Menu

Vyhledat lety z Prahy do Barcelony

Ukazát filtry

Barcelona

Levné lety z Prahy do Barcelony

Veřejné Letiště Václava Havla Praha nabízí lety do 130 destinací po celém světě. Působí zde několik leteckých společností a letecká spojení jsou pravidelná. Využijte nabídku levných letenek Praha Barcelona a určitě nebudete litovat. Zapomeňte na vyčerpávající cestu osobním automobilem. Ta by vám zabrala kolem 17 hodin. Barcelonu můžete obdivovat už za dvě a půl hodiny!

Na letiště se dostanete rychle a pohodlně. Stačí si vybrat z několika možností – osobní automobil, který lze zaparkovat na parkovišti v areálu letiště, pravidelné autobusové spojení nebo i taxík. Vyhledávání levných letenek Praha Barcelona nemusí být vůbec složité. Nevíte jak na to? S námi to hravě zvládnete. Připraveni? Začínáme!

Levné letenky Praha Barcelona

Pro tu nejlevnější letenku už nepotřebujete údaje z několika stránek najednou. Navštivte internetovou stránku eSky a usnadněte si život. Systém vyhledávání se používá velice jednoduše a rychle v něm najdete to, co potřebujete. Navrhněte si let na míru a užívejte si skvělou dovolenou. Do vyhledávacího pole stačí zadat místo odletu a příletu. Dále zvolte třídu, datum a počet cestujících. Doplňte také, zda se jedná a jednosměrnou nebo zpáteční letenku. Klikněte na tlačítko hledat a během několika vteřin se před vámi objeví levné lety z Prahy do Barcelony.

Naše stránka navíc nabízí i rozšířené možnosti filtrování letů, díky kterému můžete přesněji určit hodiny příletu a odletu, zadat konkrétní letiště nebo leteckou společnost či dokonce přidat nebo odebrat přestupy. Náš systém propojí lety tak, abyste v letadle trávili co nejméně času a více vám ho zůstalo pro skvělou dovolenou.

Máte vybrané letecké spojení Praha Barcelona? Postup je i nadále velice jednoduchý. Klikněte na tlačítko zvolit. V tomto kroku stačí doplnit vaše údaje o vás a cestujících. Zvolte sedadlo v letadle, přidejte pojištění nebo asistenční službu pro dítě či dospělého. Posledním krokem je zaplacení a můžete se začít těšit na úžasnou dovolenou.

Nevíte, co si počít s ubytováním? I tento problém vyřešíme za vás. Klikněte na sekci Let+Hotel. Do vyhledávání stačí zadat místo příletu a odletu, datum. Přidejte ještě počet cestujících a pokojů. Systém za vás během několika minut vyhledá nabídky nejrůznějších hotelů a apartmánů. Naskytne se vám bohatá nabídka možností.

Ubytování můžete filtrovat podle jeho typu, přes vzdálenost od letiště nebo počet hvězdiček. Ve vašem hledání vám zajisté pomůžou i recenze předešlých uživatelů. Ve filtrování můžete zahrnout dokonce i vybavení pokoje pro co největší spokojenost. Nevěřili jste, že existuje dovolená na míru? Začněte balit kufry, protože díky levným letům Praha Barcelona se váš sen stane skutečností. 

Barcelona – zajímavosti

Barcelona patří mezi místa, která by neměla chybět na vašem seznamu destinací. Nachází se na východě Španělska a je hlavním městem Katalánska. Turisty lákají krásné pláže Středozemního moře a příroda, která bere dech. V Barceloně se nacházejí i nádherné budovy, které jsou zajímavé z historického a kulturního hlediska.

Krásné památky vás okouzlí ve čtvrti El Barri Gótic. V historickém centru najdete stopy ještě z dob Říma. Barcelona tehdy byla důležitým ekonomickým centrem. Navštivte památky a nejrůznější muzea. Za zmínku stojí Muzeum Picassa nebo chrám sv. Eulálie. Barcelona je navíc městem, ve kterém působil známý architekt Antoni Gaudí. Svou inspiraci čerpal hlavně v přírodě a víře v boha. Jeho stavby zdobí symboly a nádherné přírodní motivy.

Pokud chcete na vlastní oči vidět jeho práci, navštivte Parc Güell. Přivítají vás překrásné katalánské mozaiky a spousta barev. Vše je navíc v krásném prostředí s palmami a květy. Architektura Gaudího je tady na každém kroku a ročně láká tisíce turistů. Můžete navštívit i dům Gaudího, který se proměnil v muzeum. Mezi nejnavštěvovanější památky patří chrám Sagrada Familia. Patří mezi nedokončená díla architekta. Mělo ho tvořit 18 věží.

Pokud si chcete odpočinout a vyrazit do přírody, zamiřte na kopec Montjuic. Najdete zde spoustu botanických zahrad a památek. Dostanete se zde pěšky nebo pomocí lanovky. Cestou nahoru navštivte i zpívající fontánu Font Magica. Ve tmě vás okouzlí krásná hudba a barevné kaskády. Bude to zážitek, na který nikdy nezapomenete. Nedaleko se nachází olympijský stadion a muzeum věnované olympijským hrám. Pozornost poutá i Torre de Calatrava. Telekomunikační věž byla postavena právě při příležitosti olympijských her. Na kopci se nachází palác, ze kterého se vám naskytne úžasný výhled a najdete zde i muzeum katalánského umění.

V Barceloně je příjemné teplé klima a je to ideální místo k dovolené u moře. Nejblíže centra se nachází pláž Nova Icaria Beach. Nachází se zde desítky barů, restaurací a samozřejmě moře s průzračnou vodou. Mezi nejdelší pláže patří Sant Sebastia Beach. Pokud chcete nahlédnout do podmořského světa, nenechte si ujít přístav Port Vell. Nachází se zde mořské akvárium, které patří mezi největší v Evropě.

Skvělé jídlo a pití můžete ochutnat v populární části La Barceloneta. Ochutnejte ty nejlepší pochoutky španělské kuchyně, protože má rozhodně co nabídnout. Vyzkoušejte proslulou paellu, mořské plody nebo ryby. Večer vás roztančí bary a latinské rytmy. Budete se skvěle bavit a dokonale si odpočinete.

Výhody vyhledávání letenek Praha Barcelona

Cestovaní letadlem nemusí být věda a poradíme jak zkušeným cestovatelům, tak i úplným začátečníkům. Díky naší stránce se pro vás cestovaní stane úplnou hračkou a novým vzrušujícím koníčkem. Vyhledávání levných letenek Praha Barcelona nebylo nikdy snazší. Systém je přehledný a snadno dostupný. K vašemu vysněnému letu můžete přidat i hotel. Dále se už nemusíte ničeho obávat. Stačí se jen těšit na neopakovatelnou dovolenou.

Systém vyhledávání využívá nejmodernější technologii Virtual Interlining, která vyhledá a propojí lety nízkonákladových leteckých společností za tu nejlepší cenu. Vy tak můžete mít jistotu, že ušetříte čas a především peněženku.

Kromě levných letů z Prahy do Barcelony na naší stránce snadno zařídíte i všechny potřebné detaily, jako například ubytování. Propracovaný systém drží krok s moderní dobou a ty nejlákavější nabídky na vás můžou čekat i v aplikaci eSky pro smartfony. Naplánujete skvělou dovolenou, aniž byste museli vycházet z domu! Díky aplikaci vám žádná nabídka levných letenek už nikdy neuteče.

Pokud upřednostňujete komunikaci přes e-mail, i pro vás máme pohodlné řešení. Stačí se přihlásit k odběru newsletteru. Můžete si být jisti, že ta nejnovější nabídka levných letů na vás bude čekat přímo ve vaší e-mailové schránce. Vše podstatné zařídíme za vás a jediné co musíte udělat je, že začnete balit zavazadla. Na co ještě čekáte? Levné lety z Prahy jsou tady pro vás!

 

✔️ Existují na eSky.cz nějaké speciální nabídky letenek z Prahy do Barcelony?

Cestovní nabídky za nízké ceny se pravidelně objevují na eSky.cz. Sledujte nás a nechte se inspirovat!

✔️ Při rezervaci letenek z Prahy do Barcelony se mohu postarat o pojištění?

Na eSky.cz si při rezervaci letenek můžete také zakoupit různé druhy pojištění, podle Vašich potřeb. Díky tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Pokud si objednám letenky z Prahy do Barcelony, mohu si také rezervovat ubytování na místě?

Na eSky.cz nabízíme vyhledávač ubytování, díky kterému se můžete starat o své ubytování v místě, kam cestujete, ještě před cestou. Ubytování je možné rezervovat nezávisle na letence nebo jako součást balíčku Let+ Hotel.

✔️ Které letecké společnosti nabízejí letenky z Prahy do Barcelony?

Na eSky.cz zajišťujeme, aby nabídka letů z Prahy do Barcelony zahrnovala nejen nízkonákladové letecké společnosti, ale i ty, které se specializují na vysoký standard.

Užitečné informace o letištích

Praha Barcelona

Oblíbené aerolinky na trase Praha - Barcelona

Chrám Sagrada Familia, dům Batlló a Park Güell – to jsou jen některá z jedinečných architektonických děl, která v Barceloně zanechal Antoni Gaudí. Hlavní město Katalánska ale není jen městem secesní architektury, v historickém centrum s působivou gotickou katedrálou můžeme pocítit záhadnou středověkou atmosféru. Barcelona je městem plným života, kde stojí za to přijet na prodloužený víkend, týden nebo i celý měsíc a to v kteroukoli roční dobu. Levné letenky z Prahy do Barcelony poskytuje nízkonákladová společnost Vueling – pokud let rezervujete dopředu, bude cena ještě výhodnější. Neváhejte, nyní díky levným letům máte svět nadosah. 

Hledáte hotel? Prohlédněte si nejlepší hotely v Barceloně

Najít ubytování v Barceloně