Menu

Vyhledat lety z Vídně do Palma de Mallorca

Ukazát filtry

Palma de Mallorca

 • Obecné informace

  Úřední jazyk: španělština
  Časové pásmo: UTC+2 (léto), UTC+1 (zima)
  Měna: Euro (EUR)

 • Opravdu rušné letiště

  Letiště Palma de Mallorca (někdy nazýváno také Son Sant Joana) leží přibližně 10 kilometrů od centra města a řadí se k nejrušnějším letištím ve Španělsku. Patří také k nejvyhledávanějším letištním plochám na Baleárských ostrovech, každým rokem tudy projde více než 22 miliónů turistů.

 • Rambla – setkání s královskou rodinou!

  Podél široké promenády, které se ve městech tohoto regiónu neřekne jinak než Rambla, se nachází mnoho různých obchodů. Pokud chcete potkat členy královské rodiny, procházku tady byste měli začlenit do svého itineráře.

 • Del dia – oběd dne

  Nezapomeňte se během prohlídky památek zastavit na oběd a vyzkoušejte třeba místní lahůdku pan amb oli – toast s olivovým olejem a rajčatovou pastou. Mezi další četné tapas (malé občerstvení), které stojí za to ochutnat, patří také místní šunky a sýry.

Letiště ve Vídni – zajímavosti a doprava

Poznávejte světové metropole díky stránce eSky. Levné lety Vídeň Palma de Mallorca čekají jen na vás. Toto letecké spojení propojuje všechno, po čem vaše srdce touží. Vídeň vás okouzlí jedinečnou historií, noblesou a svým uměním. Ve městě Palma de Mallorca vás zas přivítají paprsky slunce a nádherné pláže. Tento kontrast bude váš splněný sen.

Letiště Schwechat-Vídeň původně sloužilo jako vojenské letiště, dnes však patří mezi veřejná letiště. V roce 2018 ho navštívilo neuvěřitelných 27 miliónů cestujících. Od Vídně se nachází 18 km a snadno se zde dostanete například ze Slovenské nebo České republiky osobním automobilem nebo autobusem.

Díky výhodné poloze patří mezi nejvyhledávanější letiště. Působí zde mnoho leteckých společností. Je rozděleno na 2 terminály, které se nacházejí v jedné budově. Nezapomenutelné dobrodružství můžete zažít už na letišti Schwechat-Vídeň. Předtím ale navštivte stránku eSky.

Levné lety z Vídně – jaké jsou možnosti?

Už se nemusíte bát, že vám uteče nějaká lákavá nabídka levných letenek! Stačí kliknout na sekci Akční letenky. Nejdete zde například levné letenky Vídeň Palma de Mallorca. Systém za vás vybere lety tak, aby vám cestování zabralo co nejmenší část výletu. Chcete objevovat nové země a poznat novou kulturu či ochutnat výjimečné pochoutky? Začínáme!

Na hlavní stránce eSky se nachází vyhledávací pole, do kterého zadáte místo příletu a odletu. Zaznačte, jestli se jedná o jednosměrnou nebo zpáteční letenku a přidejte třídu. Vyberte také počet cestujících a datum. Vidíte? Jen několik kliknutí stačí k tomu, aby se před vámi objevili nečekané možnosti.

V průběhu několika vteřin si už budete moci vybrat levné letenky Vídeň Palma de Mallorca. Přizpůsobte si let přesně na míru a určete i další detaily letu jako například počet přestupů, přibližné hodiny příletu nebo odletu či konkrétní leteckou společnost. Další krok je volba letu. V této fázi vyberete sedadlo v letadle nebo doplňte pojištění. Nabízíme navíc i asistenční službu pro dítě nebo dospělého. Přidejte osobní údaje a přejdete k platbě. Vaše dovolená už je na dosah!

Vídeň – zajímavosti

Historické město Vídeň je hlavní metropolí Rakouska. Noblesní a vznešená – tak by se dala popsat. Už na první pohled vás okouzlí historické centrum s nezapomenutelnými památkami. Mezi hlavní památky patří katedrála sv. Štěpána. Její součástí je 137 vysoká věž, kterou místní obyvatelné nazývají Štěpánek. I fanoušci hradů si zde přijdou na své. Vídeňský hradní komplex se nachází na skále přímo v centru města. Žila zde rodina Habsburků a nyní část hradu slouží jako prezidentský palác.

Pokud milujete umění, navštivte nedalekou Galerii Albertina. Nachází se zde největší sbírka uměleckých děl na světě. Obdivujte obrazy umělců jako Michelangelo, Rembrandt nebo Rafaelo. Nechte se okouzlit jejich krásou. Tady kouzlo Vídně ale zdaleka nekončí.

Zavítejte do paláce Belvedere, který je jedním z těch nejkrásnějších. Tvoří ho dvě části – Horní a Dolní zámek. Pořádaly se zde jak noblesní plesy, tak i významná politická setkání. V Horním zámku dnes najdete výstavu umělců 20. století.

Jako nejhonosnější je označován palác Schönbrunn. Navštivte zdobené sály a také odpočinkové místo Schöne Brunnen, kde naberete sílu na další nová dobrodružství. Věděli jste, že kdysi tady hrál šestiletý Mozart?

Vyhledávání levných letenek Vídeň Palma de Mallorca

Výše jste měli možnost se přesvědčit, že rezervace letenek je díky naší stránce opravdu velice snadná. Ale co s ubytováním? I tento problém vyřešíme za vás. Sekce Let+Hotel vám nabídne desítky apartmánů a hotelů za tu nejlepší cenu. Nechce si poradit díky recenzím od předchozích uživatelů.

Hotely nebo apartmány můžete třídit podle počtu hvězdiček, vybavení nebo podle vzdálenosti od místa příletu nebo odletu. Všechny možnosti jsou připraveny pro vás a stačí si vybrat tu pravou. Záleží nám na tom, abyste co nejméně času strávili vyřizováním detailů a naplno si tak užili slunečné město Palma de Mallorca.

Palma de Mallorca – zajímavosti

Pokud patříte mezi milovníky slunce, město Palma de Mallorca je pro vás jako stvořené. Přivítají vás nádherné pláže a nekončící večírky. Palma de Mallorca vás okouzlí i svou architekturou a historií.

Pokud si chcete zaplavat, nedaleko centra se nachází například El Arenal, kde se nachází velké množství barů. Můžete si odpočinout nebo například ochutnat proslulou sangrii. Menší ale stejně krásná je i pláž Ses Illetes. Užijete si tady spoustu zábavy.

Z historického hlediska můžete město Palma de Mallorca obdivovat například díky Katedrále Panny Marie. Působivý gotický sloh láká tisíce turistů. Toto skvostné dílo patří mezi největší v Evropě. Prvky gotické architektury i orientální detaily v sobě skrývá královský palác La Almudaina.

Nechte se zlákat nádhernými zahradami. Můžete navštívit i Parc de la Mar, který stanoví skvělé místo pro piknik. Nádherný výhled vás čeká na Hradu Castell de Bellver. Není náhoda, že jeho název znamená v překladu „krásný výhled“.

V noci se nechte unést rytmem hudby a nezapomenutelné zábavy. Veselé večírky zažijete ve čtvrtích Sa Llotja nebo El Terreno. Ochutnejte osvěžující koktejly nebo se zaposlouchejte do jazzové hudby.

Levné letenky Vídeň Palma de Mallorca

Palma de Mallorca patří k vyhledávaným destinacím, proto rezervaci levných letenek Vídeň Palma de Mallorca neodkládejte. Rezervace vám zabere pouze několik minut. K letence můžete doplnit i ubytování díky sekci Let+Hotel.

Cenově dostupné nabídky už nemusíte hledat na několika stránkách. Stačí navštívit sekci Akční lety. Upřednostňujete smartphon? Nainstalujte aplikaci eSky a lákavé nabídky budete mít přímo ve svém chytrém telefonu. Můžete se těšit na pravidelnou várku levných letů, které ušetří váš čas. Propracovaný systém navíc propojí lety jednotlivých leteckých společností a zaručí tu nejnižší cenu.

Pokud častěji využíváte e-mail, klikněte pro odběr našeho newsletteru. Ty nejlepší nabídky vám tak pošleme přímo na e-mailovou schránku. Můžete si být jisti, že se o všech novinkách dozvíte včas. Nemusíte ani vycházet z domu, naplánovat krásnou dovolenou je teď velice jednoduché!

 

✔️ Existují na eSky.cz nějaké speciální nabídky letenek z Vídně do Palma de Mallorca?

Cestovní nabídky za nízké ceny se pravidelně objevují na eSky.cz. Sledujte nás a nechte se inspirovat!

✔️ Při rezervaci letenek z Vídně do Palma de Mallorca se mohu postarat o pojištění?

Na eSky.cz si při rezervaci letenek můžete také zakoupit různé druhy pojištění, podle Vašich potřeb. Díky tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Pokud si objednám letenky z Vídně do Palma de Mallorca, mohu si také rezervovat ubytování na místě?

Na eSky.cz nabízíme vyhledávač ubytování, díky kterému se můžete starat o své ubytování v místě, kam cestujete, ještě před cestou. Ubytování je možné rezervovat nezávisle na letence nebo jako součást balíčku Let+ Hotel.

✔️ Které letecké společnosti nabízejí letenky z Vídně do Palma de Mallorca?

Na eSky.cz zajišťujeme, aby nabídka letů z Vídně do Palma de Mallorca zahrnovala nejen nízkonákladové letecké společnosti, ale i ty, které se specializují na vysoký standard.

Užitečné informace o letištích

Vídeň Palma de Mallorca

Oblíbené aerolinky na trase Vídeň - Palma de Mallorca

Hledáte hotel? Prohlédněte si nejlepší hotely v Palma de Mallorca

Najít ubytování v Palma de Mallorca