Menu

Vyhledat lety do Joao Pessoa

Joao Pessoa

 • Obecné informace

  Úřední jazyk: portugalština
  Časové pásmo: UTC -3
  Měna: Brazilský real (BRL)

 • Region vycházejího slunce

  Město se rozkládá na nejjižněji vysunutém výběžku Jižní Ameriky. Díky tomu, že sluníčko se tu ukazuje dříve než jinde, mu místní přezdívají Sluneční brána.

 • Na dvou kolech

  Místo ježdění přecpanými autobusy doporučujeme vypůjčit si kolo. João Pessoa jako třetí město v celé zemi začalo nabízet půjčování kol v rámci městské hromadné dopravy. Stanovišť je v centru hned několik.

 • Želví domov

  Na plážích v okolí města João Pessoa hojně kladou vejce želvy. Pokud chcete vidět, jak se jejich roztomilá mláďátka klubou ven, v tichosti se usaďte a trpělivě čekejte - třeba se poštěstí!

Co navštívit v João Pessoa?

João Pessoa je hlavní město státu Paraíba, který se nachází na severovýchodě Brazílie. Je tu všechno, co je k dovolené potřeba: maličké staré město, nádherné pláže a dokonce i vlastní ostrov!

oão Pessoa je třetím nejstarším hlavním městem v Brazílii. Je také považováno za jedno z nejzelenějších, a to díky obrovskému parku (až 515 hektarů) nacházejícímu se v samém centru města. Jmenuje se Jardim Botânico Benjamim Maranhão a určitě ho neminete! Město bylo také zvoleno jako jedno z nejpřátelštějších a nejvhodnějších pro strávení důchodu!

Město je celkově klidné a čisté, ale nejlépe se přece jenom odpočívá na pláži. Většina z nich se může pochlubit běloučkým pískem a moře průzračnou vodou. Kam se tedy vydat za koupáním? Jednou z nekrásnějších pláží je Tambaú, kterou najdete ve stejnojmenné části města. Zajděte také na pláž Cabo Branco táhnoucí se podél ulice stejného jména. Pěkná je také Bessa rozkládající se podél ulic Av. Arthur Monteiro de Paiva a Av. Gov. Argemiro de Figueiredo.

Noční život? Jak jinak než na brazilský způsob! Místní si oblíbil bar João Pessoa na ulici Rua Professora Maria Sales 261. Mají tu velký výběr piva, tradičních dobrot a skvělou atmosféru. Jestli jste zvědaví na místní moky a chcete poznat, jak se baví místní nebo prostě jen nechcete trávit noc v hotelu, jste na správném místě.

Ozval se žaludek? Jestli jíte rádi v elegantním prostředí, máme pro Vás dva skvělé tipy. Prvním z nich je restaurace Nau Frutos do Mar na ulici Rua Lupercio Branco 130. Jejich specialitami jsou především mořské plody a také tradiční brazilská kuchyně. Zamilujete si také restauraci Adega do ALfredo na ulici Rua Coracao de Jesus, ve které ochutnáte středomořské speciality v brazilském vydání. Jestli se chcete najíst rychle a přitom dobře, skočte do Empadinhas Barnabe na Rua Juvenal Mario da Silva 670, kde si určitě vyberete něco z tradičního brazilského fast foodu.

✔️ Existují na eSky.cz nějaké speciální nabídky letenek do Joao Pessoa?

Cestovní nabídky za nízké ceny se pravidelně objevují na eSky.cz. Sledujte nás a nechte se inspirovat!

✔️ Při rezervaci letenek do Joao Pessoa se mohu postarat o pojištění?

Na eSky.cz si při rezervaci letenek můžete také zakoupit různé druhy pojištění, podle Vašich potřeb. Díky tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Pokud si objednám letenky do Joao Pessoa, mohu si také rezervovat ubytování na místě?

Na eSky.cz nabízíme vyhledávač ubytování, díky kterému se můžete starat o své ubytování v místě, kam cestujete, ještě před cestou. Ubytování je možné rezervovat nezávisle na letence nebo jako součást balíčku Let+ Hotel.

✔️ Které letecké společnosti nabízejí letenky do Joao Pessoa?

Na eSky.cz zajišťujeme, aby nabídka letů do Joao Pessoa zahrnovala nejen nízkonákladové letecké společnosti, ale i ty, které se specializují na vysoký standard.

Užitečné informace o letištích v Joao Pessoa

Oblíbené aerolinie na trase z do Joao Pessoa

Letový rozvrh: Joao Pessoa

Hledáte hotel? Prohlédněte si nejlepší hotely v Joao Pessoa

Najít ubytování v Joao Pessoa