Menu

Letenky Kutaisi - Vyhledat lety do Kutaisi

Ukazát filtry

Kutaisi

Poleťte s námi do Kutaisi

Gruzie se v posledních letech stává populární destinací nejen pro dobrodruhy a horolezce, ale také pro ty, kteří rádi poznávají kulturu, historii a kuchyni této hornaté země. Malou zásluhu na oblíbenosti Gruzie mají také dostupné levné letenky do Kutaisi, druhého největšího města země. Pohodlně se sem dostanete se společností Wizz Air z několika evropských měst, mezi něž od nedávna patří i Praha. Výlet lze spojit i s cestou do sousední Arménie, poznáváním hlavního města Tbilisi, koupáním v Černém moři a samozřejmě také výlety do hor, které má tato kavkazská země doslova a do písmene dechberoucí.

Co vás v Kutaisi čeká

S levnými letenkami do Kutaisi máte fantastickou příležitost poznat překrásnou Gruzii. Země, ve které se mísí evropská kultura s asijskými vlivy, kavkazskou pohostinností a sovětským vlivem, je skvělou volbou k poznání bezpečné exotiky nedaleko od domova a za slušný peníz. Zarezervujte si své letenky do Kutaisi, kde vaše gruzínské dobrodružství začne. Projděte si zajímavé městečko a pak se vydejte k nedalekým kostelům z 2. století nebo na treky okolní přírodou - možností jsou spousty. Potom se vydejte třeba směrem na sever do horské oblasti Svanetie nebo na východ do hlavního města Tbilisi. Dostatečnou pozornost věnujte i místní kuchyni, jejíž speciality (třeba plněné knedlíčky khinkali nebo sýrová placka chačapuri) chutnají přímo božsky. Šťastnou cestu!

Cesta z letiště v Kutaisi do města

V Gruzii není příliš rozvinutá síť autobusů, o vlacích ani nemluvě. Proto se zřejmě nejčastěji (pokud si nezarezervujete auto, které vám bude přistavené na letiště) budete pohybovat pomocí tzv. maršrutek, tedy minibusů, které si zastavíte na zamávání. Maršrutkou nejspíše pojedete i z a na letiště. Alternativou jsou taxíky, které jsou v Gruzii výrazně levnější než v Evropě. Taxametr ale řidiči používají neradi. Proto trvejte na jeho zapnutí nebo si domluvte cenu předem. Na každém frekventovanějším místě narazíte i na nelegální taxi. Pokud se s místními tímto způsobem někam svezete, rozhodně se domluvte na ceně předtím, než nasednete do auta.

Z letiště v Kutaisi do jiných částí Gruzie

Levné letenky do Kutaisi přijdou vhod i těm, kteří chtějí navštívit jiné části Gruzie nebo se vykoupat v Černém moři. Pokud z letiště chcete zamířit rovnou do hor, Batumi nebo Tbilisi, mimo sezónu pravděpodobně budete muset jet taxíkem nebo maršrutkou z centra Kutaisi. V letním měsících maršrutky zajíždějí i na letiště v časech příletů letadel.

Kdy nejlépe pořídit letenky do Kutaisi?

Není žádným tajemstvím, že letecké společnosti mění ceny letenek doslova každých pár minut. Za momentální cenou letenek do Kutaisi se tedy skrývá mnoho faktorů, mezi kterými hraje největší roli oblíbenost trasy v daném termínu. Lety na oblíbených trasách, jako jsou právě lety z Prahy do Kutaisi, jsou pro letecké společnosti lukrativní, a tedy není tak lehké vždy dostat tu nejlepší cenu. Nejlepší cenu letenek do Kutaisi (a také do jiných destinací) dostanete mimo sezónu a na data, které se nepokrývají s žádným svátkem nebo významnou událostí v místě vašeho plánovaného pobytu. Pokud chcete letět do Kutaisi u v období letních prázdnin, během květnových svátků, na zářijový nebo říjnový prodloužený víkend nebo na Velikonoce (tak jako spousty dalších výletníků), zaplatíte za letenku výrazně více než v jiných měsících. Nevyplatilo by se vám se sem vydat třeba až na samém konci turistické sezóny nebo počkat s výletem na jaro nebo podzim? V případě Gruzie je ale opravdu nutné sladit plány předpovědí počasí. Hory, např. nádherná Svanetie, jsou pokryty sněhem od října do konce dubna. V jarních a podzimních měsících se vám tak nemusí podařit navštívit všechno, co jste měli v plánu. Na druhou stranu do Gruzie lze jet i v zimě - slyšeli jste už o její dynamicky se rozvíjející infrastruktuře v oblasti zimních sportů? Lepší ceny také obvykle dostanete na lety v úterý, středu, čtvrtek a sobotu. Nejdražší jsou letenky na pondělí ráno a pátek odpoledne a večer a v neděli.

Ceny letenek se neustále mění a je velice pravděpodobné, že právě Vy narazíte na levné letenky do Kutaisi. Abyste měli informace o letech do Kutaisi, akčních nabídkách a cenách letenek do všech možných zajímavých destinací, zaregistrujte se k odebírání našeho newsletteru. Při registraci můžete nastavit maximální cenu, jakou jste ochotni za let do vaší vysněné destinace zaplatit a my vám dáme vědět hned, jak se letenky odpovídající vašim požadavkům objeví. Server eSky je vaším nejlepším přítelem při hledání letenek - nezapomeňte ale na to, že levné letenky do Kutaisi chce ulovit spousta cestovatelů. Pokud tedy dostanete informaci o akčních letenkách do Kutaisi, jejich koupi rozhodně neodkládejte.

Levné lety do Kutaisi

Letenky do Kutaisi můžete dostat za slušnou cenu především u nízkonákladovky Wizz Air.  Z Prahy, a také z německých a polských letišť, se do Kutaisi dostanete klidně za cenu kolem 1200 korun za jednosměrný let. Nevěříte? Sledujte trpělivě (a především pravidelně) ceny letenek na sezónní i posezónní lety a přesvědčte se sami. Nezapomeňte, že někdy se vyplatí letět z jiného letiště než toho, které máte nejblíž.

Tip: Jsou ceny letenek z Prahy do Kutaisi vyšší, než jste doufali? Zkuste letět z Polska, Německa nebo Maďarska, odkud také létá výše jmenovaná nízkonákladovka, a udělejte si dva výlety v jednom.

V případě hledání levných letenek, a to nejen do Kutaisi, se vždy podívejte také na nabídku z letišť u našich sousedů. Někdy se vyplatí pořídit i tzv. letenku multi-city - např. tam z Prahy, zpátky do Katovic. Pokud hledáte levné letenky do Kutaisi, klikněte na záložku „akční letenky“ na www.esky.cz. Právě zde najdete letenky za ty nejlepší ceny. Destinace a ceny se mění každý den, ale Gruzie se tu objevuje docela často. Za opravdu nízkou cenu je obvykle nabízeno jen pár prvních letenek, a proto doporučujeme si s nákupem pospíšit. Mezi akčními letenkami nejčastěji najdete právě ty první, tzn. lety až za několik měsíců, nebo naopak „last minute“ - letíte třeba už za týden. U levných letenek platí jednoduché pravidlo: čím flexibilnější jste, tím levněji pořídíte.

Odkud letět do Kutaisi

Do Kutaisi nyní létá Wizz Air z mnoha evropských zemí. Kromě České republiky také z Polska, a to mimo z Katovic a Vratislavi (kam to máme blízko). Do Kutaisi můžete letět také z Německa, Itálie, Rakouska, Řecka, Francie a Španělska.

Společnosti létající do Kutaisi

Z Prahy do Kutaisi létá bez mezipřistání Wizz Air.  Průměrná cena jednosměrné letenky je 1800 Kč v letních měsících. Let z Prahy do Kutaisi trvá 3 hodiny  a 20 minut.

Pokud to nemáte daleko do Vídně, zjistěte si, za kolik nabízejí letenky do Kutaisi společnost Wizz Air odtud. Pro příklad: zatímco zpáteční letenka z Prahy do Kutaisi na týden v září stála 3760 Kč, z Vídně v tom samém termínu byla k mání za 3100 Kč. Pokud jste ze jižní Moravy, Vídeň je pravděpodobně pro vás nejvýhodnější (zvláště, pokud výlet spojíte s poznáváním tohoto krásného města).

Levné letenky do Kutaisi dostanete také z mnoha německých měst. Berlín se může zdát trochu z ruky, ale pokud spojíte např. pobyt v Berlíně (mimochodem, už jste byli v Tropical Island?) s výletem do Kutaisi, máte recept na zajímavou dovolenou pro malé i velké cestovatele. Hledejte, zkoušejte, kombinujte!

Pokud nechcete letět pouze s příručním zavazadlem, určitě si nezapomeňte zkontrolovat, zda v ceně vaší letenky je i odbavené zavazadlo. Většina společností, včetně ČSA, nabízí tarify „basic“, které jsou sice levné, ale poletíte bez odbaveného zavazadla. O něco dražší je pak tarif „economy“, jehož součástí je i odbavení jednoho kufru nebo většího batohu. Kromě toho bývá v ceně i občerstvení na palubě. V případě nejlevnějších tarifů nebo letenek od nízkonákladových společností si i za kávu nebo vodu během letu budete muset připlatit.

✔️ Existují na eSky.cz nějaké speciální nabídky letenek do Kutaisi?

Cestovní nabídky za nízké ceny se pravidelně objevují na eSky.cz. Sledujte nás a nechte se inspirovat!

✔️ Při rezervaci letenek do Kutaisi se mohu postarat o pojištění?

Na eSky.cz si při rezervaci letenek můžete také zakoupit různé druhy pojištění, podle Vašich potřeb. Díky tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Pokud si objednám letenky do Kutaisi, mohu si také rezervovat ubytování na místě?

Na eSky.cz nabízíme vyhledávač ubytování, díky kterému se můžete starat o své ubytování v místě, kam cestujete, ještě před cestou. Ubytování je možné rezervovat nezávisle na letence nebo jako součást balíčku Let+ Hotel.

✔️ Které letecké společnosti nabízejí letenky do Kutaisi?

Na eSky.cz zajišťujeme, aby nabídka letů do Kutaisi zahrnovala nejen nízkonákladové letecké společnosti, ale i ty, které se specializují na vysoký standard.

Užitečné informace o letištích v Kutaisi

Oblíbené aerolinie na trase z do Kutaisi

S levnými letenkami do Kutaisi máte fantastickou příležitost poznat překrásnou Gruzii. Země, ve které se mísí evropská kultura s asijskými vlivy, kavkazskou pohostinností a sovětským vlivem, je skvělou volbou k poznání bezpečné exotiky nedaleko od domova a za slušný peníz. Zarezervujte si své letenky do Kutaisi, kde Vaše gruzínské dobrodružství začne. Projděte si zajímavé městečko a pak se vydejte k nedalekým kostelům z 2. století nebo na trek okolní přírodou. Potom se vydejte třeba směrem na sever do horské oblasti Svanetie nebo na východ do hlavního města Tbilisi. Dostatečnou pozornost věnujte i místní kuchyni, jejíž speciality chutnají přímo božsky. Šťastnou cestu!

Hledáte hotel? Prohlédněte si nejlepší hotely v Kutaisi

Najít ubytování v Kutaisi