Menu

Vyhledat lety do Neapole

Ukazát filtry

Neapol

Jak se dostat z letiště v Neapoli do centra

Cesta z letiště Aeroporto Internazionale di Naples do centra je jednoduchá! Letiště v Neapoli má dobré spojení s různými částmi tohoto báječného města a s několika dalšími místy Kampánie. Nejlépe se odtud dostanete autobusem. Čtěte dál a dozvíte se, jak se dopravit z letiště Neapoli do centra města a také jak a kdy pořídit ty nejvýhodnější letenky do Neapole! Třetí největší město Itálie, nejlepší pizza na světě, sopky, široké pláže, staleté architektonické památky - to vše na Vás čeká, pokud si zarezervujete levné letenky do Neapole!

Z letiště v Neapoli do centra města

Letiště se nachází jen 5 km od centra. Letiště, na to, že je hlavním v jižní Itálii, je poměrně malé a bývá přecpané. Jak se dostat z letiště do města?

Autobus: Nejlepší spojení z letiště do centra Neapole nabízí Alibus. Můžete s ním jet na centrální nádraží Piazza Garibaldi nebo k přístavu (Stazione Marittima). Jízdenka stojí 5 euro a můžete si ji koupit předem na stránkách letiště.

Z letiště jezdí autobusy i do Pompejí, města Sorrento, letoviska Piano di Sorrento, Mety a dalších míst. Jízdenku doporučujeme si zarezervovat předem na stránkách letiště.

Tip jak ušetřit: 150 metrů od terminálu se nachází zastávka městské hromadné dopravy Ruffo di Calabria - Aeroporto. Odtud jezdí linky C68 a 580. U řidiče dostanete jízdenku za 1,10 euro nebo za 3,60 euro (celodenní, neomezené přestupy).

Taxi: Před terminálem stojí vozy oficiální taxislužby. Cesta do centra by Vás neměla stát víc než 15 euro. Před nástupem se zeptejte, jaká bude přibližná cena jízdy a nenasedejte k nelegálním řidičům, kteří občas své služby nabízejí v příletové hale. Uber v tuto chvíli v Neapoli nejezdí.

Kdy koupit nejlevnější letenky do Neapole

Není žádným tajemstvím, že letecké společnosti mění ceny letenek doslova každých pár minut. Za momentální cenou letenek se skrývá mnoho faktorů, mezi kterými hraje největší roli oblíbenost trasy v daném termínu. Lety na oblíbených trasách, jako jsou právě lety z Prahy do Neapole, jsou pro letecké společnosti lukrativní. Nejlepší cenu letenek do Neapole (a také do jiných destinací) dostanete mimo sezónu a na termíny, které se nepokrývají s žádným svátkem. Pokud plánujete letět do Neapole v období letních prázdnin, během květnových svátků nebo na Silvestra (tak jako tisíce dalších výletníků), zaplatíte za letenku výrazně více než v jiných měsících. Nevyplatilo by se Vám se sem vydat třeba až na samém konci sezóny nebo počkat s výletem na jaro nebo podzim? I v těchto ročních období je tu krásně a poměrně teplo, turistů je méně a ceny ubytování jsou také o něco příznivější. A jaro v Neapoli, stejně jako melancholický podzim v Pompejích, rozhodně mají něco do sebe! Lepší ceny také obvykle dostanete na lety v úterý, středu, čtvrtek a sobotu. Okolovíkendové letenky bývají dražší.

Ceny letenek se neustále mění a není vyloučeno, že právě Vy narazíte na levné letenky do Neapole. Abyste měli informace o letech do Neapole, akčních nabídkách a cenách letenek do všech destinací, zaregistrujte se k odebírání našeho newsletteru. Při registraci můžete nastavit maximální cenu, jakou jste ochotni za let do Vaší vysněné destinace zaplatit a my Vám dáme vědět hned, jak se letenky odpovídající Vašim požadavkům objeví. Server eSky je Vaším nejlepším přítelem při hledání letenek - nezapomeňte ale na to, že levné letenky do Neapole chce ulovit spousta cestovatelů. Pokud tedy dostanete informaci o akčních letenkách do Neapole, jejich koupi rozhodně neodkládejte.

Levné letenky do Neapole

Lety do Neapole můžete dostat za slušnou cenu především s low-costovými aerolinkami. Z Prahy, a také z německých letišť, se do Neapole dostanete klidně za cenu kolem 400 korun za jednosměrný let. Nevěříte? Sledujte trpělivě (a především pravidelně) ceny letenek na posezónní lety a přesvědčte se sami. Nezapomeňte, že někdy se vyplatí letět z jiného letiště než toho, které máte nejblíž.

Tip: Jsou ceny letenek z Prahy do Neapole vyšší, než jste doufali? Zkuste letět z Vídně, Katovic, Krakova nebo Vratislavi, odkud také létají nízkonákladovky.

V případě hledání levných letenek, a to nejen do Neapole, se vždy podívejte také na nabídku z letišť u našich sousedů. Někdy se vyplatí pořídit i tzv. letenku multi-city - např. tam z Prahy, zpátky do Vratislavi. Pokud hledáte levné letenky do Neapole, klikněte na záložku „akční letenky“ na www.esky.cz. Právě zde najdete letenky za ty nejlepší ceny. Destinace a ceny se mění každý den, ale Neapol se tu objevuje docela často. Za opravdu nízkou cenu je obvykle nabízeno jen pár prvních letenek a proto doporučujeme si s nákupem pospíšit.

Letecké společnosti létající do Neapole

Z Prahy do Neapole létá bez mezipřistání pouze easyJet. Obvykle zaplatíte asi 2000 korun za zpáteční let lehce po sezóně. Let z Prahy do Neapole trvá dvě hodiny.

Pokud to nemáte daleko do Vídně, zjistěte, za kolik nabízí letenky do Neapole společnosti Austrian a easyJet odtud. Tyto společnosti létají do Neapole bez mezipřistání a letenky u nich pořídíte často levněji než z Prahy. Pokud jste z Moravy, Vídeň je pravděpodobně pro Vás nejvýhodnější.

Jestli naopak bydlíte na severu, můžete zkusit polská letiště. Letenky z Vratislavi do Neapole nabízí Ryanair, jehož ceny se po sezóně pohybují kolem 1000 korun za zpáteční letenku. Dobrou možností může být i let s easyJetem z Krakova.

Cenově výhodnou nabídku má také Berlín. Například zpáteční let v polovině října s Ryanairem stojí 750 korun. Stačí jen chvilku hledat!

Pokud nechcete letět pouze s příručním zavazadlem, určitě si nezapomeňte zkontrolovat, zda v ceně Vaší letenky je i odbavené zavazadlo. Většina společností, včetně ČSA, nabízí tarify „basic“, které jsou sice levné, ale poletíte bez odbaveného zavazadla. O něco dražší je pak tarif „economy“, jehož součástí je i odbavení jednoho kufru nebo většího batohu. Kromě toho bývá v ceně i občerstvení na palubě. V případě nejlevnějších tarifů nebo letenek od nízkonákladových společností si za kávu během letu budete muset připlatit.

✔️ Existují na eSky.cz nějaké speciální nabídky letenek do Neapole?

Cestovní nabídky za nízké ceny se pravidelně objevují na eSky.cz. Sledujte nás a nechte se inspirovat!

✔️ Při rezervaci letenek do Neapole se mohu postarat o pojištění?

Na eSky.cz si při rezervaci letenek můžete také zakoupit různé druhy pojištění, podle Vašich potřeb. Díky tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Pokud si objednám letenky do Neapole, mohu si také rezervovat ubytování na místě?

Na eSky.cz nabízíme vyhledávač ubytování, díky kterému se můžete starat o své ubytování v místě, kam cestujete, ještě před cestou. Ubytování je možné rezervovat nezávisle na letence nebo jako součást balíčku Let+ Hotel.

✔️ Které letecké společnosti nabízejí letenky do Neapole?

Na eSky.cz zajišťujeme, aby nabídka letů do Neapole zahrnovala nejen nízkonákladové letecké společnosti, ale i ty, které se specializují na vysoký standard.

Užitečné informace o letištích v Neapoli

Oblíbené aerolinie na trase z do Neapole

Jestli už jste navštívili většinu hlavních měst evropských zemí, musíte navštívit i hlavní město PIZZY! Jen málo měst na světě se může chlubit tím, že jeho lokální specialita se stala oblíbeným jídlem obyvatel každičkého koutu světa. Neapolská pizza je pojem, jehož význam byste měli poznat na vlastní jazyk! Zarezervujte si levné letenky do Neapole a vydejte se na nejlepší večeři roku už nyní! A pokud by vám snad dobré jídlo bylo málo, věřte, že krásy Neapolského zálivu, blízkost nádherného pobřežního městečka Amalfi, sopky Vesuv a Pompejí vás už k naplánování si výletu do jednoho z nejzajímavějších koutů Itálie rozhodně přemluví. Letenky do Neapole pořídíte na eSky.cz za skvělé ceny. Už víte, jakou pizzu si dáte jako první?

Hledáte hotel? Prohlédněte si nejlepší hotely v Neapoli

Najít ubytování v Neapoli