. letenku multi-city - např. tam z Prahy, zpátky do Vídně. Pokud hledáte levné letenky do Luqy, klikněte na záložku „akční letenky“ na www.esky.cz. Právě zde najdete letenky za ty nejlepší ceny. Destinace a ceny se mění každý den, ale Malta se tu objevuje docela často. Za opravdu nízkou cenu je obvykle nabízeno jen pár prvních letenek, a proto doporučujeme si s nákupem pospíšit. Mezi akčními letenkami nejčastěji najdete právě ty první, tzn. lety až za několik měsíců, nebo naopak „last minute“ - letíte třeba už za týden. U levných letenek platí jednoduché pravidlo: čím flexibilnější jste, tím levněji pořídíte.

Letecké společnosti létající do Luqy

Z Prahy do Luqy v současné době neexistují přímé lety.

Pokud to nemáte daleko do Vídně, zjistěte si, za kolik nabízejí letenky do Luqy společnosti Ryanair, Air Malta a Austrian odtud. První dvě aerolinky nabízejí letenky za „nízkonákladové“ ceny: pokud pořídíte letenku s předstihem, bude vás stát kolem 3000 Kč v sezóně. Ve čtvrtky a neděle můžete letět z Bratislavy, odkud vás tam za podobnou cenu dopraví Ryanair. Let z Bratislavy na Maltu trvá 2 hodiny a 20 minut.

Levné letenky do Luqy dostanete také z mnoha německých měst. Berlín se může zdát trochu z ruky, ale pokud spojíte např. pobyt v Berlíně (mimochodem, už jste byli v Tropical Island?) s výletem do Luqy, máte recept na dva zajímavé výlety za skvělou cenu. Hledejte, zkoušejte, kombinujte! Nejbližším letištěm z České republiky je ale Norimberk, odkud také létá Ryanair.

Pokud nechcete letět pouze s příručním zavazadlem, určitě si nezapomeňte zkontrolovat, zda v ceně vaší letenky je i odbavené zavazadlo. Většina společností, včetně ČSA, nabízí tarify „basic“, které jsou sice levné, ale poletíte bez odbaveného zavazadla. O něco dražší je pak tarif „economy“, jehož součástí je i odbavení jednoho kufru nebo většího batohu. Kromě toho bývá v ceně i občerstvení na palubě. V případě nejlevnějších tarifů nebo letenek od nízkonákladových společností si i za kávu nebo vodu během letu budete muset připlatit.

Letenky z Malty

Z maltského letiště můžete pokračovat do několika zajímavých destinací. Mezi zajímavé destinace, kam lze letět přímo, patří jistě tuniské Kartágo, makedonské hlavní město Skopje či jordánský Ammán.

Let do Luqy: jste připraveni?

Nelétáte často, nebo letíte dokonce poprvé? Žádný strach! Pokud už máte své letenky do Luqy, stačí se připravit na samotný let. Nejdůležitější je být na letišti včas. Pokud letíte z destinace mimo Evropskou unii nebo z letiště, které je obrovské, vyhraďte si na příjezd, odbavení, bezpečnostní kontrolu (ale také kávu před letem) celé 3 hodiny. Budete tak mít jistotu, že se nezdržíte ve frontě a v případě komplikací nepřijdete o drahocenný čas.

Zadruhé, zabalte si všechno cenné a potřebné do příručního zavazadla. Tedy: vaší letenku, pas nebo občanský průkaz, peníze, elektroniku a nezbytné léky. Do letadla si můžete vzít i jídlo. Nesmíte však mít u sebe tekutiny v nádobách s objemem vyšším než 100 ml. Maximum je 10 lahviček. Zároveň všechny musí být zabaleny v průhledné zapínací taštičce. Bezpečností kontrolou neprojdete s ostrými předměty, zbraněmi, tekutinami (více než 100 ml), nože, nůžky či holící strojky.

A jste připraveni na let do Luqy! Přejeme vám šťastnou cestu a pohodový let!

✔️ Existují na eSky.cz nějaké speciální nabídky letenek do Luqy?

Cestovní nabídky za nízké ceny se pravidelně objevují na eSky.cz. Sledujte nás a nechte se inspirovat!

✔️ Při rezervaci letenek do Luqy se mohu postarat o pojištění?

Na eSky.cz si při rezervaci letenek můžete také zakoupit různé druhy pojištění, podle Vašich potřeb. Díky tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Pokud si objednám letenky do Luqy, mohu si také rezervovat ubytování na místě?

Na eSky.cz nabízíme vyhledávač ubytování, díky kterému se můžete starat o své ubytování v místě, kam cestujete, ještě před cestou. Ubytování je možné rezervovat nezávisle na letence nebo jako součást balíčku Let+ Hotel.

✔️ Které letecké společnosti nabízejí letenky do Luqy?

Na eSky.cz zajišťujeme, aby nabídka letů do Luqy zahrnovala nejen nízkonákladové letecké společnosti, ale i ty, které se specializují na vysoký standard.

Užitečné informace o letištích v Luqe

Oblíbené aerolinie na trase z do Luqy

Zarezervujte si levné letenky na Maltu a vydejte se poznat opravdový středomořský ráj. Letenky do Luqy jsou dostupné za skvělé ceny, a to je další z důvodů, proč Maltu navštívit. Ostrov je směsicí kultur, tradicí a mekkou středověkých památek. Nejmenší země Evropské unie Vás přivítá ve velkém stylu: romantickými plážemi, nepřeberným množstvím atrakcí a fantastickou kuchyní. V té se (stejně tak jako v maltském jazyce) mísí vlivy italské, arabské a francouzské gastronomie. Maltská republika se skládá ze tří obydlených ostrovů: Malta, Gozo a Comino. Pokud Vás neužije jen na polehávání na pláži, můžete je navštívit všechny tři! Letenky do Luqy jsou dostupné z Prahy i z okolních letišť za super ceny, tak na nic nečekejte a vyrazte na Maltu!

Hledáte hotel? Prohlédněte si nejlepší hotely v Luqe

Najít ubytování v Luqe