Menu

Vyhledat lety do Nice

Nice

Levné letenky do Nice

Zarezervujte si pro sebe a své blízké levné letenky do Nice, kterému se přezdívá hlavní město Azurového pobřeží. A co si zde kromě koupání a slunění nesmíte nechat ujít? Třeba nákupy na vyhlášeném trhu na Cours Saleya, návštěvu slavné cukrárny Fenochio, Muzeum výtvarného umění s díly Moneta a Renoira, baziliku Notre Dame... a spoustu dalších nádherných míst! Kulturu, přírodu, usměvavé obyvatele a samozřejmě také kuchyni jižní Francie si zamilujete. Nechte se okouzlit tímto regionem, který je oblíbený i mezi světovými celebritami. Letenky do Nice jsou na eSky.cz dostupné za skvělé ceny, tak si je nenechte uletět!

Jak se dostat z letiště v Nice do centra

Autobusy Express: Nejlevněji se z letiště do centra dostanete autobusem. Cena jednosměrné jízdenky je 6€ a koupíte ji u řidiče nebo u okénka v terminálu. Autobusy odjížději od každého terminálu. Pokud se vaše ubytování nachází v historické části města nebo přímo u pláže, jeďte autobusem č. 98. Autobus jede podél pobřeží, poté zatáčí do starého města. Konečná zastávka je Place Garibaldi. Jízdenka, se kterou jedete z letiště, platí i v tramvajích (celkově po dobu 75 minut), takže se můžete k vaší cílové destinaci nechat ještě kousek dovézt. Autobus č. 99 jede na hlavní vlakové nádraží Nice-Ville. Odjíždí z letiště každých 30 minut (do 21:00).

Lokální autobusy: Pokud chcete ušetřit nějaké to euro, dojděte z letiště pěšky na Promenade des Anglais, kterou projížději autobusy městské hromadné dopravy. Lístek kamkoli do městě stojí 1.5€.

Taxi: Cena za taxi z letiště do města je pevně daná. Jízda stojí 32€ a v centru budete za 10-15 minut.

Lety z Prahy do Nice

Přímé lety nabízejí ČSA a Smartwings. Cena v letní sezóně se pohybuje kolem 2500 Kč za jednosměrný let. Let z Prahy do Nice trvá 1 hodinu a 50 minut. Zajímavé přestupní lety se dají najít třeba se společností Vueling (přes Barcelonu), Air France (přes Paříž nebo Lyon) nebo Brussels Airlines (přes Brusel).

 

Přímé lety s nízkonákladovkami můžete najít také od našich sousedů. Spojte návštěvu Krakova s letem do Nice! Lety v sezóně odtud nabízí Ryanair za cenu okolo 1000 Kč za jednosměrný let. Skvělé ceny jsou k mání také z Vídně, odkud do Nice létají Eurowings, Austrian a Wizz Air. Lety z Vídně se vám rozhodně vyplatí!

Další možností je spojení výletu do Nice s poznáváním jiného francouzského města. Do Paříže, Štrasburku či Lyonu létá více společností, a proto ceny bývají nižší. Můžete zkusit letět do jednoho z těchto měst a poté skočit na vlak nebo levný lokální let do Nice. Dávejte ale pozor, abyste tímto neztratili drahocenný čas nebo nezaplatili více, než za přímý let.

Jak na levné letenky do Nice

Ne každý ví, že k pořízení levných letenek do Nice a samozřejmě jakékoli jiné destinace, je potřeba znát pár triků. My je známe a rádi se s vámi o ně podělíme.

Záleží na sezóně a spousta jiných faktorech, ale podle mnoha průzkůmů jsou letenky nejlevnější cca 6 týdnů před odletem. Výlet za měsíc až dva? Tak to je ideální moment k prozkoumání našich nabídek akčních letenek. Sledujte, co máme v záložce „Akční letenky“ a vybírejte. Vyplatí se však mít oči otevřené i několik měsíců předem nebo na last minute lety. Letenky v sezóně nebo na svátky je většinou třeba koupit o něco dřív, cca dva měsíce předem.

Dobrým způsobem na získání těch nejaktuálnějších informací o levných letech do Nice je registrace na esky.cz. Odebírejte náš newsletter, sledujte nás na sociálních sítích a procházejte si pravidelně naše aktuální nabídky v záložkách „Let+Hotel“ a „Akční letenky". V prvně zmíněné záložce najdete balíčky letů a ubytování za výhodné ceny, které při koupi zvlášť nezískáte. Na letenky zakoupené v kombinaci s ubytováním můžeme totiž nabídnout slevu až 30 %. Díky našemu přístupu do databazí 950 leteckých společností a více než milionu hotelů a apartmánů na celém světě víme o všechno o aktuálních cenách, slevových akcích a všem, co vám ve světě cestování nesmí uniknout.

V sekci „Akční letenky" se dozvíte i o všech místech, kam to zrovna letí za fajn peníze. Bývají tu letní i zimní dovolenkové destinace, nápady na city breaky v evropských metropolích, akční charterové lety a mnoho dalších. Letenky do Nice se tu objevují pravidelně, tak ať vám neuletí. Zaregistrujte se k odebírání našeho newsletteru a všechny akce doletí až do vaší schránky!

Lety do Nice za skvělé ceny nejsou vždy ty přímé. Opět, není to pravidlo, ale na mnoha populárních trasách je levnější letět s přestupem, a za pohodlí přímého letu je třeba si připlatit. Při letech po Evropě obvykle úspora peněz není nijak závratná, na druhou stranu při dobře vybraném přestupním letu můžete strávit až den v dalším městě - a to za cenu jedné letenky! Není to skvělá možnost pro flexibilní cestovatele?

Cena letenky záleží mimo jiné na oblíbenost trasy v daném termínu. Proto bývá těžší najít levné letenky do Nice na dobu letních prázdnin či na dny, které se pokrývají se svátky u nás a ve Francii, protože v tomto období je poptávka po letech vyšší. Můžete si svou dovolenou naplánovat na dobu po svátcích, mimo letní prázdniny, celkově mimo turistickou sezónu? Šance na sehnání letenek za akční cenu do Nice se tak rozhodně zvýší!

S flexibilitou se váže také výběr termínu cesty. Pokud můžete, cestujte v termínech, které se nepokrývají s letními prázdninami, svátky u nás a svátky ve vybrané destinaci. Letenky do Nice budou dražší v období, kdy většina míří na azurové pobřeží a také například během květnových svátků, kdy většina Čechů si chce užít prodloužený víkend v zahraničí.

Zajímavé destinace z Nice

Z Nice to máte blízko (a za pár stovek korun) do různých destinací ve Španělsku a Portugalsku. Kromě těchto dvou zemí odsud létají nízkonákladovky např. do Maroka (easyJet), Tuniska (Tunisair), a za slušnou cenu se dá letět i do exotického Alžírska. Za příznivé ceny můžete letět z Nice do mnoha francouzských měst: Toulouse, Rennes, Lille, Goin, Ajaccio, Figari, Calvi, Bergeracu a dalších. Využijte toho a navštivte díky letenkám do NIce více míst v kouzelné Francii.

Jak se připravit na let do Nice

Letenka u všech leteckých společností vyjde levněji, pokud letíte pouz s příručním zavazadlem. Dnes aerolinky (včetně těch tradičních) nabízejí lety basic s možností cesty pouze s příručním zavazadlem, a tedy za nižší cenu. Nízkonákladové společnosti jako je Ryanair a Wizz Air ale šly ještě dál a za opravdu nejnižší cenu dovolí letět jenom těm, kteří letí se zavazadlem velikosti kufříku na notebook nebo malého batohu. I za kufr, který se vejde do přihrádek nad sedadly, je tak třeba zaplatit, a to obvykle částku kolem 10 € (příplatek „priority“). Kdo chce letět levně, musí se uskromnit.

V příručním zavazadle můžete převážet jen omezené množství kosmetiky. Dovolená jsou balení o max. objemu 100 ml. Maximální počet takových balení je deset, přičemž všechna se musí vejít do uzavíratelné plastové taštičky. Dejte si pozor také na špičaté či ostré předměty (nože, vidličky, pilníky, nůžtičky apod.), které vám také kontrola na letišti nemusí povolit vnést do letadla.

Nezapomeňte ani na odbavení před letem. Obecně u dražších aerolinek není třeba se odbavovat předem online, stačí v kiosku na letišti, kde si sami můžete během minuty vytisknout svůj palubní lístek. Nízkonákladovky tuto možnost nenabízejí, a proto se musíte odbavit online a palubní lístek si sami vytisknout, případně mít letenku připravenou v aplikaci společnosti. Přejeme vám šťastný let do Nice a nezapomenutelnou dovolenou!

✔️ Existují na eSky.cz nějaké speciální nabídky letenek do Nice?

Cestovní nabídky za nízké ceny se pravidelně objevují na eSky.cz. Sledujte nás a nechte se inspirovat!

✔️ Při rezervaci letenek do Nice se mohu postarat o pojištění?

Na eSky.cz si při rezervaci letenek můžete také zakoupit různé druhy pojištění, podle Vašich potřeb. Díky tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Pokud si objednám letenky do Nice, mohu si také rezervovat ubytování na místě?

Na eSky.cz nabízíme vyhledávač ubytování, díky kterému se můžete starat o své ubytování v místě, kam cestujete, ještě před cestou. Ubytování je možné rezervovat nezávisle na letence nebo jako součást balíčku Let+ Hotel.

✔️ Které letecké společnosti nabízejí letenky do Nice?

Na eSky.cz zajišťujeme, aby nabídka letů do Nice zahrnovala nejen nízkonákladové letecké společnosti, ale i ty, které se specializují na vysoký standard.

Užitečné informace o letištích v Nice

Oblíbené aerolinie na trase z do Nice

Zarezervujte si pro sebe a své blízké levné letenky do Nice, kterému se přezdívá hlavní město Azurového pobřeží. A co si zde kromě koupání a slunění nesmíte nechat ujít? Třeba nákupy na vyhlášeném trhu na Cours Saleya, návštěvu slavné cukrárny Fenochio, Muzeum výtvarného umění s díly Moneta a Renoira, baziliku Notre Dame... a spoustu dalších nádherných míst! Kulturu, přírodu, usměvavé obyvatele a samozřejmě také kuchyni jižní Francie si zamilujete. Nechte se okouzlit tímto regionem, který je oblíbený i mezi světovými celebritami. Letenky do Nice jsou na eSky.cz dostupné za skvělé ceny, tak si je nenechte uletět!

Hledáte hotel? Prohlédněte si nejlepší hotely v Nice

Najít ubytování v Nice