Menu

Vyhledat lety na Korfu

Ukazát filtry

Korfu

Akční letenky na Korfu

Letenky na Korfu se dají pořídit za příznivou cenu především z letišť našich sousedů nebo jako charterové lety. Čtěte dál a dozvíte se, co na tomto hornatém ostrově obklopeném azurovým mořem navštívit a také jak se tam levně dostat a jak  se dostat z letiště do města. Vše, co potřebujete vědět o letech na Korfu a samozřejmě také letenky tam i zpět najdete na jednom místě - na eSky!

Vydejte se na Korfu

Levné letenky na Korfu - cítíme v kostech, že tak začíná jedna perfektní dovolená! Vydejte se i vy ostrov Korfu (řecky Kerkyra), který každoročně přitahuje tisíce turistů z celého světa svými nádhernými plážemi, krásnou florou i tisíce let starou kulturou. Korfu je považováno za nejzelenější řecký ostrov a místní mu přezdívají „Smaragdový ostrov“. Na každém rohu tu totiž narazíte na citrusovníky, olivovníky, palmy a spousty různobarevných květin, které parádně dokreslují letní plážovou pohodičku. Na Korfu můžete strávit i aktivní dovolenou. Čekají tu na vás rozlličné aktivity od potápění přes výlety na koni až po golf na skvěle upravených greenech.

Kdy seženete nejlevnější letenky na Korfu

Není žádným tajemstvím, že letecké společnosti mění ceny letenek doslova každých pár minut. Za momentální cenou letenek na Korfu se skrývá mnoho faktorů, mezi kterými hraje největší roli oblíbenost trasy v daném termínu. Lety na oblíbených trasách, jako jsou právě lety na Korfu, jsou pro letecké společnosti lukrativní, a tedy není tak lehké vždy dostat tu nejlepší cenu. Nejlepší cenu letenek na Korfu (a také do jiných destinací) dostanete mimo sezónu a na data, které se nepokrývají s žádným svátkem nebo významnou událostí v místě vašeho plánovaného pobytu. Pokud chcete letět na řecké ostrovy v období letních prázdnin, během květnových svátků, na zářijový nebo říjnový prodloužený víkend nebo na Velikonoce (tak jako spousty dalších výletníků), zaplatíte za letenku výrazně více než v jiných měsících. Nevyplatilo by se vám se sem vydat třeba až na samém konci turistické sezóny nebo počkat s výletem na jaro nebo podzim? Tuto variantu vám můžeme vřele doporučit. Je tu méně turistů, ceny jsou nižší a počasí je tu příjemné bezmála po celý rok. Lepší ceny také obvykle dostanete na lety v úterý, středu, čtvrtek a sobotu. Nejdražší jsou letenky na pondělí ráno a pátek odpoledne a večer.

Ceny letenek se neustále mění a je velice pravděpodobné, že právě vy narazíte na levné letenky na Korfu. Abyste měli informace o letech do Řecka, akčních nabídkách a cenách letenek do všech možných zajímavých destinací, zaregistrujte se k odebírání našeho newsletteru. Při registraci můžete nastavit maximální cenu, jakou jste ochotni za let do vaší vysněné destinace zaplatit a my vám dáme vědět hned, jak se letenky odpovídající vašim požadavkům objeví. Server eSky je vaším nejlepším přítelem při hledání letenek - nezapomeňte ale na to, že levné letenky do Řecka chce ulovit spousta cestovatelů. Pokud tedy dostanete informaci o akčních letenkách na Korfu, jejich koupi rozhodně neodkládejte.

Akční letenky na Korfu

Letenky na Korfu můžete dostat za slušnou cenu nejen s low-costovými aerolinkami. Z Prahy, a také z německých a polských letišť, se na Korfu dostanete klidně za cenu kolem 900 korun za jednosměrný let. Nevěříte? Sledujte trpělivě (a především pravidelně) ceny letenek na sezónní, ale především posezónní lety a přesvědčte se sami. Nezapomeňte, že někdy se vyplatí letět z jiného letiště než toho, které máte nejblíž.

Tip: Jsou ceny letenek z Prahy na Korfu (odkud jsou v současnosti k dispozici jen charterové lety) vyšší, než jste doufali? Zkuste letět z Krakova nebo Berlína, odkud také létají nízkonákladovky, a udělejte si dva výlety v jednom.

V případě hledání levných letenek, a to nejen na Korfu, se vždy podívejte také na nabídku z letišť u našich sousedů. Někdy se vyplatí pořídit i tzv. letenku multi-city - např. tam z Prahy, zpátky do Katovic. Pokud hledáte levné letenky na Korfu, klikněte na záložku „akční letenky“ na www.esky.cz. Právě zde najdete letenky za ty nejlepší ceny. Destinace a ceny se mění každý den, ale Korfu se tu objevuje docela často. Za opravdu nízkou cenu je obvykle nabízeno jen pár prvních letenek, a proto doporučujeme si s nákupem pospíšit. Mezi akčními letenkami nejčastěji najdete právě ty první, tzn. lety až za několik měsíců, nebo naopak „last minute“ - letíte třeba už za týden. U levných letenek platí jednoduché pravidlo: čím flexibilnější jste, tím levněji pořídíte.

Nízkonákladové společnosti létající na Korfu

Z Prahy na Korfu létají bez mezipřistání pouze charterové lety Travel Service. Za letenku obvykle zaplatíte asi 3500 korun za zpáteční let lehce po sezóně. Klasicky můžete koupit také letenky u společnosti Aegean s přestupem v Aténách.

Pokud to nemáte daleko do Katovic či Krakova, zjistěte si, za kolik nabízejí letenky na Korfu nízkonákladovky odsud. Pokud jste ze severní Moravy, Katovice pravděpodobně pro vás nejvýhodnější (zvláště, pokud výlet spojíte s poznáváním i tohoto města). Tak jako při cestě z Prahy, tak i zde existuje možnost navštívit po cestě Atény. Letenky do Atén se dají pořídit levně v každém ročním období. Odtud už se dá letecky či po moři dostat na ostrov Korfu.

Levné letenky na Korfu dostanete také z  německých měst. Berlín se může zdát trochu z ruky, ale pokud spojíte např. pobyt v Berlíně (mimochodem, už jste byli v Tropical Island?) s výletem na Korfu, máte recept na zajímavý city break a dovolenou za skvělou cenu. Hledejte, zkoušejte, kombinujte - a ulovte své letenky na Korfu!

Pokud nechcete letět pouze s příručním zavazadlem, určitě si nezapomeňte zkontrolovat, zda v ceně vaší letenky je i odbavené zavazadlo. Většina společností, včetně nabízí tarify „basic“, které jsou sice levné, ale poletíte bez odbaveného zavazadla. O něco dražší je pak tarif „economy“, jehož součástí je i odbavení jednoho kufru nebo většího batohu. Kromě toho bývá v ceně i občerstvení na palubě. V případě nejlevnějších tarifů nebo letenek od nízkonákladových společností (jako je právě Ryanair, se kterým pravděpodobně poletíte do Atén či na Korfu) si i za kávu nebo vodu během letu budete muset připlatit. Před několika měsíci tato společnost zavedla také extra poplatky za druhé příruční zavazadlo, takže poplatek za zavazadlo vás pravděpodobně nemine ani zde.

Let na Korfu: jste připraveni?

Nelétáte často, nebo letíte dokonce poprvé? Žádný strach! Pokud už máte své letenky na Korfu, stačí se připravit na samotný let. Nejdůležitější je být na letišti včas. Pokud letíte z destinace mimo Evropskou unii nebo z letiště, které je obrovské, vyhraďte si na příjezd, odbavení, bezpečnostní kontrolu (ale také kávu před letem) celé 3 hodiny. Budete tak mít jistotu, že se nezdržíte ve frontě a v případě komplikací nepřijdete o drahocenný čas.

Zadruhé, zabalte si všechno cenné a potřebné do příručního zavazadla. Tedy: vaší letenku, pas nebo občanský průkaz, peníze, elektroniku a nezbytné léky. Do letadla si můžete vzít i jídlo. Nesmíte však mít u sebe tekutiny v nádobách s objemem vyšším než 100 ml. Maximum je 10 lahviček. Zároveň všechny musí být zabaleny v průhledné zapínací taštičce. Bezpečností kontrolou neprojdete s ostrými předměty, zbraněmi, tekutinami (více než 100 ml), nože, nůžky či holící strojky.

Přejeme vám šťastnou cestu a pohodový let na Korfu!

✔️ Existují na eSky.cz nějaké speciální nabídky letenek na Korfu?

Cestovní nabídky za nízké ceny se pravidelně objevují na eSky.cz. Sledujte nás a nechte se inspirovat!

✔️ Při rezervaci letenek na Korfu se mohu postarat o pojištění?

Na eSky.cz si při rezervaci letenek můžete také zakoupit různé druhy pojištění, podle Vašich potřeb. Díky tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Pokud si objednám letenky na Korfu, mohu si také rezervovat ubytování na místě?

Na eSky.cz nabízíme vyhledávač ubytování, díky kterému se můžete starat o své ubytování v místě, kam cestujete, ještě před cestou. Ubytování je možné rezervovat nezávisle na letence nebo jako součást balíčku Let+ Hotel.

✔️ Které letecké společnosti nabízejí letenky na Korfu?

Na eSky.cz zajišťujeme, aby nabídka letů na Korfu zahrnovala nejen nízkonákladové letecké společnosti, ale i ty, které se specializují na vysoký standard.

Užitečné informace o letištích na Korfu

Oblíbené aerolinie na trase z na Korfu

Levné letenky na Korfu - cítíme v kostech, že tak začíná jedna perfektní dovolená! Vydejte se i vy ostrov Korfu (řecky Kerkyra), který každoročně přitahuje tisíce turistů z celého světa svými nádhernými plážemi, krásnou florou i tisíce let starou kulturou. Korfu je považováno za nejzelenější řecký ostrov a místní mu přezdívají „Smaragdový ostrov“. Na každém rohu tu totiž narazíte na citrusovníky, olivovníky, palmy a spousty různobarevných květin, které parádně dokreslují letní plážovou pohodičku. Na Korfu můžete strávit i aktivní dovolenou. Čekají tu na vás rozlličné aktivity od potápění přes výlety na koni až po golf na skvěle upravených greenech. Zarezervujte si své letenky na Korfu a těšte se už teď na vaše řecké dobrodružství!

Hledáte hotel? Prohlédněte si nejlepší hotely na Korfu

Najít ubytování na Korfu