Menu

Vyhledat lety do Hérakleionu

Ukazát filtry

Hérakleion

Levné letenky do Heraklionu

Vyhledávání levných letenek Heraklion je neuvěřitelně jednoduché. Toužíte po slunečné dovolené na krásném místě s výhledem na moře a skvělou atmosférou? Pak jsou levné letenky do Heraklionu přímo pro vás. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost a vydejte se na nezapomenutelnou dovolenou díky stránce eSky!

Začít je snadné – stačí navštívit stránku eSky, kde najdete všechny potřebné informace na jednom místě. Nemusíte už hledat na několika internetových stránkách a bát se, že nemáte dostatek času na přestup. Přímý let z České republiky do Heraklionu vám zabere zhruba tři hodiny. Váš výlet však můžete obohatit i o přestup. Co říkáte například na krásné Atény? S levnými letenkami Heraklion máte možnost poznat nejen jednu, ale hned několik okouzlujících metropolí najednou.

Navíc si můžete být jisti, že jste našli levný let Heraklion za tu nejnižší cenu. Systém Virtual Interlining zařídí vše za vás. Do vyhledávacího pole stačí zadat místo příletu a odletu, datum, třídu a počet cestujících. Nezapomeňte ještě zvolit, zda se jedná o jednosměrnou nebo zpáteční letenku. Klikněte na tlačítko pro vyhledávání a během několika vteřin se před vámi objeví hned několik možností. Levné lety Heraklion si můžete přizpůsobit podle vašich potřeb.

Přidejte přestupné letiště, vyberte společnost nebo další služby. Věděli jste, že díky stránce eSky zařídíte i doplňkové pojištění? Díky němu bude například vaše rodina nebo přátelé v bezpečí. Mezi další výhody patří i asistenční služba pro dítě nebo dospělého či výběr místa v letadle. Všechny informace jsou snadno viditelné a přehledné.

Klikněte například na detaily letu a dozvíte se vše potřebné od místa příletu a odletu až po přestupní letiště nebo zjistíte čas potřebný na přestup. Levné letenky Heraklion už jsou téměř vaše! Stačí zadat osobní údaje a kliknout na tlačítko pro zaplacení. Máte hotovo! Váš sen se stal skutečností.

Už můžete balit zavazadla a plánovat seznam míst, která ve městě Heraklion navštívíte. Nevynechejte nádherné pláže, okouzlující historické památky a proslulou řeckou kuchyni. Heraklion patří mezi oblasti jako stvořené pro turisty. Všechny služby jsou zde na velice vysoké úrovni, takže vám nehrozí žádné zklamání.

Co je dobré vědět o Heraklionu?

Kouzelný Heraklion je hlavním městem řeckého ostrova Kréty. Nachází se na severním pobřeží ostrova a kdysi sloužilo jako přístav pro město Knossos. Dnes nese jméno hrdiny Herakla a patří mezi nejnavštěvovanější města. Turisty lákají zejména krásné písečné pláže a působivá architektura. Nejlepším obdobím pro plánování dovolené je období od června do září. Na ostrově vládne středomořské podnebí. Zima je zde velice mírná a v létě se můžete těšit z příjemného slunečního počasí.

Heraklion patří mezi města, která nikdy nespí. Má přibližně 150 tisíc obyvatel a ročně láká tisíce turistů. Je významným letoviskem na Krétě. Mezi hlavní památky patří historické náměstí Plateia Venizelou. V srdci náměstí nejdete lví kašnu s fontánou. Jedná se o hlavní symbol města. Severně od centra se zas nachází starý benátský přístav a pevnost Koules, neboli Rocca al Mare.

Milovníci historie mohou pevnost, kterou postavili Benátčané, i blíže prozkoumat. Měla chránit přístav, dnes se zde pořádají koncerty a kulturní události. Mezi významné památky patří i archeologické naleziště Knossos. Jedná se o nejslavnější minojský palác. Byl rekonstruován a nachází se pouhých 6 kilometrů od centra. Dostanete se zde autobusovým spojem. Historii tohoto fascinujícího místa vám přiblíží i Archeologické muzeum Heraklion, kde je uložena největší sbírka památek z minojského období. Nedaleko se nachází i hrob proslulého spisovatele Nikose Kazantzakise. Kréta vás svou historií okouzlí i díky dalším archeologickým nalezištím. Najdete je v okolí paláců Malia, Agia nebo Festos.

Pokud se chystáte na dovolenou s celou rodinou, rozhodně byste neměli vynechat adrenalinový vodní park Watercity Waterpark Crete nebo vodní pak Acqua Plus. Užijete si tady spoustu zábavy a nezapomenutelných zážitků. Ty nejmenší potěší i zábavně-vzdělávací centrum Dinosauria, díky kterému se přenesete do doby dinosaurů. Pokud chcete poznat tajemství podmořského světa, vaše kroky by měly vést do nedalekého mořského akvária Cretaquarium.

Byl by hřích navštívit město Heraklion v létě a nezaplavat si v teplém moři nebo neprozkoumat nádhernou přírodu. Ostrov Kréta má rozhodně co nabídnout. Dělí se na čtyři zóny. Chania se může pochlubit impozantními Bílými horami a Národním parkem. Jedná se o nedotčenou oblast, která vám zajisté zaručí dokonalý odpočinek. Další oblast Rethymo patří mezi nejmenší území. Nachází se zde krásné pohoří Idi a písečné pláže. Okouzlí vás i oblast Lasithi, ve které najdete krásné hotely a dlouhé pláže.

Čtvrtou oblastí je město Heraklion, které je z turistického hlediska nejvíce vytížená. Nedaleko tohoto města se nacházejí komplexy Kato, Gouves nebo Analipsisa Amissaras. Nejdete zde pláže, které jsou dobře vybavené, a kvalita služeb je zde na nejvyšší úrovni. Můžete zkusit vodní sporty nebo navštívit desítky barů či restaurací. Nedaleko centra leží i pláž Amoudara nebo pláž Amnissós.

Město Heraklion je nádherné i v noci. Vydejte se na romantickou procházku a ochutnejte výtečnou místní kuchyni. Mezi hlavní ingredience patří olivový olej a čerstvé bylinky. Můžete si vybrat z velkého množství zeleninových salátů a skvělého masa. Každý pokrm je hotovým kulinárním zážitkem.

Ochutnejte poctivý řecký gyros nebo čerstvé ryby. Ochutnejte skvělé pečivo z listového těsta nebo proslulý jogurt s medem. Restaurace nabízejí i bohatou nabídku chutných sýrů a tvarohů. Vynechat byste neměli ani proslulé tzatziki, které se podává k masu. Pokud chcete vyzkoušet něco lehčího, zkuste vařenou zeleninu. Mezi populární patří zejména lilek nebo cukety. Vegetariány zas potěší plněná rajčata nebo papriky. Pochutnat si můžete i na rybí polévce.

Letiště Heraklion – základní informace

Mezinárodní letiště Nikose Kazantzakise v Heraklionu patří mezi hlavní letiště na ostrově Kréta. Jedná se i o jedno nejvytíženějších letišť. Nachází se přibližně 5 kilometrů od centra. Dříve se jednalo o malé polní letiště, v roce 1847 zde ale postavili malý terminál, který obsluhoval komerční lety. Ve stejném roce jeho služeb využilo 4000 cestujících. Od té doby patří mezi oblíbená letiště. Do centra se snadno dostanete díky autobusovému spojení, které jezdí v pravidelných intervalech.

Další výhody levných letenek eSky

Levná letenka Heraklion je už vaše a nevíte, co si počít s ubytováním? Se stránkou eSky to bude hračka! Stačí navštívit sekci Let+Hotel. Nejdete zde ty nejvýhodnější nabídky ubytování do vámi vybraných destinací. Stačí zadat místo příletu, datum a počet cestujících. Klikněte na tlačítko pro vyhledávání a během několika vteřin se před vámi objeví hotely, apartmány nebo další ubytovací zařízení.

Chcete být v blízkosti letiště nebo blíž k centru? Přizpůsobte filtrování tak, abyste našli to pravé pro vás. Možnosti vyhledávání jsou nekonečné. Můžete například vyhledávat podle počtu hvězdiček a nechat si poradit recenzemi předchozích uživatelů. Hledat můžete i podle vybavení pokoje nebo apartmánu, a tak ušetříte místo při balení zavazadel.

Mezi další výhody patří i aplikace eSky pro uživatele smartphonů. Všechny neodolatelné nabídky tak budou čekat jen na vás. Nechte se inspirovat vybranými destinacemi a leťte za tu nejnižší cenu! Levné lety Heraklion si najdou cestu i do vaší e-mailové schránky. Stačí se přihlásit k odběru našeho newsletteru a o všech levných letech budete informováni včas. Vyzkoušeli jste už sekci Akční lety? Najdete zde levné letenky do různých koutů světa. S námi je poznávání nových zemí zábava. Stačí si vybrat možnost, která vám nejvíce vyhovuje. Nabídky levných letů vám už neutečou!

✔️ Existují na eSky.cz nějaké speciální nabídky letenek do Hérakleionu?

Cestovní nabídky za nízké ceny se pravidelně objevují na eSky.cz. Sledujte nás a nechte se inspirovat!

✔️ Při rezervaci letenek do Hérakleionu se mohu postarat o pojištění?

Na eSky.cz si při rezervaci letenek můžete také zakoupit různé druhy pojištění, podle Vašich potřeb. Díky tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Pokud si objednám letenky do Hérakleionu, mohu si také rezervovat ubytování na místě?

Na eSky.cz nabízíme vyhledávač ubytování, díky kterému se můžete starat o své ubytování v místě, kam cestujete, ještě před cestou. Ubytování je možné rezervovat nezávisle na letence nebo jako součást balíčku Let+ Hotel.

✔️ Které letecké společnosti nabízejí letenky do Hérakleionu?

Na eSky.cz zajišťujeme, aby nabídka letů do Hérakleionu zahrnovala nejen nízkonákladové letecké společnosti, ale i ty, které se specializují na vysoký standard.

Užitečné informace o letištích v Hérakleionu

Oblíbené aerolinie na trase z do Hérakleionu

Pokud Vás láká dovolená na Krétě, neváhejte a zarezervujte si na eSky.cz levné letenky do Heraklionu. Největší řecký ostrov každoročně přitahuje desetitisíce návštěvníků díky svým nádherným plážím chráněným divokými útesy, bujnou florou a dalšími přírodními krásami. Neméně zajímavá jsou tu města, jako je právě Heraklion nebo nedaleká Chania. V Heraklionu si nenechte ujít prohlídku pětikilometrové Benátské pevnosti a archeologické muzeum s exponáty starými několik tisíc let. Pokud si tu chcete užít tu pravou letní Krétu, vydejte se sem během prázdnin. Jestli máte raději autentičtější zážitky, zaleťte si sem třeba na podzim, kdy většina dovolenkářů už je doma. Můžeme Vám ale slíbit, že ať sem zavítáte kdykoli, Krétu si zamilujete! Už vybíráte letenky do Heraklionu?

Letový rozvrh: Hérakleion

Hledáte hotel? Prohlédněte si nejlepší hotely v Hérakleionu

Najít ubytování v Hérakleionu