Menu

Vyhledat lety do Düsseldorfu

Ukazát filtry

Düsseldorf

Lety do Düsseldorfu

Düsseldorf je krásné město, do kterého to nemáme daleko. Tak proč si tam nezaletět? Ceny letenek z Prahy do Düsseldorfu jsou příznivé u obou aerolinek, které tam z Prahy létají. Čtěte dál a dozvíte se, co v hlavním městě spolkové země Severní Vestfálsko-Porýní navštívit a také jak se tam levně dostat a jak dojet z letiště do centra města. Vše, co potřebujete vědět o letech do Düsseldorfu a samozřejmě také letenky, najdete na jednom místě - na eSky!

Co vás čeká v Düsseldorfu

Využijte nabídky levných letenek do Düsseldorfu a prozkoumejte jedno z nejzajímavějších měst Německa! Projděte si moderní část města, kde sídlí nejúspěšnější firmy světa a která by mohla sloužit jako výkladní skříň současné architektury. Poté promenádou podél řeky pokračujte do starého města, které je sice maličké, ale o to krásnější a hospůdkami přímo přecpané. V jižní části města navštivte rokokový zámek Benrath, který patří k nejkrásnějším zahradním zámkům 18. století. Za prohlídku stojí nádherné interiéry, rozlehlé zahrady i místní přírodovědné muzeum. Na severu oblíbeného města císaře Fridricha Barbarossy můžete obdivovat ruiny jeho hradu z 10. století. Díky letům do Düsseldorfu se sem dostanete levně a rychle.

Jak se dostat z letiště v Düsseldorfu do centra města

Německé vlaky jsou proslulé svou efektivitou a přesností, a proto i jízda z letiště bude pro vás nejpohodlnější za použití tohoto dopravního prostředku. Na letiště jezdí městské i meziměstské (Intercity Express Trains). Mezi letištěm a centrem jezdí také automatický SkyTrain. Stanice se nachází pod terminálem C a dojedete odsud na hlavní nádraží v centru Düsseldorfu. Někteří dopravci prodávají k letům do Düsseldorfu i výhodné jízdenky na vlak. Vyplatí se tedy se podívat, zda lze takové koupit i u vašeho přepravce.

Z letiště v v Düsseldorfu do jiných měst

Na letišti staví více než 350 vlaků, takže dostat se odkud do jiných částí Německa, ale také do Nizozemska, Belgie a Lucemburska, je poměrně rychlé a levné. Několikrát denně tak odtud můžete dojet do Bonnu, Maastrichtu, Kolína nad Rýnem, Dortmundu, Essenu a dalších větších měst. Jízdenky se vyplatí rezervovat s co největším předstihem na stránkách bahn.com.

Kdy koupit nejlevnější letenky do Düsseldorfu

Není žádným tajemstvím, že letecké společnosti mění ceny letenek doslova každých pár minut. Za momentální cenou letenek do Düsseldorfu se skrývá mnoho faktorů, mezi kterými hraje největší roli oblíbenost trasy v daném termínu. Lety na oblíbených trasách, jako jsou právě lety z Prahy do Düsseldorfu pro letecké společnosti lukrativní, a tedy není tak lehké vždy dostat tu nejlepší cenu. Nejlepší cenu letenek do Düsseldorfu (a také do jiných destinací) dostanete mimo sezónu a na data, které se nepokrývají s žádným svátkem nebo významnou událostí v místě vašeho plánovaného pobytu. Pokud chcete letět do Düsseldorfu v období letních prázdnin, během květnových svátků, na zářijový nebo říjnový prodloužený víkend nebo na Velikonoce (tak jako spousty dalších výletníků), zaplatíte za letenku výrazně více než v jiných měsících. Nevyplatilo by se vám se sem vydat třeba až na samém konci turistické sezóny nebo počkat s výletem na jaro nebo podzim? Počasí sice může být trochu chladnější, ale můžete se přece schovat do některých z vyhlášených muzeí a také hospod, nemyslíte? Lepší ceny také obvykle dostanete na lety v úterý, středu, čtvrtek a sobotu. Nejdražší jsou letenky na pondělí ráno a pátek odpoledne a večer.

Ceny letenek se neustále mění a je velice pravděpodobné, že právě Vy narazíte na levné letenky do Düsseldorfu. Abyste měli informace o letech do Düsseldorfu, akčních nabídkách a cenách letenek do všech možných zajímavých destinací, zaregistrujte se k odebírání našeho newsletteru. Při registraci můžete nastavit maximální cenu, jakou jste ochotni za let do vaší vysněné destinace zaplatit a my vám dáme vědět hned, jak se letenky odpovídající vašim požadavkům objeví. Server eSky je vaším nejlepším přítelem při hledání letenek - nezapomeňte ale na to, že levné letenky do Düsseldorfu chce ulovit spousta cestovatelů. Pokud tedy dostanete informaci o akčních letenkách do Düsseldorfu, jejich koupi rozhodně neodkládejte.

Levné letenky do Düsseldorfu

Letenky do Düsseldorfu můžete dostat za slušnou cenu nejen s low-costovými aerolinkami. Z Prahy, a také z německých a polských letišť, se do Düsseldorfu dostanete klidně za cenu kolem 500 korun za jednosměrný let. Nevěříte? Sledujte trpělivě (a především pravidelně) ceny letenek na posezónní lety a přesvědčte se sami. Nezapomeňte, že někdy se vyplatí letět z jiného letiště než toho, které máte nejblíž.

Tip: Jsou ceny letenek z Prahy do Düsseldorfu vyšší, než jste doufali? Zkuste letět z Bratislavy nebo Vídně, odkud také létají nízkonákladovky, a udělejte si dva výlety v jednom.

V případě hledání levných letenek, a to nejen do Düsseldorfu, se vždy podívejte také na nabídku z letišť u našich sousedů. Někdy se vyplatí pořídit i tzv. letenku multi-city - např. tam z Prahy, zpátky do Vídně. Pokud hledáte levné letenky do Düsseldorfu, klikněte na záložku „akční letenky“ na www.esky.cz. Právě zde najdete letenky za ty nejlepší ceny. Destinace a ceny se mění každý den, ale Německo se tu objevuje docela často. Za opravdu nízkou cenu je obvykle nabízeno jen pár prvních letenek, a proto doporučujeme si s nákupem pospíšit. Mezi akčními letenkami nejčastěji najdete právě ty první, tzn. lety až za několik měsíců, nebo naopak „last minute“ - letíte třeba už za týden. U levných letenek platí jednoduché pravidlo: čím flexibilnější jste, tím levněji pořídíte.

Letecké společnosti létající do Düsseldorfu

Z Prahy do Düsseldorfu létá bez mezipřistání Eurowings a Smart Wings, ČSA. U prvně jmenovaných obvykle zaplatíte asi 2000 korun za zpáteční let lehce po sezóně, u dražších ČSA kolem 4000 Kč. Let z Prahy do Düsseldorfu trvá 1 hodinu a 20 minut.

Pokud to nemáte daleko do Vídně, zjistěte si, za kolik nabízejí letenky do Düsseldorfu společnosti Eurowings a Austrian odtud. Pro příklad: zatímco zpáteční letenka z Prahy do Düsseldorfu na zářijový víkend stála 2680 Kč, z Vídně v tom samém termínu byla k mání za 1880 Kč. Pokud jste ze jižní Moravy, Vídeň je pravděpodobně pro vás nejvýhodnější (zvláště, pokud výlet spojíte s poznáváním tohoto krásného města).

Levné letenky do Düsseldorfu dostanete také z mnoha německých měst. Berlín se může zdát trochu z ruky, ale pokud spojíte např. pobyt v Berlíně (mimochodem, už jste byli v Tropical Island?) s výletem do Düsseldorfu, máte recept na dva zajímavé city breaky za skvělou cenu. Letenky se vyplatí také v případě, že jedete do Německa na delší dobu. Hledejte, zkoušejte, kombinujte!

Pokud nechcete letět pouze s příručním zavazadlem, určitě si nezapomeňte zkontrolovat, zda v ceně vaší letenky je i odbavené zavazadlo. Většina společností, včetně ČSA, nabízí tarify „basic“, které jsou sice levné, ale poletíte bez odbaveného zavazadla. O něco dražší je pak tarif „economy“, jehož součástí je i odbavení jednoho kufru nebo většího batohu. Kromě toho bývá v ceně i občerstvení na palubě. V případě nejlevnějších tarifů nebo letenek od nízkonákladových společností si i za kávu nebo vodu během letu budete muset připlatit.

Letenky z Düsseldorfu

Düsseldorfské letiště je známým dopravním uzlem, ze kterého se můžete vydat za dobrodružstvím na jiné kontinenty, a to často za velmi příznivé ceny. Například letenky do USA jsou odtud často k dostání i za méně než 10 000 Kč. Dále se odtud létá na Kapverdy, do Egypta, Spojených arabských emirátů či na Jamajku. A to jsou zajímavé destinace, nemyslíte?

✔️ Existují na eSky.cz nějaké speciální nabídky letenek do Düsseldorfu?

Cestovní nabídky za nízké ceny se pravidelně objevují na eSky.cz. Sledujte nás a nechte se inspirovat!

✔️ Při rezervaci letenek do Düsseldorfu se mohu postarat o pojištění?

Na eSky.cz si při rezervaci letenek můžete také zakoupit různé druhy pojištění, podle Vašich potřeb. Díky tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Pokud si objednám letenky do Düsseldorfu, mohu si také rezervovat ubytování na místě?

Na eSky.cz nabízíme vyhledávač ubytování, díky kterému se můžete starat o své ubytování v místě, kam cestujete, ještě před cestou. Ubytování je možné rezervovat nezávisle na letence nebo jako součást balíčku Let+ Hotel.

✔️ Které letecké společnosti nabízejí letenky do Düsseldorfu?

Na eSky.cz zajišťujeme, aby nabídka letů do Düsseldorfu zahrnovala nejen nízkonákladové letecké společnosti, ale i ty, které se specializují na vysoký standard.

Užitečné informace o letištích v Düsseldorfu

Více o letišti

Oblíbené aerolinie na trase z do Düsseldorfu

Zarezervujte si levné letenky do Düsseldorfu a prozkoumejte jedno z nejzajímavějších měst našich západních sousedů! A co je tam k vidění? Projděte si moderní část města, kde sídlí nejúspěšnější firmy světa a která by mohla sloužit jako výkladní skříň současné architektury. Poté promenádou podél řeky pokračujte do starého města, které je sice maličké, ale o to krásnější a hospůdkami přímo přecpané. V jižní části města navštivte rokokový zámek Benrath, který patří k nejkrásnějším zahradním zámkům 18. století. Za prohlídku stojí nádherné interiéry, rozlehlé zahrady i místní přírodovědné muzeum. Na severu oblíbeného města císaře Fridricha Barbarossy můžete obdivovat ruiny jeho hradu z 10. století. S letenkami do  Düsseldorfu se sem dostanete rychle a levně. A to je skvělý důvod pro city break!

Hledáte hotel? Prohlédněte si nejlepší hotely v Düsseldorfu

Najít ubytování v Düsseldorfu