Menu

Vyhledat lety do Rigy

Ukazát filtry

✔️ Existují na eSky.cz nějaké speciální nabídky letenek do Rigy?

Cestovní nabídky za nízké ceny se pravidelně objevují na eSky.cz. Sledujte nás a nechte se inspirovat!

✔️ Při rezervaci letenek do Rigy se mohu postarat o pojištění?

Na eSky.cz si při rezervaci letenek můžete také zakoupit různé druhy pojištění, podle Vašich potřeb. Díky tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Pokud si objednám letenky do Rigy, mohu si také rezervovat ubytování na místě?

Na eSky.cz nabízíme vyhledávač ubytování, díky kterému se můžete starat o své ubytování v místě, kam cestujete, ještě před cestou. Ubytování je možné rezervovat nezávisle na letence nebo jako součást balíčku Let+ Hotel.

✔️ Které letecké společnosti nabízejí letenky do Rigy?

Na eSky.cz zajišťujeme, aby nabídka letů do Rigy zahrnovala nejen nízkonákladové letecké společnosti, ale i ty, které se specializují na vysoký standard.

Užitečné informace o letištích v Ridze

Oblíbené aerolinie na trase z do Rigy

Vyberte si z mnoha termínů levných letenek do Rigy a poznejte tuto krásnou pobaltskou metropoli. V ulicích staré Rigy panuje úplně jiná atmosféra, než ve většině evropských hlavních měst: nikam se příliš nespěchá a místní jsou velice přátelští a usměvaví. Může snad za to fakt, že Riga má jednu z nejmladších populací v Evropě? Z pěkně upraveného historického centra se vydejte třeba na okraj Rigy, kde se nachází obrovský skanzen, ve kterém poznáte stavení, kuchyni a každodenní život Lotyšů žijících zde před stovkami let. Jestli se chcete raději vydat do méně vzdálené minulosti, zajeďte si do blízké Jūrmaly - přímořského letoviska, kde si své rezidence stavěli i nejvyšší představitelé Sovětského svazu. Zarezervujte si letenky do Rigy a poznejte okouzlující Lotyšsko!

Hledáte hotel? Prohlédněte si nejlepší hotely v Ridze

Najít ubytování v Ridze