Menu

Letenky Bari - Vyhledat lety do Bari

Ukazát filtry

Bari

 • Obecné informace

  Úřední jazyk: italština
  Časové pásmo: UTC+2 (léto), UTC+1 (zima)
  Měna: Euro (EUR)

 • Pivo pod holým nebem

  V Bari je dovoleno pít alkohol ve veřejném prostoru. Večer si můžete koupit pivo (např. peroni za 1 euro) a jídlo s sebou na Molo san Nicolo, na Lungomare a na Piazza Meracnatile.

 • Nejen během sezóny

  V Bari je skvělé počasí skoro po celý rok. Pokud nemáte rádi velká horka, navštivte tento region v září nebo říjnu – nebude příliš horko, ale ještě můžete strávit čas na pláži.

 • Jak z letiště?

  Nejlevnějším způsobem, jak dojet do Bari, je městský autobus číslo 16 (jízdenka 1-1,5 euro) nebo metro. Nejrychlejším prostředkem je taxi (více než 20 eur) nebo pronajaté auto. Můžete také využít služeb Shuttle Bus Tempesta (4 eura).

Letenky do Bari - letenkyJak se dostat z letiště v Bari do centra

Italská provincie Apulia se proslavila krásnými plážemi, příjemnými letovisky a městečky jako je kouzelné Alberobello, Matera, Monopoli nebo Polignano. Vydejte se sem i Vy! V tomto článku se dozvíte to nejdůležitější: jak na levné letenky do Bari a jak se dostat z letiště v Bari do centra města i do dalších míst regionu.

Doprava z letiště do centra Bari

Vlakem: Z letiště do centra Bari se pohodlně dostanete vlakem. Cesta trvá asi 20 minut. Jízdenky koupíte předem na stránkách společnosti Ferrotramviaria nebo na místě v trafice. Aktuální cena je 5 euro.

Autobusem: Nejlevněji se z letiště do centra Bari dostanete autobusem. Linka č. 16 odjíždí z letiště každých 40 minut. Lístek stojí 1 euro a koupíte ho v trafice nebo v automatu na zastávce.

Taxi a Uber: Taxíky stojí přímo před příletovou halou. Doporučujeme se předem ujistit, jaká je alespoň přibližná cena na Vaší trase. Cena do centra Bari by se měla pohybovat okolo 20 euro. Uber nyní v Bari nejezdí.

Doprava z letiště v Bari do Matery

Z letiště v Bari můžete dojet přímo i do nádherné Matery. Cesta trvá 1 hodinu a 15 minut. Jízdenka stojí 7 euro a koupíte ji přímo na stránkách letiště Aeroporti di Puglia.

Doprava z letiště v Bari do Monopoli

Do Monopoli se dostanete nejrychleji vlakem. Nasednete na letišti, přesednete na hlavním nádraží Bari Centrale a za hodinu jste v Monopoli! Za lístek zaplatíte max. 15 euro.

Doprava z letiště v Bari do Polignana

Stejně jako do Monopoli, do Polignana (které se nachází na stejné trase) se dostanete vlakem z letiště, přičemž přesednete v nádraží Bari Centrale. Za lístek zaplatíte max. 13 euro.

Kdy koupit nejlevnější letenky do Bari

Není žádným tajemstvím, že letecké společnosti mění ceny letenek doslova každých pár minut. Za momentální cenou letenek se skrývá mnoho faktorů, mezi kterými hraje největší roli oblíbenost trasy v daném termínu. Lety na oblíbených trasách, jako jsou právě lety z Prahy do Bari, jsou pro letecké společnosti lukrativní. Nejlepší cenu letenek do Bari (a také do jiných destinací) dostanete mimo sezónu a na termíny, které se nepokrývají s žádným svátkem. Pokud plánujete letět do Bari v období letních prázdnin, během květnových svátků nebo Velikonoc (tak jako tisíce dalších výletníků), zaplatíte za letenku výrazně více než v jiných měsících. Nevyplatilo by se Vám se sem vydat třeba až na samém konci sezóny nebo počkat s výletem na jaro nebo podzim? I v těchto ročních období je tu teplo a slunečno, turistů je méně a ceny ubytování jsou také o něco příznivější. A jaro takové jaro na jihu Itálie nebo melancholičtější podzim nad italským „podpatkem“ rozhodně mají něco do sebe! Lepší ceny také obvykle dostanete na lety v úterý, středu, čtvrtek a sobotu. Letenky od pátku do pondělí bývají výrazně dražší.

Ceny letenek se neustále mění a je velice pravděpodobné, že právě Vy narazíte na levné letenky do Bari. Abyste měli informace o letech do Bari, akčních nabídkách a cenách letenek do všech destinací, zaregistrujte se k odebírání našeho newsletteru. Při registraci můžete nastavit maximální cenu, jakou jste ochotni za let do Vaší vysněné destinace zaplatit a my Vám dáme vědět hned, jak se letenky odpovídající Vašim požadavkům objeví. Server eSky je Vaším nejlepším přítelem při hledání letenek - nezapomeňte ale na to, že levné letenky do Bari chce ulovit spousta cestovatelů. Pokud tedy dostanete informaci o akčních letenkách do Bari, jejich koupi rozhodně neodkládejte.

Levné letenky do Bari

Letenky do Bari můžete dostat za slušnou cenu především s low-costovými aerolinkami. Z Prahy, a také z německých a polských letišť, se do Bari dostanete klidně za cenu kolem 500 korun za jednosměrný let. Nevěříte? Sledujte trpělivě (a především pravidelně) ceny letenek na posezónní lety a přesvědčte se sami. Nezapomeňte, že někdy se vyplatí letět z jiného letiště než toho, které máte nejblíž.

Tip: Jsou ceny letenek z Prahy do Bari vyšší, než jste doufali? Zkuste letět z Vídně, Krakova nebo Vratislavi, odkud také létají nízkonákladovky.

V případě hledání levných letenek, a to nejen do Bari, se vždy podívejte také na nabídku z letišť u našich sousedů. Někdy se vyplatí pořídit i tzv. letenku multi-city - např. tam z Prahy, zpátky do Vídně. Pokud hledáte levné letenky do Bari, klikněte na záložku „akční letenky“ na www.esky.cz. Právě zde najdete letenky za ty nejlepší ceny. Destinace a ceny se mění každý den, ale Bari se tu objevuje docela často. Za opravdu nízkou cenu je obvykle nabízeno jen pár prvních letenek a proto doporučujeme si s nákupem pospíšit. Mezi akčními letenkami nejčastěji najdete právě ty první, tzn. lety až za několik měsíců, nebo naopak „last minute“ - letíte třeba už za týden. U levných letenek platí jednoduché pravidlo: čím flexibilnější jste, tím levněji pořídíte.

Letecké společnosti létající do Bari

Z Prahy do Bari létá bez mezipřistání pouze Wizz Air. Obvykle zaplatíte asi 2800 korun za zpáteční let lehce po sezóně. Let z Prahy do Bari trvá 1 hodinu a 50 minut. Někdy může být levnější cesta s mezipřistáním. Zkuste společnost Alitalia (let s mezipřistáním v Miláně nebo Římě).

Pokud to nemáte daleko do Vídně, zjistěte, za kolik nabízí letenky do Bari společnost Wizz Air odtud. Pro příklad: zatímco letenka z Prahy do Bari stála v říjnu 3080 Kč, z Vídně v tom samém termínu byla k mání za 1870 Kč. Pokud jste z Moravy, Vídeň je pravděpodobně pro Vás nejvýhodnější.

Spojte výlet do jižní Itálie s poznáváním Berlína! Lety z Berlína do Bari nabízí Ryanair, jehož ceny se po sezóně pohybují i kolem 700 korun za zpáteční letenku. Hledejte, zkoušejte, kombinujte!

Pokud nechcete letět pouze s příručním zavazadlem, určitě si nezapomeňte zkontrolovat, zda v ceně Vaší letenky je i odbavené zavazadlo. Většina společností, včetně ČSA, nabízí tarify „basic“, které jsou sice levné, ale poletíte bez odbaveného zavazadla. O něco dražší je pak tarif „economy“, jehož součástí je i odbavení jednoho kufru nebo většího batohu. Kromě toho bývá v ceně i občerstvení na palubě. V případě nejlevnějších tarifů nebo letenek od nízkonákladových společností si za kávu během letu budete muset připlatit.

✔️ Existují na eSky.cz nějaké speciální nabídky letenek do Bari?

Cestovní nabídky za nízké ceny se pravidelně objevují na eSky.cz. Sledujte nás a nechte se inspirovat!

✔️ Při rezervaci letenek do Bari se mohu postarat o pojištění?

Na eSky.cz si při rezervaci letenek můžete také zakoupit různé druhy pojištění, podle Vašich potřeb. Díky tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Pokud si objednám letenky do Bari, mohu si také rezervovat ubytování na místě?

Na eSky.cz nabízíme vyhledávač ubytování, díky kterému se můžete starat o své ubytování v místě, kam cestujete, ještě před cestou. Ubytování je možné rezervovat nezávisle na letence nebo jako součást balíčku Let+ Hotel.

✔️ Které letecké společnosti nabízejí letenky do Bari?

Na eSky.cz zajišťujeme, aby nabídka letů do Bari zahrnovala nejen nízkonákladové letecké společnosti, ale i ty, které se specializují na vysoký standard.

Užitečné informace o letištích v Bari

Oblíbené aerolinie na trase z do Bari

Apulie je bezesporu jedním z nejkrásnějších regionů Itálie, jehož hlavním městem je Bari. Moment… kde je Apulie? Pokud jste už z hodin zeměpisu hodně zapomněli, zjistěte to na vlastní oči! Ale napovíme - Apulie je „podpatkem“ italské kozačky a omývá ji Jaderské a zespodu i Jónské moře. Chytáte se? Chytněte i levné letenky do Bari! Bude tam koupačka, skvělá pizza, dlouhé procházky historickými městečky i dobré víno. Zarezervujte si letenky do Bari a zaleťte si sem z Prahy nebo okolních letišť na prodloužený víkend nebo klidně i dvoutýdenní dovolenou. Sluníčko, zážitky i pohoda už jsou objednány. Letenky do Bari pořídíte na eSky.cz rychle a levně. Teď už stačí jenom plánovat, těšit se a odpočítávat dny do odletu! Ti amo Italia!

Hledáte hotel? Prohlédněte si nejlepší hotely v Bari

Najít ubytování v Bari