Menu

Praha Paříž - Vyhledat lety

Ukazát filtry

Paříž

Levné lety Praha Paříž – jaké jsou možnosti?

Plňte si sny a vyrazte na dovolenou svých snů. Díky stránce eSky si je splníte přímo na letišti v Praze. Nabízí lety několika leteckých společností. Můžete se tak snadno a rychle dostat do různých koutů světa. Cesta autem do Paříže je příliš dlouhá, trvá totiž 10 hodin. Letecké spojení do této úžasné metropole ale trvá kolem 2 hodin. To je podstatný rozdíl. Navíc ušetříte čas, peněženku a nervy. Dostat se na letiště je navíc velice snadné.

Můžete využít služeb expresního autobusového spoje, taxíku nebo zde zajet autem a zaparkovat jej na parkovišti. Paříž patří mezi vyhledávané a milované metropole, proto si nabídku levných letenek Praha Paříž nemůžete nechat ujít! Nevíte jak na to? My vám s tím pomůžeme.

Vyhledávání levných letenek Praha Paříž

Zapomeňte na vyčerpávající hledání letenek na několika stránkách najednou. Najít dokonalé letecké spojení za výhodnou cenu je tímto způsobem přímo nemožné. Jediné, co musíte udělat je, že navštívíte stránku eSky, kde máte všechny potřebné informace pod jednou střechou. Stačí zadat datum, které vám vyhovuje, místo příletu a odletu. Přidejte i leteckou třídu. Nezapomeňte ještě zaznačit, jestli se jedná o jednosměrnou nebo zpáteční letenku. Doplňte ještě počet cestujících a klikněte na tlačítko pro vyhledávání.

Náš nejmodernější systém propojí a vyhledá lety za vás. Díky němu si můžete být jisti, že budete mít tu nejlepší letenku za tu nejnižší cenu. Vyhledávání letů Praha Paříž vám nabízí i rozšířené možnosti. Lze přidat přestup, vybrat konkrétní letiště nebo vybrat přibližnou hodinu příletu a odletu. Místo odletu a příletu může být odlišné, všechno se ale dozvíte v přehledném systému. Výběr letu na míru nikdy nebyl tak snadný. Máte vybráno? Klikněte na tlačítko zvolit a doplňte další údaje. V tomto kroku lze vybrat sedalo v letadle, přidat pojištění nebo asistenční službu pro dítě či dospělého. Od dokonalé letenky vás dělí jen doplnění osobních údajů a kliknutí na tlačítko zaplacení.

Vyhledávání levných letů Praha Paříž však má i další výhody. Klikněte na sekci Let+Hotel a objeví se před vámi další možnost, jak si dovolenou zpříjemnit. Vyberte si ze stovky apartmánů a hotelů, které systém seřadí podle vzdálenosti od letiště nebo centra. S výběrem vám pomůžou i recenze předchozích uživatelů, díky kterým si zajisté vyberete něco pro sebe.

Paříž – zajímavosti

Paříž je městem mnoha tváří. Na první pohled vás okouzlí její historie a romantická atmosféra. Svým návštěvníkům má rozhodně co nabídnout. Je proslulým městem módy a umění. Na své si však přijdou i milovníci zábavy, dobrého jídla a umění.

Nechte se unést noblesním stylem nebo tajemnou atmosférou úzkých uliček, které jsou rájem umělců. Toto město je jako stvořeno na procházky a romantickou dovolenou. Mezi místa, která byste měli navštívit, rozhodně patří část Montmartre. Dříve v ní byla pouhá vesnice, ale byla domovem umělců jako například Picasso, Renoir nebo Van Gogh.

Můžete zavítat do útulných kaváren a naplno si vychutnávat umění. Nachází se zde ateliéry a svůj talent tady předvádějí různí pouliční umělci. Pokud máte chuť na kvalitní hudbu, nezapomenutelný umělecký zážitek zde nabízejí i jazzové kluby.

Pro milovníky dobré zábavy jsou v Paříži proslulé kabarety. Nejznámějším z nich je kabaret Moulin Rouge. V nejstarším kabaretu uvidíte ta nejkrásnější představení těch nejtalentovanějších umělců z celého světa. Dalším populárním kabaretem je la Belle epoque. Je trochu komornější, ale to mu neubírá na kvalitě. I tady vás zcela okouzlí nefalšovaná atmosféra pravého kabaretu.

Co si vybavíte, když se řekne Paříž? Mnozí z vás si představí Eiffelovu věž. Patří mezi památky, které si za žádných okolností nemůžete nechat ujít. Tato ocelová věž je vysoká přes 300 metrů a byla postavena na konci 19. století. Patřila mezi nejvyšší stavby světa. Věděli jste, že kdysi se obyvatelům hlavního města vůbec nelíbila? Dnes však patří mezi charakteristické a obdivované památky.

Dalším symbolem Paříže je katedrála Notre-Dame, kterou zasáhnul rozsáhlý požár. Celý svět tuto smutnou událost sledoval se zatajeným dechem. Další proslulou památkou je bazilika Sacré-Coeur. Je postavena na nejvyšším bodě Paříže a propojuje prvky novorománského a byzantského stylu. Turisty překvapí neobyčejným orientálním vzhledem.

Paříž má co nabídnout i milovníkům muzeí. Proslulé je Muzeum Louvre, které dříve sloužilo jako královský lovecký zámek. Dnes zde ale najdete několik tisíc uměleckých děl a zejména toho nejtajemnějšího z nich – obraz Mony Lisy.

Pokud zatoužíte po odpočinku, zamiřte do Lucemburské zahrady, která je součástí Lucemburského paláce. Najdete zde spoustu zeleně a fontány či bazény. Za zmínku stojí i sochy historických osobností. Pro rodiny s dětmi jsou jako stvořené zábavné parky Disneyland nebo park Asterix, který je věnován komiksovým hrdinům Asterixovi a Obelixu.

Čím by Paříž byla bez nákupních center a butiků? Město módy má rozhodně co nabídnout. Je jako stvořeno pro všechny nákupní maniaky a maniačky. Mezi nejznámější patří čtvrt Champs-Elysées, která vás okouzlí svým luxusem. Vyberte si také z bohaté nabídky restaurací a barů, kde můžete ochutnat úžasnou francouzskou kuchyni.

Nabídka levných letenek Praha Paříž

Vyhledávání levných letenek už nemusí být vůbec složité. Stačí navštívit stránku eSky, díky které najdete všechno na jednom místě. Nahlédněte do sekce Akční lety a vyberte si ze spousty letů za skvělé ceny. Všechno ostatní už zařídíme za vás. Záleží nám na vašem čase a peněžence, proto si nechte poradit a užijte si spoustu skvělé zábavy během cestování. Stačí si vybrat výhodnou letenku a začít balit!

Pokud upřednostňujete smartphon, naše cenově výhodné lety si vás najdou kdekoliv. Aplikace eSky bude pro vás pravidelně vybírat ty nejžhavější nabídky a nemusíte se tak bát, že vám nějaká z nich uteče. Pro ty z vás, kteří častěji využívají e-mailovou schránku, je zde možnost odběru newsletteru. Nemusíte ani vyjít z domu, naše nabídka si najde cestu přímo do vaší e-mailové schránky. Člověk byl přece stvořen k tomu, aby neustále něco objevoval a rozšiřoval obzory. Proč tak neučinit díky cestování do zajímavých metropolí? Propracovaný systém na stránce eSky je vám plně k službám!

 

✔️ Existují na eSky.cz nějaké speciální nabídky letenek z Prahy do Paříže?

Cestovní nabídky za nízké ceny se pravidelně objevují na eSky.cz. Sledujte nás a nechte se inspirovat!

✔️ Při rezervaci letenek z Prahy do Paříže se mohu postarat o pojištění?

Na eSky.cz si při rezervaci letenek můžete také zakoupit různé druhy pojištění, podle Vašich potřeb. Díky tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Pokud si objednám letenky z Prahy do Paříže, mohu si také rezervovat ubytování na místě?

Na eSky.cz nabízíme vyhledávač ubytování, díky kterému se můžete starat o své ubytování v místě, kam cestujete, ještě před cestou. Ubytování je možné rezervovat nezávisle na letence nebo jako součást balíčku Let+ Hotel.

✔️ Které letecké společnosti nabízejí letenky z Prahy do Paříže?

Na eSky.cz zajišťujeme, aby nabídka letů z Prahy do Paříže zahrnovala nejen nízkonákladové letecké společnosti, ale i ty, které se specializují na vysoký standard.

Užitečné informace o letištích

Praha Paříž

Oblíbené aerolinky na trase Praha - Paříž

Už jste byli v Paříží nebo se chystáte napodruhé? Lety Praha Ruzyně Paříž jsou nyní odbavovány každý den, 365 dní v roce! Pokud hledáte levné lety z Prahy do Paříže, doporučujeme nahlédnout do nabídky nízkonákladových leteckých společností (z Ruzyně odlétají např.: Vueling a SmartWings). Tradiční letecké společnosti ale nezůstávají s akčními nabídkami pozadu, a tak se rozhodně podívejte na jejich ceník (letenky Praha Paříž nabízí ČSA i Air France). Paříž je evropskou metropolí, kterou by měl alespoň jednou navštívit každý, ale i napodruhé a napotřetí je zde co dělat. Milujete umění – pak navštivte nejen Louvre, ale také výjimečnou galerii moderního umění Pompidouovo centrum. Do Paříže se můžete vydat za také za jedinečnou architekturou, atmosférou, módou nebo výborným jídlem. Jste jen krůček od skvělého výletu, na který budete vzpomínat ještě léta.

Hledáte hotel? Prohlédněte si nejlepší hotely v Paříži

Najít ubytování v Paříži