Menu

Vyhledat lety do Florencie

Ukazát filtry

✔️ Existují na eSky.cz nějaké speciální nabídky letenek do Florencie?

Cestovní nabídky za nízké ceny se pravidelně objevují na eSky.cz. Sledujte nás a nechte se inspirovat!

✔️ Při rezervaci letenek do Florencie se mohu postarat o pojištění?

Na eSky.cz si při rezervaci letenek můžete také zakoupit různé druhy pojištění, podle Vašich potřeb. Díky tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Pokud si objednám letenky do Florencie, mohu si také rezervovat ubytování na místě?

Na eSky.cz nabízíme vyhledávač ubytování, díky kterému se můžete starat o své ubytování v místě, kam cestujete, ještě před cestou. Ubytování je možné rezervovat nezávisle na letence nebo jako součást balíčku Let+ Hotel.

✔️ Které letecké společnosti nabízejí letenky do Florencie?

Na eSky.cz zajišťujeme, aby nabídka letů do Florencie zahrnovala nejen nízkonákladové letecké společnosti, ale i ty, které se specializují na vysoký standard.

Užitečné informace o letištích ve Florencii

Oblíbené aerolinie na trase z do Florencie

Jestli přemýšlíte, kam pozvat nebo jak překvapit Vaši drahou polovičku, máte pro Vás skvělý tip! Co takhle levné letenky do Florencie? Jedno z nejromantičtějších měst na světě je vzdáleno pouhé dvě hodiny letu z Prahy a letenka se dá pořídit za cenu dobré večeře. Procházka po mostě Ponte Vecchio, prohlídka katedrály Santa Maria del Fiore a obdivování staletého umění - to je jen slabý výčet toho, co by se mělo objevit na Vašem florentském bucket listu. K tomu skvělé jídlo a třeba také jednodenní výlet na toskánské vinice. Itálie má toho tolik co nabídnout - a Toskánsko zvlášť. Lety do Florencie se dají pořídit opravdu levně, tak si splňte sen a vydejte se prozkoumat toto fascinující město!

Hledáte hotel? Prohlédněte si nejlepší hotely ve Florencii

Najít ubytování ve Florencii