Menu

Vyhledat lety do Curychu

Ukazát filtry

Curych

Letenky do Curychu - Jak cestovat levně do Curychu?

Švýcarsko se řadí mezi země s nejvyšší životní úrovní. A Curych? Tato švýcarská metropole zmíněný fakt zcela potvrzuje. Ideální podmínky pro život a čisťounké ulice, to je skvělá vizitka Curychu a jeho obyvatel. Pokud hledáte levné letenky do Curychu, jste na správném místě. Dnešní doba přeje dobrodruhům a lidem, kteří chtějí poznávat a cestovat levně. Nabídky levných letenek čekají na vás – pojďte si pro ně, rezervujte si let do Curychu a žijte život naplno!

Curych – co navštívit + fakta

Curych je největším švýcarským městem a hlavním městem kantonu Curych. Leží v severní části krajiny helvetského kříže, v předhůří Alp. Charakteristickým znakem města je Curyšské jezero a řeka Limmat, která z něj vytéká. Příjemný kolorit pak dotváří lesnaté kopce v okolí.

Pravidelné lety do Curychu absolvují kromě turistů také významní bankéři a finanční magnáti. Město je totiž významným bankovním střediskem a řadí se k nejbohatším destinacím světa. Navíc se v Curychu křižují letecké, železniční a dálniční trasy evropského a světového významu.

Město se navíc může pochlubit bohatou kulturní scénou. V Curychu se koná kromě věhlasného filmového festivalu také Street Parade, jeden z TOP tanečních fesťáků na světě. Kulturu z poněkud jiného soudku si pak můžete dopřát v místní opeře nebo městském divadle. Ke kulturnímu obohacení nemalou mírou přispívají také curyšská muzea. Moderní umění z celého světa lze obdivovat v curyšském Kunsthausu, historii země a místních obyvatel blíže poznáte ve Švýcarském národním muzeu a pokud budete mít zájem rozšířit svůj obzor ještě víc, je zde také Rietberg – muzeum s exponáty z Tibetu, Afriky nebo arabských zemí. Vyplatí se navštívit také muzeum hodin a muzeum dizajnu.

Pokud si rezervujete letenky do Curychu proto, abyste obdivovali zdejší památky, rozhodně navštivte Niederdorf. Jde o historické centrum města, kterému dominuje chrám Grossmünster. K dalším významným památkám sakrálního charakteru řadíme ještě kostel sv. Petra a kostel Fraumünster. Curych je kromě jiného také sídlem organizace FIFA. Fotbalová asociace má ve městě i svoje muzeum, které podrobně mapuje historii nejpopulárnější hry na světě.

Levné letenky do Curychu

Největší švýcarské město je lákavou destinací a nejlevnější letenky do Curychu jsou zase lákavým zbožím. Jak se k nim dostat? Není to zas tak těžké. Nechte si na hledání a rezervaci letenek dostatek času. Několik týdnů nebo měsíc či dva by měli stačit. Klidně ale plánujte s ještě větším předstihem – čím víc času budete mít, tím víc možnosti můžete objevit.

Pokud vás některé akční letenky zaujmou, neváhejte s jejich rezervací a koupí. Je možné, že příznivá cena letenky do Curychu se bude brzo měnit. Garance cen letenek totiž netrvá věčně, zpravidla ne déle než den či dva. Pokud jste opravdoví dobrodruzi a dokážete se sbalit během několika minut, můžete zkusit opačnou metodu – počkejte si na last minute letenky. Počítejte ale s jistým rizikem nezdaru, na poslední chvíli totiž nemusíte vytoužené letenky vždy sehnat.

Pokud ovšem budete dostatečně flexibilní, vaše šance získat levné letenky do Curychu výrazně stoupne. Proč? Některé linky totiž bývá problém obsadit. Jedná se zejména o lety v ranních nebo nočních hodinách, uprostřed týdne nebo začátkem víkendu. Zkuste se podívat po letenkách v těchto časech a dnech a možná se vám podaří zajistit si letenky za zlomek běžné ceny.

Vyhledávání levných letů

S využitím ověřeného vyhledávače letenek vám půjde vyhledávání levných letů snadněji. Velkou databází a přehlednými výsledky se může pochlubit vyhledávač eSky. Pracuje s databází letenek více než 800 světových aerolinií, včetně low cost, klasických i regionálních leteckých dopravců. Na základě vašich vstupních údajů umí pokročilý software vyhledat a vybrat takové letenky, které co nejvíce splňují vaše nároky.

Máte zájem o lety z Prahy do Curychu? Zadejte do vyhledávače místo odletu a příletu, požadované datum, vyberte si druh letenky a cestovní třídu a nechte pracovat vyhledávací systém. Za chviličku se před vámi zobrazí přehledně seřazeny nabídky letenek do Curychu z Prahy. Je pravidlem, že první nabídka bývá nejlevnější. V dalším kroku, který následuje po výběru konkrétní letenky, si můžete přikoupit cestovní pojištění, dodatečné zavazadlo, přednostní nástup do letadla a řadu dalších služeb. Pak nezbývá nic jiného než letenku zarezervovat a zaplatit. Tak jednoduchá může být příprava na let.

Jestli plánujete v Curychu zůstat několik dní, mohlo by se vám hodit kromě akčních letenek také levné ubytování v Curychu. I s tím vám eSky může pomoct. V sekci Let+Hotel si lze spolu s letenkami rezervovat také pokoj v hotelu. V nabídce se nachází více než milion ubytovacích kapacit v různých destinacích po celém světě.

Chtěli byste vědět, kdy budou letenky Praha – Curych nejlevnější? Stáhněte si mobilní aplikaci eSky nebo se přihlaste na odběr newsletteru. Nastavte si parametry tak, aby vám chodili jen takové notifikace a upozornění, které vás zajímají. Držte prst na tepu doby, naučte se jak létat levně a pusťte se do nových dobrodružství. Web, newsletter a aplikace eSky vám vytváří skvělé podmínky pro objevování nových destinací.

Letiště Curych

Letiště v Curychu je největším mezinárodním letištěm v krajině. Jestli si kupujete nejlevnější letenky do Curychu, budete přistávat právě tady. Letiště slouží městu Curych jako takovému a díky vybudované pozemní dopravní síti v podstatě celému Švýcarsku. Curyšské mezinárodní letiště se nachází necelých 15 kilometrů severně od centra města. V jeho nabídce najdete pravidelné i charterové linky do více než 200 destinací ve více než 60 zemích celého světa. V rámci Evropy patří k nejvytíženějším lety Curych – Londýn, ale také linky Curych – Berlín nebo Vídeň a Amsterdam. Z pohledu interkontinentálních letů jsou v kurzu letenky Curych – New York, Dubai, Singapur nebo Miami.

Dopravu z letiště do centra města zabezpečují četné vlakové linky a cesta netrvá déle než 10 až 15 minut. Další vlaky jsou připraveny odvézt cestující po celém Švýcarsku – z letiště v Curychu se během několika hodin dostanete do Ženevy, Lausanne, Lucernu, Winterthuru, ale také do Mnichova. Na kratší vzdálenosti lze využít také kombinaci autobusové a tramvajové dopravy. Nedaleko letiště vede silniční síť a dálnice A51. Doprava z a na letiště v Curychu je opravdu rychlá, bezproblémová a přehledná.

Do Curychu levně

Život v největším městě Švýcarska nepatří k nejlevnějším. To ale úplně neplatí o letenkách do Curychu. Využijte služeb, které vám nabízí portál eSky, a rezervujte si letenky levně. Díky přizpůsobivému rozhraní si můžete nabídky nejlevnějších letenek prohlížet ve stejné kvalitě na svém počítači i mobilním zařízení. Web eSky otevírá nové a netušené možnosti cestování. Ponořte se do něj a vydejte se na lov levných letenek! Jako návnada poslouží vaše touha opustit komfortní zónu a chuť poznávat nové země a oblasti. Jste připraveni na velká dobrodružství? Pořiďte si letenky za super ceny a svou pouť po světě začněte třeba právě cestou do Curychu. A co bude dál? Možná Paříž, Atény, Chicago nebo snad Tokio? Je to na vás.

✔️ Existují na eSky.cz nějaké speciální nabídky letenek do Curychu?

Cestovní nabídky za nízké ceny se pravidelně objevují na eSky.cz. Sledujte nás a nechte se inspirovat!

✔️ Při rezervaci letenek do Curychu se mohu postarat o pojištění?

Na eSky.cz si při rezervaci letenek můžete také zakoupit různé druhy pojištění, podle Vašich potřeb. Díky tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Pokud si objednám letenky do Curychu, mohu si také rezervovat ubytování na místě?

Na eSky.cz nabízíme vyhledávač ubytování, díky kterému se můžete starat o své ubytování v místě, kam cestujete, ještě před cestou. Ubytování je možné rezervovat nezávisle na letence nebo jako součást balíčku Let+ Hotel.

✔️ Které letecké společnosti nabízejí letenky do Curychu?

Na eSky.cz zajišťujeme, aby nabídka letů do Curychu zahrnovala nejen nízkonákladové letecké společnosti, ale i ty, které se specializují na vysoký standard.

Užitečné informace o letištích v Curychu

Oblíbené aerolinie na trase z do Curychu

Zarezervujte si pro sebe a své blízké letenky do Curychu! Toto krásné švýcarské město jakoby nám chtělo dokázat, že spousta památek, luxusu a zároveň ekologických řešení a vysoké kvality života nejsou výsady jen velkých měst. Curych je chráněn překrásným Curyšských jezerem a samozřejmě majestátními vrcholky Alp, na jejichž vrcholkách se celoročně třpytí běloučký sníh. S levnými letenkami do Curychu poznáte toto výjimečné město nebo i další krásy Švýcarska, do kterého kromě jeho unikátní přírody turisty láká také čokoláda vyhlášená po celém světě, široké možnosti nejen zimních sportů a exkluzivní restaurace a obchodní centra.

Letový rozvrh: Curych

Hledáte hotel? Prohlédněte si nejlepší hotely v Curychu

Najít ubytování v Curychu