Menu

Vyhledat lety do Frankfurtu

Frankfurt

 • Obecné informace

  Úřední jazyk: němčina
  Časové pásmo: UTC+2 (léto), UTC+1 (zima)
  Měna: Euro (EUR)

 • Plná sklenice vína

  Každý rok v srpnu se ve Frankfurtu koná týdenní festival jablkového vína, neboli Frankfurter Apfelweinfestival. Během týdne v čase od 11 do 23 a o víkendech od 11 do 24 si ho na Roßmarkt můžete dopřát za nízkou cenu, co hrdlo ráčí – stánků je zde opravdu hodně.

 • Pro dobrodruhy

  Hned vedle Mainhattanu, v okolí ulic Kaiserstraße a Taunus, se nachází Čtvrť červených luceren. Jedná se o erotické centrum města s velkým počtem legálně fungujících veřejných domů. Nedoporučujeme nesmělým.

 • Pro zamilované

  Chcete okouzlit svého partnera či partnerku? Vydejte se na pěší železný most Eiserner Steg a pověste na něm zámek s vašimi jmény. Polibek zaručen!

Jak získat letenky do Frankfurtu co nejlevněji?

 Chcete se dostat do Frankfurtu a sháníte levné letenky? Nebo jen toužíte vidět a poznat tohle pozoruhodné město? Důvodů, proč hledat letenky do Frankfurtu, je hodně. A míst, kde se dají sehnat, je snad ještě víc. Nemusíte ale procházet všechny. Ve snaze objevit nejlevnější letenky do Frankfurtu není třeba trávit dlouhé hodiny před monitorem počítače. Když se chce, všechno jde, dokonce na jednom místě. Pojďme ale hezky popořádku.

Frankfurt – stručné představení

Frankfurt nad Mohanem je pátým největším městem Německa a vůbec největším městem regionu Hesensko. Je sídlem Evropské centrální banky a jedním z nejvýznamnějších finančních center na světě. Frankfurt celosvětově proslul také jako významný evropský dopravní uzel a veletržní město. Z těch nejznámějších veletržních akcí vzpomeneme Frankfurtský autosalon (pořádá se každý lichý rok), hudební veletrh Musikmesse nebo knižní veletrh Frankfurter Buchmesse.

Do tohoto města ročně proudí desítky milionů lidí za prací nebo městskou turistikou. Faktem ale je, že ve Frankfurtu nenajdete mnoho historických památek. Velkou část města totiž zničilo bombardování během druhé světové války. K nejvýznamnějším památkám, které přečkali hrůzy vojny, se tak řadí radnice Römer s náměstím Römerberg v historické části Altstadt.

Mnoho turistů si nejlevnější letenky do Frankfurtu rezervuje na období Vánoc. Důvodem není nic jiného než Vánoční trhy ve Frankfurtu nad Mohanem. Pořádají se od roku 1939 a v současnosti se řadí k nejkrásnějším akcím svého druhu v celé Evropě. Poblíž trhů najdete také zajímavé sakrální památky – kostel sv. Mikuláše z 13. století nebo kostel sv. Pavla z 18. století. Významnou památkou je také katedrála sv. Bartoloměje, někdejší místo volby římských císařů a německých králů.

Pokud patříte k fanouškům Johanna Wolfganga Goetheho, jeho rodný dům by rozhodně neměl uniknout vaší pozornosti. Unavil vás let do Frankfurtu? Nebo si chcete odpočinout od ruchu velkoměsta? Pak tedy navštivte jeho centrum a místní zoologickou zahradu. V její nadzemní a podzemní části našlo svůj domov kolem 600 druhů zvířat z celého světa. Za zajímavými rostlinami se pak vypravte do Palmové zahrady.

Letiště Frankfurt nad Mohanem

Frankfurtské letiště se nachází přímo ve městě, jen 12 kilometrů jihovýchodně od jeho centrální části. Jedná se o největší letiště v Německu, které jen v roce 2018 odbavilo kolem 70 milionů cestujících. Letiště ve Frankfurtu nad Mohanem je v provozu od roku 1936 a svého času sloužilo jako základna pro dvě největší německé vzducholodě – Hindenburg a Graf Zeppelin. V současné době slouží jako základná pro letecké společnosti Condor, Lufthansa nebo Ryanair, která nabízí jedny z nejlevnějších letenek do Frankfurtu vůbec.

Letiště ve Frankfurtu využívá více než 100 aerolinií, které létají do téměř tří stovek destinací po celém světě. Vyplatí se tedy řešit i levné cestování a letenky z Frankfurtu za výhodnou cenu. Pokud jde o spojení letiště a města Frankfurt, to zajišťují blízké dálnice A3 a A5. Cesta autem z letiště do Frankfurtu nezabere víc než 20 minut. Lze také využít autobusovou nebo vlakovou dopravu. Kromě regionální dopravy jsou k dispozici i rychlovlaky jezdící na dlouhou vzdálenost. Ty vás dopraví do významných měst po celém Německu (Hamburg, Bonn, Mnichov, Stuttgart, Hannover a dalších) a také do zemí jako Nizozemsko či Belgie.

Jak najít nejlevnější letenky do Frankfurtu?

Na nejlepší nabídky letenek do Frankfurtu si počíhejte s dostatečným předstihem. Chcete nebo potřebujete letět do Frankfurtu v květnu? Pak levné letenky do Frankfurtu začněte hledat klidně už v únoru. Čekat na last minute letenky může být risk, který se vám nemusí vyplatit. Navíc, letenky na poslední chvíli nemusí být vždy cenově výhodné, nemluvě o stresu, který na cestující dolehne při nutnosti bleskového balení a přemístění na letiště.

Pokud se vám z nabídky levných letenek podařilo najít takovou, která absolutně vyhovuje vašim potřebám, neotálejte s její rezervací a koupí. Garance ceny akčních letenek totiž trvá jen několik hodin (zpravidla ne déle než 24 až 48 hodin). Mimochodem, cenu letenek ovlivňuje také datum a časové rozmezí letu. Platí, že nejvýhodnější letenky jsou dostupné mimo letní turistické sezony a významných svátků. Jestli chcete koupit letenky levně, zkuste si svou cestu naplánovat na jaro nebo podzimní měsíce.

 Když chcete získat akční letenky, musíte vzít v potaz kromě data také den a čas odletu. Letenky na linky s odletem v úterý, ve středu nebo v sobotu, které startují v pozdních večerních hodinách nebo brzy ráno, se prodávají vesměs hůře. Prostě a jasně, není o ně takový zájem. Zkuste toho využít, buďte flexibilní a pro jednou obětujte kousek pohodlí nebo pár hodin spánku. Za ušetřené peníze za letenku si můžete ve vaší cílové destinaci koupit třeba něco pěkného nebo zajít na výbornou večeři.

Kde hledat nejlevnější letenky?

Výše uvedené principy se dají využít při hledání levných letenek u jakéhokoli dopravce. Nač ale procházet desítky až stovky web stránek, když si celý proces můžete výrazně ulehčit. Chcete vědět, jestli se dají sehnat letenky do Frankfurtu z Prahy? Jděte na věc chytře, využijte vyhledávač levných letenek eSky.

Web eSky pracuje s mimořádnou databází více než 800 leteckých společností. Shromažďuje nabídky letenek a na základě požadavků zákazníků z nich vybírá ty nejvhodnější, s důrazem na čas letu a cenu letenky. Zákazník tak nemusí trávit hodiny na internetu ve snaze najít a porovnat všechny dostupné možnosti – software od eSky to dělá za něj.

Vyhledávač letenky eSky si umí poradit i se zcela výjimečnými lety přes celou zeměkouli. Ne vždy se totiž dá letět z bodu A do bodu B přímou linkou. Tento problém ale eSky řeší spolehlivě díky technologii, která dokáže propojit lety nízkonákladových, tradičních i místních aerolinek do jednoho itineráře. Cestující totiž kromě peněz rádi šetří také časem, proto se vždy hodí možnost vyhledat ten nejlevnější a nejrychlejší let do cíle.

Kromě aktuální nabídky akčních letenek je pro cestující, kteří využijí služeb eSky, připravena také rychlá a přehledná rezervace s možností přikoupení celé řady služeb. Spolu s tím lze na webu eSky vybavit také rezervaci ubytování v cílové destinaci. Seznam volných kapacit se dá filtrovat dle libosti a také na základě data vašeho příletu a odletu.

Nabídky levných letenek – kdekoliv a kdykoliv

Uživatelé webu eSky se mohou spolehnout na neustále aktualizovaný přísun informací o levných letenkách. Nejčerstvější nabídky nejlevnějších letenek do celého světa hledejte v sekci Akční letenky přímo na webu eSky, případně si nechte posílat horké informace prostřednictvím mobilní aplikace nebo newsletteru. V obou případech budete dostávat jen zprávy, které vás zajímají – jak cestovat levně, nabídky letenek za výhodné ceny a podobně. Nejde o žádný fígl. Kouzlo chytrého cestování je realitou, která je dostupná pro každého. Web eSky vám nabízí skvělou šanci jak poznat různé destinace a neutratit přitom majlant. Žijeme ve světě, kde nic není nemožné; ani letenky za několik stovek. eSky vám pomůže rozšířit vaše obzory a poznat nové kultury.

✔️ Existují na eSky.cz nějaké speciální nabídky letenek do Frankfurtu?

Cestovní nabídky za nízké ceny se pravidelně objevují na eSky.cz. Sledujte nás a nechte se inspirovat!

✔️ Při rezervaci letenek do Frankfurtu se mohu postarat o pojištění?

Na eSky.cz si při rezervaci letenek můžete také zakoupit různé druhy pojištění, podle Vašich potřeb. Díky tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Pokud si objednám letenky do Frankfurtu, mohu si také rezervovat ubytování na místě?

Na eSky.cz nabízíme vyhledávač ubytování, díky kterému se můžete starat o své ubytování v místě, kam cestujete, ještě před cestou. Ubytování je možné rezervovat nezávisle na letence nebo jako součást balíčku Let+ Hotel.

✔️ Které letecké společnosti nabízejí letenky do Frankfurtu?

Na eSky.cz zajišťujeme, aby nabídka letů do Frankfurtu zahrnovala nejen nízkonákladové letecké společnosti, ale i ty, které se specializují na vysoký standard.

Užitečné informace o letištích ve Frankfurtu

Oblíbené aerolinie na trase z do Frankfurtu

Letový rozvrh: Frankfurt

Hledáte hotel? Prohlédněte si nejlepší hotely ve Frankfurtu

Najít ubytování ve Frankfurtu