Menu

Vyhledat lety do Las Palmas

Ukazát filtry

Las Palmas

Levné letenky na do Las Palmas

Zarezervujte si levné letenky na do Las Palmas a ochutnejte špetku exotiky, kterou se může Evropa pochlubit. Zastavte se tu na chvíli, než utečete na pláž! Projděte si krásné historické centrum s nízkými barevnými domečky a navštivte majestátní katedrálu na náměstí Svaté Anny. Ochutnejte něco z rybích specialit nebo velice chutných zeleninových salátů s mořskými plody. A potom už se konečně vydejte za vysněným koupáním! Pláže se rozprostírají podél celého ostrova a jsou chráněny kopci a vyhaslými sopkami, na které se můžete vyšplhat. Pojeďte si užít tento báječný ostrov!

Co navštívit v Las Palmas

Celým jménem Las Palmas de Gran Canaria, toto ani ne čtyřsettisícové město je hlavním městem ostrova Gran Canaria. Ať se sem vydáte v jakémkoli ročním období, nevynechte koupání nebo procházku po pláži Las Canteras. Na to, že se jedná o městskou pláž, je nezvykle čistá, chlubí se zlatým pískem a skvělými podmínkami ke šnorchlování.

Kdo má rád památky, rozhodně nebude zklamán. Město má bohatou historii. V roce 1492 tu pobýval Kryštof Kolumbus před svou cestou do Ameriky a zastavil se tu i po cestě zpátky. V muzeu Casa de Colón, které se nachází v krásném barokním domě, se dozvíte vše o jeho životě a cestách.

Dopřejte si procházku po místní botanické zahradě Jardín Botánico Canario Viera y Clavijo. I těm, kteří se o floru nijak zvlášť nezajímají, tuto procházku vřele doporučujeme, protože pohled na endemické druhy a na skály tyčící se v okolí zahrady je prostě úchvatný.

Za nákupy se můžete vydat na ulici Calle Triana. Najdete tu jak spoustu obchůdků se suvenýry, tak obchody mezinárodních řetězců i španělských návrhářů. Zastavte se v některé z restaurací se zahrádkou a ochutnejte něco z místních specialit. Doporučujeme paellu s plody moře!

Co vidět na ostrově Gran Canaria

Díky letenkám do Las Palmas máte možnost navštívit ostrov, na kterém najdete doslova všechno: pláže, hory, sopky, lesy, starobylá města a mnoho dalšího. Není to ideální místo k dovolené? Prvním rozhodnutím, které musíte udělat, je měsíc, ve kterém se sem vydáte.

Léto je samozřejmě ideální, pokud máte rádi dlouhé slunečné dny strávené především koupáním a vodními radovánkami. Nebojte se však rezervace letenek do Las Palmas v jiném termínu. Teploty na ostrově jsou po celý rok poměrně stabilní, takže se vám tu nepřihodí ani velká vedra, ani zima. Pokud hlavním plánem není koupání, vyražte sem na podzim nebo na jaře, kdy teploty dosahují až 20 stupňů.

Mezi zážitky, které byste si neměli nechat ujít, patří návštěva vulkánu Roque Nublo. Výšlap a výhled z této 4.5 milionu let staré hory opravdu stojí za to! Nádherná je také pláž Maspalomas s dunami či vesnička Puerto Mogán s kouzelným přístavem.

Letenky Praha-Las Palmas

V současné době lze letět z Prahy do Las Palmas přímo s ČSA a Smartwings. Let trvá 5 hodin a 10 minut. Ceny se v letní sezóně šplhají až k 10 000 Kč za zpáteční let. Doporučujeme se tedy podívat i po jiných možnostech, případně koupit letenky v akci nebo s dostatečným předstihem. Zajímavé přestupní lety se dají najít třeba se společností Vueling (přes Barcelonu), Iberia (přes Madrid) nebo Brussels Airlines (přes Brusel).

Přímé lety s nízkonákladovkami můžete najít také od našich sousedů. Spojte návštěvu Krakova s letem do Las Palmas! Lety v sezóně odtud nabízí Ryanair za cenu okolo 2500 Kč za jednosměrný let, na podzim pak klidně za 1500 Kč za zpáteční letenku. Skvělé ceny jsou k mání také z Vídně, odkud do Las Palmas létají Eurowings. Pokud jste z jihu Moravy, lety z Vídně se vám rozhodně vyplatí!

Jak pořídit levné letenky do Las Palmas

K pořízení levných letenek do Las Palmas a také jakékoli jiné destinace, je potřeba vědět jak na to. My jsme na levné letenky specialisté a rádi se s vámi podělíme o naše rady.

Přestože to záleží na sezóně a spousta jiných faktorech, podle mnoha průzkumů je nákup letenky nejvýhodnější přibližně 6 týdnů před odletem. Plánujete letět za měsíc až dva? Tak to je ideální moment k prozkoumání našich nabídek letenek za skvělé ceny. Nahlédněte do záložky „Akční letenky“ na eSky.cz a vybírejte. Šest týdnů před rozhodně není pravidlem, které by se dalo aplikovat na všechny lety. Vyplatí se mít oči otevřené i několik měsíců před plánovanou dovolenou nebo na last minute lety.

Dobrým způsobem na získání těch nejaktuálnějších informací o levných letechna Kanárské ostrovy je registrace na eSky.cz. Odebírejte náš newsletter, sledujte nás na Facebooku a Instagramu a procházejte si pravidelně naše aktuální nabídky v záložkách „Let+Hotel“ a „Akční letenky". V první z nich najdete balíčky letenek a ubytování za výhodné ceny nižší než při nákupu těchto dvou položek zvlášť. Na letenky zakoupené v kombinaci s ubytováním nabízíme totiž slevu až 30 %. Díky našemu přístupu do databazí 950 leteckých společností a více než 1.3 milionu hotelů, hostelů a apartmánů po celém světě víme o všech aktuálních cenách, slevách a všem, co se ve světě létání aktuálně děje.

Lety do Las Palmas za skvělé ceny nejsou vždy ty přímé. Není to pravidlem, ale na mnoha populárních trasách je levnější letět s přestupem, a za pohodlí přímého letu je třeba si připlatit. Při letech po Evropě obvykle úspora peněz není nijak závratná (avšak v případě Kanárských ostrovů jsou to až tisíce korun). Na druhou stranu při dobře vybraném přestupním letu můžete strávit až jeden celý den v jiném městě - a to za cenu jedné letenky!

S flexibilitou je spojený také výběr termínu dovolené. Jestli jen trochu můžete, cestujte v termínech, které se nepokrývají s letními prázdninami, svátky u nás a svátky ve Šapnělsku. Letenky do Las Palmas jsou dražší v období, kdy většina míří na dovolenou a také například během květnových svátků, kdy většina Čechů si chce užít pár dní v zahraničí. V případě typicky dovolenkových destinací je sobota dnem, kdy chce letět nejvíce lidí, což znamená dražší letenky.

Letecké společnosti létající do Las Palmas

Do Las Palmas létá většina známých evropských nízkonákadovek (Vueling, Air Lingus, Brussels Airlines, Eurowings, Ryanair a další). Samozřejmostí jsou lety společností jako je Iberia, Royal Air Maroc, Austrian Airlines a další. Las Palmas je tedy vhodným letištěm k pokračování vaší dovolené. Pokud chcete do Gran Canarii navštívit další destinaci, doporučujeme zaměřit se na levné lety do španělských měst, která jsou jinak od nás hůře dostupná. Za pár stovek můžete letět na Fuerteventuru, Lanzarote, Tenerife, do Asturie, Sevilly, Viga, Bilbaa, Valencie a mnoha dalších měst.

Za slušné peníze se odtud dostanete i do Maroka. V současné době lze letět z Las Palmas do 5 destinací v Maroku (Al-Ajún, Dakhla, Agadir, Marrakéš, Casablanca).

Na co nezapomenout před letem do Las Palmas

Pořídili jste levné letenky do Las Palmas? Gratulujeme! Nyní už vám jen chceme připomenout pár důležitých věcí, jako je odbavení před cestou a příprava příručního zavazadla. U nízkonákladovek je nutností odbavení se online. U tradičních společností, jako je např. ČSA, se stačí odbavit na letišti - a to buď u odbavovacího kiosku nebo klasicky u přepážky, kam musíte samozřejmě i v případě, že cestujete s větším zavazadlem. Pokud letíte jen s příručním zavazadlem, odbavení online vám ušetří mnoho času. Palubní lístek není vždy potřeba tisknout, většinou postačí aplikace dané společnosti.

Příruční zavazadla (jedno větší a jedno menší) jsou povolena u většiny leteckých společností. Některé nízkonákladovky (např. Ryanair a Wizz Air) však větší příruční zavazadlo zpoplatnily, takže se zavazadlem zdarma, které je velikosti kufříku na notebook, se dají zvládnout jen opravdu krátké pobyty. Pokud si ale na Kanárech vystačíte jen s plavkami a ručníkem, proč ne!

Nezapomeňte, že v příručním zavazadle můžete mít jen omezené množství tekutin a kosmetiky. Povolená jsou balení o max.objemu 100 ml a takových balení můžete mít nejvíce deset. Všechna „tekutá“ kosmetika se musí vejít do uzavíratelné plastové taštičky. Pozor si dejte také na ostré předměty (nůžtičky, nože, pilníky, vidličky), které vám kontrola na letišti nepovolí vnést do letadla. Přejeme vám báječný let do Las Palmas!

✔️ Existují na eSky.cz nějaké speciální nabídky letenek do Las Palmas?

Cestovní nabídky za nízké ceny se pravidelně objevují na eSky.cz. Sledujte nás a nechte se inspirovat!

✔️ Při rezervaci letenek do Las Palmas se mohu postarat o pojištění?

Na eSky.cz si při rezervaci letenek můžete také zakoupit různé druhy pojištění, podle Vašich potřeb. Díky tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Pokud si objednám letenky do Las Palmas, mohu si také rezervovat ubytování na místě?

Na eSky.cz nabízíme vyhledávač ubytování, díky kterému se můžete starat o své ubytování v místě, kam cestujete, ještě před cestou. Ubytování je možné rezervovat nezávisle na letence nebo jako součást balíčku Let+ Hotel.

✔️ Které letecké společnosti nabízejí letenky do Las Palmas?

Na eSky.cz zajišťujeme, aby nabídka letů do Las Palmas zahrnovala nejen nízkonákladové letecké společnosti, ale i ty, které se specializují na vysoký standard.

Užitečné informace o letištích v Las Palmas

Oblíbené aerolinie na trase z do Las Palmas

Zarezervujte si levné letenky na Kanárské ostrovy a ochutnejte špetku exotiky, kterou se může Evropa pochlubit. S levnými letenkami na Kanárské ostrovy od eSky.cz příjemně doletíte do města Las Palmas, které je hlavním městem ostrova Gran Canaria. Zastavte se tu na chvíli, než utečete na pláž! Projděte si krásné historické centrum s nízkými barevnými domečky a navštivte majestátní katedrálu na náměstí Svaté Anny. Ochutnejte něco z rybích specialit nebo velice chutných zeleninových salátů s mořskými plody. A potom už se konečně vydejte za vysněným koupáním! Pláže se rozprostírají podél celého ostrova a jsou chráněny kopci a vyhaslými sopkami, na které se můžete vyšplhat. Pojeďte si užít tento báječný ostrov!

Hledáte hotel? Prohlédněte si nejlepší hotely v Las Palmas

Najít ubytování v Las Palmas